2020 Sausio 22 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Ką dovanoti merginai gimtadienio proga?

  • Įkelta: 2019-07-16

Ką dovanoti merginai gimtadienio proga? Tai dažnai kylanti dilema vaikinams, kurių merginos viską turi ir joms „nieko nereikia“. Tačiau, be materialių dovanų, visuomet galima surengti staigmeną, įteikti įspūdžio dovaną ar dar kitaip nustebinti. Tad šiame straipsnyje pateiksime pasiūlymų, ką dovanoti merginai gimtadienio proga.

Ką dovanoti merginai, mėgstančiai romantiką?

Dažniausiai, moterys – labai romantiškos būtybės, tad vakarienė, SPA dviem ar skrydis oro balionu yra būtent tai, kas gimtadienį švenčiančią merginą išverstų iš koto.

Vilniaus televizijos bokštas veikia nuo 1981 m. sausio 31 d., ir šis pastatas – aukščiausias Lietuvoje. Jis įtrauktas į pasaulio aukščiausių pastatų sąrašą. TV bokšto aukštis – 326 m. Jame įsikūręs restoranas „Paukščių takas“. Tiksliau, jį rasite 165 m aukštyje esančioje bokšto žiedinėje dalyje.

Restoranas sukasi aplink savo ašį, vienas ratas padaromas per 55 min. Esant giedram orui Vilniaus miestas ir jo apylinkės pro restorano langus matomos net 50 km spinduliu. Taigi, vakarienė 165 m aukštyje – išties nepakartojama dovana merginai.

SPA dviem irgi paliks neišdildomą įspūdį. Taip parodysite savo damai, kad jums rūpi jos poilsis, norite su ja praleisti kuo daugiau kokybiško laiko. „Azia SPA“ siūlo Tailando magijos ritualą dviem, kurį sudaro aromaterapinė citrusinių vaisių pėdų vonelė, tradicinis viso kūno tajų masažas ir taškinis pėdų masažas jam, atpalaiduojantis viso kūno bei taškinis veido masažas jai ir pabaigai – poilsis su rytietiška bambukų arbata įsimylėjėliams.

Na, o šventės kaltininkei, nebijančiai aukščio, puikiai tiks skrydis oro balionu. Tai nepamirštama kelionė virš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Trakų ar Molėtų su „Geros dovanos“ oro balionu, kurį valdys patyrusi piloto Romano Mikelevičiaus komanda, skraidinusi milijardierių, serą Ričardą Bransoną, „Virgin group“ įkūrėją!

Jei norite nustebinti, ši dovana tikrai privers atsidusti merginą iš nuostabos ir pasigėrėjimo, kai lengvai ir be jokio garso skriejant ore atsivers nepakartojami gamtos vaizdai, namų ir bažnyčių stogai, o tolumoje matysis beribis horizontas...

Praktiškos dovanos merginai gimtadienio proga

Nepraktiškos ar neapgalvotos dovanos, dažnai tampa galvos skausmu – „kur gi tai dėti?“. Tad verta pagalvoti apie tai, ką merginai padovanoti tokio, kas leistų jai dovaną panaudoti kasdieniame gyvenime.

Pavyzdžiui, puikiai tiktų sušių gaminimo pamoka. Sušis – bene pats žymiausias nacionalinis japonų patiekalas pasaulyje ir vadinamas japoniška duonele. Nors sušis kilo iš Japonijos, jį patiekiančių restoranų yra visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje.

Sušio gaminimas ir degustavimas yra unikalus būdas prisiliesti prie Japonijos kultūros, todėl rekomenduojame merginai dovanoti tai, kas suteiks jai galimybę kartu su meistru, kuris papasakos ir pademonstruos, kaip gaminamas šis tradicinis japoniškas patiekalas, leistis į nuostabią kelionę po Japonijos virtuvę, kur mylimoji galės ne tik patobulinti savo kulinarinius gebėjimus, bet ir paragauti pačios pasigamintų šedevrų.

Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje įsikūrusi „Ekožvakių“ komanda siūlo susipažinti su vienu seniausių amatų – žvakių gamyba. Jūsų mergina ir kiti dalyviai bus apsupti vasariškai kvepiančio bičių vaško bei medaus aromato, patirs kūrybos džiaugsmą ir pabuvos atnaujintoje ir išpuoselėtoje Raudondvario dvaro aplinkoje.

Edukacinės pamokos metu bus puiki galimybė išlaisvinti ir atpalaiduoti mintis, ištrūkti iš kasdienės rutinos ir pasinerti į meno pasaulį karališkoje erdvėje. Pačių pagamintos žvakės bus puiki dovana artimiesiems, namų dekoro detalė.

Taigi svarbu dovaną merginai rinkti pagal jos pomėgius, norus ir svajones. Nedovanokite kulinarijos pamokų, jei ji nemėgsta gaminti, skrydžio oro balionu, jei bijo aukščio ir t. t. Dovana merginai turi būti apgalvota bei rūpestingai parinkta. Tad skirkite tam pakankamai laiko, kad didžiąją dieną jūsų mylimoji būtų devintame danguje. 

 

Užs. Nr. 88

1999 metų birželio 26-osios vakarą trys narsūs lietuviai, patyrę keliautojai Vytautas Žalys, Vytautas Germanavičius ir Audronis Skurvydas, vedami kilnios idėjos, pagaliau sulaukę kelionei tinkamų orų, Palangos paplūdimyje sėdo į kanoją ir leidosi į pirmąjį Baltijos jūreivystės istorijoje žygį kanoja. Žygis, pavadintas „Baltoscandia 99“, buvo sunkus ir pavojingas. Jis iki šiol nepakartotas. Prieš savaitę Lietuvos jūrų muziejuje paminėtas šio žygio 20-metis. Audronis Skurvydas, prisimindamas tas dienas, sako tik žygiui pasibaigus suvokęs, kad pasiryžimas 40 kg sveriančiu irkliniu laiveliu perplaukti Baltiją buvo išties rizikinga avantiūra, ir nuo galimos žūties juos išgelbėjo tik itin kruopštus pasirengimas.

Į Saugaus eismo komisijos posėdį atvykęs kaimo bendruomenės „Joniškės klevai“ pirmininkas Ferdinandas Lebedžinskas pratrūko – teigė niekaip nesuprantąs, kodėl nepatenkinamas jo prašymas vieną iš Joniškio sodų gatvių perdaryti į pėsčiųjų-dviračių taką. Tačiau komisijos neįtikino net grasinimai teismais.

Moterims pažįstamas jausmas „neturiu kuo apsirengti“, taigi kiekvienos naujos drabužių parduotuvės atidarymas,  žinoma, skamba kaip gera naujiena. Tokią gerą naujieną šią savaitę pateikė tauragiškė Iveta Laugalienė, parduotuvę pavadinusi „Velvet“.