2020 Sausio 22 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Medicinos namų“ gydytojų kolektyvą papildys dvi profesionalios specialistės

  • Įkelta: 2019-07-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės klinika „Medicinos namai“ turi džiugių naujienų visiems Tauragės ir aplinkinių kaimelių gyventojams. Artimiausiu metu čia pradės darbuotis dvi naujos profesionalios  gydytojos: vidaus ligų gydytoja Birutė Unikauskienė ir akušerė ginekologė Ignė Bokočė.

– Labai džiaugiamės, kad pavyko prikalbinti prie šaunios klinikos komandos prisijungti puikias medicinos specialistes. Tikimės, kad dabar klinikos pacientai dar greičiau galės patekti pas mūsų gydytojus  ir gauti aukščiausios kokybės medicinos paslaugas, – kalbėjo klinikos vadovas Vytautas Jakubauskas.

Vidaus ligų gydytoja Birutė Unikauskienė – žinoma, anksčiau daug metų VšĮ Tauragės ligoninės Vidaus ligų skyriuje dirbusi gydytoja, grįžta į savo mėgiamą kraštą. Tai pirmoji darbovietė, kur prabėgo 25 metai (iš jų  – 14 – Vidaus ligų skyriaus vedėja).  Kolegos, visas Vidaus ligų skyriaus personalas paliko neišdildomą mielą įspūdį, o daugelį buvusių pacientų su meile prisimena ir dabar.  Gydytoja pastaraisiais metais dirbo Kelmės ligoninės vidaus ligų sk. vedėja ir pagaliau vėl sutiko grįžti į Tauragę bei prisijungti prie pacientų pamėgtų gydytojų Tomos Geštautaitės, Aušros Sutkaitytės-Jankauskienės bei Gedimino Jancevičiaus.

Tauragiškių mylima ir per keletą metų nepamiršta gydytoja priims suaugusius pacientus, todėl jau dabar kviečiame visus norinčius paskubėti prisirašyti pas gydytoją Birutę Unikauskienę. Prisirašyti galite atvykę į kliniką su savo asmens dokumentu. Gydytoja džiaugiasi, kad vėl gali sugrįžti į Tauragę bei į naujai atidarytą kliniką, kurioje skiriamas ypač didelis dėmesys pacientams bei darbuojasi puikus profesionalių medicinos darbuotojų kolektyvas. Gydytoja B. Unikauskienė klinikoje pradės dirbti nuo liepos 23 dienos, todėl jau dabar galima registruotis konsultacijoms.

Tauragės moterys nuo pat klinikos atidarymo įvertino puikią Tauragėje gerbiamą profesionalią ginekologę Robertą Norkutę, todėl nusidriekė pacienčių, norinčių gauti ginekologinių pirmojo lygio konsultacijų eilė. Todėl bendromis pastangomis pavyko prikviesti jauną profesionalią akušerę-ginekologę Ignę Bokočę prisijungti prie mūsų puikaus kolektyvo.

Gydytoja Ignė Bokočė yra baigusi Kauno medicinos universitetą, darbavosi Kauno klinikose, dirba Tauragės ligoninėje, kurioje atlieka operacijas bei priima gimdymus. Taigi nuo šiol prie klinikos prisirašiusioms moterimis padės net trys profesionalios specialistės: akušerės-ginekologės Roberta Norkutė ir Ignė Bokočė bei akušerė Asta Budginienė. Klinikoje jūs gausite pirmojo lygio ginekologines konsultacijas, bus paimami onkocitologiniai tepinėliai, prižiūrimos nėščiosios pacientės, o esant poreikiui bus išrašytas siuntimas antrojo lygio ginekologinėms konsultacijoms.

Klinikoje šiuo metu yra prisiregistravę beveik 3500 Tauragės ir aplinkinių kaimelių pacientų, ir jų skaičius nuolatos auga. Tauragiškiai pamėgo „Medicinos namus“ ir klinikoje dirbančius profesionalius šeimos gydytojus – Tomą Geštautaitę, Gediminą Jancevičių, Aušrą Sutkaitytę-Jankauskienę. Klinikoje taip pat dirba tikri medicinos profesionalai: gydytoja akušerė-ginekologė Roberta Norkutė, akušerė Asta Budginienė, bendrosios praktikos slaugytoja Oksana Žalandauskė ir klinikos administratorė Diana Skrodenytė.

Ne paslaptis, kad klinikoje odontologinių paslaugų ateina ne vien prisirašę, bet ir kitų įstaigų pacientai. Čia dirbančios puikios odontologės Gintarė Ambrozaitytė ir Karolina Trumpytė, burnos higienistė Aida Mikelaitienė bei asistentė Simona Gailienė yra labai gerai vertinamos tauragiškių. Jau kuris laikas į kliniką atvažiuoja odontologas iš Kauno klinikų Valdas Papečkys, kuris atlieka chirurgines dantų operacijas, implantuoja bei teikia kitas paslaugas. Svarbu pažymėti, kad senjorai dantų protezavimą su Ligonių kasų laiškais gali gauti nemokamai. Jei norite sužinoti finansavimo galimybes, prašome atvykti į kliniką arba paskambinti telefonu.

Klinikos „Medicinos namai“ profesionalūs darbuotojai linki visiems gyventi sveikai, saugoti sveikatą, o jei prireiks medikų pagalbos, yra pasiruošę padėti. Kviečiame visus, kurie dar nesuspėjo prisirašyti prie mūsų šaunios komandos ir susipažinti su naujais profesionalais gydytojais.

Prie „Medicinos namų“ klinikų prisijungė ir Lauksargių klinika (anksčiau vadinosi Kristinos Gedminienės šeimos gydytojos kabinetas), kurią rasite adresu: Tilžės g. 7-1, Lauksargiuose.

Tauragės klinika „Medicinos namai“ dirba darbo dienomis nuo 8 iki 19 valandos.

Jei dar kas nežino, klinika įsikūrusi J.Tumo-Vaižganto g. 118, už „Iki“ prekybos centro.

Klinikos naujienos skelbiamos feisbuko paskyroje „Tauragės klinika „Medicinos namai“ bei internetiniame puslapyje www.medicinosnamai.lt  

Vidaus ligų gydytoja Birutė Unikauskienė Klinikos archyvo nuotrauka
Akušerė ginekologė Ignė Bokočė Klinikos archyvo nuotrauka

Užs. Nr. 83

Liepos pradžioje Pagramančio pagrindinės mokyklos iniciatyva antrąkart surengta rajono bendrojo lavinimo mokyklų ekologinė stovykla. Jos tikslas – ugdyti vaikų meilę gamtai.

„Dabar pakalbam apie Tauragę“, – po gero pusvalandžio pokalbio man sako Šiauliuose gyvenantis balandininkas Rimantas Beneta. Vyras juokauja, kad visą gyvenimą, kiek save prisimena, yra apsuptas šių paukščių. Nors gyvena Šiaulių pakraštyje, bet Tauragė jam mielas ir draugiškas miestas. Čia jis gimė, čia jo artimieji, čia jis neseniai, per Jonines, Taurų parke tauragiškiams rodė reto grožio balandžius. Rimantas – vienas iš nedaugelio balandininkų Lietuvoje, kurie keliauja ir rodo, kokie įvairūs ir įspūdingi šie paukščiai. Sako, daugelis negali patikėti, kad balandžiai gali tokie būti: margaspalviai, panašūs į povus, garbanoti.

Jau paskelbti visų mokyklinių ir valstybinių egzaminų rezultatai. Tauragės rajono abiturientai parodė puikius rezultatus, lyginant su Lietuvos vidurkiais. Daugiausia, 13 valstybinių egzaminų šimtukų surinko „Versmės“ gimnazistai.