2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Į mero komandą grįžo konservatorė Šarūnė Stasytienė

  • Įkelta: 2019-07-02
Šarūnės Stasytienės asmeninio albumo nuotrauka
Austėja EGLYNAITĖ

Tauragės rajono mero Dovydo Kaminsko komanda gausėja. Nuo vakar mero patarėjos pareigas pradėjo eiti Šarūnė Stasytienė, kuri į šį politinio pasitikėjimo postą buvo paskirta dar vadovaujant Sigitui Mičiuliui, tačiau kurį laiką augino vaikelį​.

Po 1,4 metų vaiko priežiūros atostogų sugrįžusią Š. Stasytienę į savo komandą mielai priėmė ir kadenciją neseniai pradėjęs rajono meras Dovydas Kaminskas, su kuriuo prieš keletą metų jai jau teko dirbti, kol šis ėjo mero patarėjo pareigas. Š. Stasytienę į politinio pasitikėjimo postą delegavo koalicijos partneriai Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

– Džiaugiuosi, kad Šarūnė prisijungė prie komandos. Žinau, kad savo darbui ji atsiduoda 100 proc. ir visada siekia geriausio rezultato. Šarūnė jau žino, koks yra patarėjo darbas, turi stiprius vadybos įgūdžius, yra sukaupusi politinės patirties, todėl esu įsitikinęs, kad visi jos vykdomi projektai bus sėkmingi ir naudingi visam Tauragės rajonui, – teigė D. Kaminskas.

Primename, jog Š. Stasytienė yra baigusi Tauragės Žalgirių gimnaziją, Vilniaus kolegijoje įgijo ekonomikos-bankininkystės bakalauro laipsnį, Mykolo Romerio universitete – finansų magistro laipsnį. 2012 – 2016 m. dirbo „Tele2“ pardavimo projektų vadove, prie Sigito Mičiulio mero komandos prisijungė 2016-aisiais, iš pareigų atleidus Dalią Vaišvilienę.

„Tauragės žinioms“ antradienį Š. Stasytienė sakė, jog didelio atotrūkio po vaiko priežiūros atostogų nejaučia, komanda ir pats darbo pobūdis yra jau žinomas, todėl jaučiasi gerai, į darbą grįžo su naujomis jėgomis.

– Šiandien antra diena, kol kas dar tik susipažįstu su nauja, vidine darbo sistema, taip pat tęsiu kitų žmonių pradėtus darbus, todėl tenka domėtis naujomis veiklomis ir projektais, nors pati eiga man yra gerai žinoma. Kadangi merą pažinojau prieš tai, žinau, kad jis yra labai mylintis savo kraštą ir tikrai  pažįsta, tiek Tauragės žmones, tiek kas čia vyksta. Aš tikiuosi ir žinau, kad rezultatai bus patys geriausi ir noriu prie to prisidėti, – sakė Š. Stasytienė.

Mero patarėjos pareigose iš praeitos kadencijos taip pat liko valstietė Solveiga Skarbaliūtė, o prieš porą savaičių prie komandos prisijungė verslą į politiką iškeitęs Kasparas Bertašius, taigi šiuo metu D. Kaminskas turi tris patarėjus.

Iš darbo išeina Tauragės suaugusiųjų mokymo centro (SMC) direktorė Ona Sturonienė. Tauragės  rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas šią žinią patvirtino, tačiau tokio direktorės sprendimo priežasčių neatskleidė.

Sporto mokykloje daugelį metų veikusioje šachmatų klasėje yra išugdyta daug šachmatininkų, ir dabar joje renkasi ne tik šį žaidimą mėgstantys vaikai, bet ir vyresnio amžiaus žmonės, vyksta gražus kartų bendravimas. Sporto mokyklą prijungus prie Sporto centro prasidėjo pertvarkymai, kurie ėmė kelti nerimą šachmatų klasių lankančių vaikų tėvus. Jie baiminasi, kad klasės apskritai nebeliks. „Gaila, kad valdžia taip trumparegiškai, neįsigilinusi daro pakeitimus, griaunančius tai, kas ne vieną dešimtmetį buvo kuriama“, – rašoma laiške redakcijai.Valdžia tvirtina, kad patalpos ir šachmatų klasė Sporto mokykloje nėra naikinama.

Šeštadienį Mažonai bruzdėjo nuo pat ryto – visi ruošėsi 15-ojo bendruomenės „Mažonų rytas“ gimtadienio šventei, pavadintai „Penkiolika bendruomenės laiptelių“.

Pirmoji liepos savaitė tikrai neprimins karščiu alsuojančios vasaros, kuri Lietuvą alino birželį. Antrojo vasaros mėnesio pradžia bus gana vėsi ir vėjuota. Pasiilgusiems lietaus gera žinia – debesys su krituliais šalyje lankysis kasdien, tačiau lis ne visur vienodai. Visgi, savaitei baigiantis, tikėtina, lietus bus gausesnis.

„Išmaniojo miesto“ V konkurse net 4 komandos rinkosi projektuoti objektą Tauragėje – Ledo areną. Vienas iš projektų įvertintas už geriausią architektūrinį projektavimą ir išrinktas konkurso nugalėtoju. Beje, Tauragei skirtas projektas konkursą laimėjo ir pernai – studentų suprojektuota multifunkcinė sporto arena iš konkursinės idėjos tapo realiais planais. „Ką gali žinoti, galbūt vieną dieną galėsime čiuožinėti Tauragės ledo arenoje?“ –  intriguojančia žinute „Facebooke“ dalijasi Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas.