2020 Sausio 25 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragiškiams teks apsieiti be karšto vandens

  • Įkelta: 2019-07-16
„Tauragės žinių“ nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pasibaigus šildymo sezonui, būtina patikrinti ir paruošti šilumos tiekimo tinklus ateinančiam, todėl šilumos tiekimo įmonės kasmet atlieka tinklų hidraulinius bandymus ir, jei reikia, remontuoja vamzdynus. Šiemet Tauragėje šis nelaukiamas laikas, kai nebus tiekiamas karštas vanduo, prasidės liepos 29 ir baigsis rugpjūčio 4-ąją.

UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja, kad liepos 29–rugpjūčio 4 dienomis bus atliekami kasmetiniai šiluminių trasų hidrauliniai bandymai ir jų metu nustatytų vamzdynų defektų šalinimas.

Atliekant šiuos darbus Tauragės mieste nebus tiekiamas termofikacinis vanduo karštam vandeniui ruošti, todėl nešils vonių gyvatukai, o iš karšto vandens čiaupų tekės šaltas vanduo.

Gyventojams rekomenduojama užsukti buto įvadinę karšto vandens sklendę, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Kaip rašoma Tauragės šilumos tinklų pranešime, teisės aktai įpareigoja šilumos tiekėjus atlikti šiluminių trasų hidraulinius bandymus. Hidrauliniai bandymai – profilaktinis šilumos tinklų patikrinimas padidintu slėgiu, kurio metu nustatomos susidėvėjusios ir korozijos pažeistos šilumos trasų vietos. Tai viena sudedamųjų pasiruošimo šildymo sezonui dalių ir yra būtini, norint apsisaugoti nuo galimų didesnių nepatogumų arba avarijų, kurios galėtų įvykti šilumos tinkluose šildymo sezono metu.

Šilumos tinklai atsiprašo už sukeltus laikinus nepatogumus ir prašo kantrybės bei supratingumo.

Ką dovanoti merginai gimtadienio proga? Tai dažnai kylanti dilema vaikinams, kurių merginos viską turi ir joms „nieko nereikia“. Tačiau, be materialių dovanų, visuomet galima surengti staigmeną, įteikti įspūdžio dovaną ar dar kitaip nustebinti. Tad šiame straipsnyje pateiksime pasiūlymų, ką dovanoti merginai gimtadienio proga.

1999 metų birželio 26-osios vakarą trys narsūs lietuviai, patyrę keliautojai Vytautas Žalys, Vytautas Germanavičius ir Audronis Skurvydas, vedami kilnios idėjos, pagaliau sulaukę kelionei tinkamų orų, Palangos paplūdimyje sėdo į kanoją ir leidosi į pirmąjį Baltijos jūreivystės istorijoje žygį kanoja. Žygis, pavadintas „Baltoscandia 99“, buvo sunkus ir pavojingas. Jis iki šiol nepakartotas. Prieš savaitę Lietuvos jūrų muziejuje paminėtas šio žygio 20-metis. Audronis Skurvydas, prisimindamas tas dienas, sako tik žygiui pasibaigus suvokęs, kad pasiryžimas 40 kg sveriančiu irkliniu laiveliu perplaukti Baltiją buvo išties rizikinga avantiūra, ir nuo galimos žūties juos išgelbėjo tik itin kruopštus pasirengimas.

Komisijai grasino teismais
  • Įkelta: 2019-07-16

Į Saugaus eismo komisijos posėdį atvykęs kaimo bendruomenės „Joniškės klevai“ pirmininkas Ferdinandas Lebedžinskas pratrūko – teigė niekaip nesuprantąs, kodėl nepatenkinamas jo prašymas vieną iš Joniškio sodų gatvių perdaryti į pėsčiųjų-dviračių taką. Tačiau komisijos neįtikino net grasinimai teismais.

Moterims pažįstamas jausmas „neturiu kuo apsirengti“, taigi kiekvienos naujos drabužių parduotuvės atidarymas,  žinoma, skamba kaip gera naujiena. Tokią gerą naujieną šią savaitę pateikė tauragiškė Iveta Laugalienė, parduotuvę pavadinusi „Velvet“.

Savaitės pradžia bus rami ir graži, vyraus maloni šiluma. Nuo antradienio bene kasdien sulauksime kritulių, tiesa, šiluma neskubės trauktis. Priešingai, savaitei baigiantis galime sulaukti ir kur kas šiltesnių orų.