2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragės merginoms – „Ladygolo“ medaliai

  • Įkelta: 2019-05-10
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Lietuvos merginų salės futbolo (Futsal) žaidynėse „Ladygolas“ dešimtokių amžiaus grupėje antrus metus iš eilės prizininkėmis tapo Tauragės moksleivės.

Dešimtos ir žemesnių klasių (U-16, gimusių 2002 m. ir jaunesnių) varžybose Tauragės apskričiai atstovavo Alvydo Skurdelio vadovaujama „Versmės“ gimnazijos komanda. Kitose amžiaus grupėse nugalėjo Marijampolės, Ignalinos, Vilkijos, Plungės, Pabiržės, Marijampolės, Simno, Šakynos, Klaipėdos mokyklos.
Finaliniame turnyre Prienuose Tauragės futbolininkės pateko į lemiamą B grupę, kur iškovojo abi pergales ir žengė į pusfinalį. Jame teko pripažinti būsimų čempionų iš Ignalinos pranašumą (0:2)

Rungtynės dėl trečiosios vietos tarp Tauragės ir Marijampolės ekipų papuošė visą turnyrą. Tauragės atstovės pirmavo 2:0, vėliau leido varžovėms išlyginti rezultatą, vėl išsiveržė į priekį. Paskutinėje atakoje tauragiškės praleido įvartį, ir rezultatas tapo lygus – 3:3. Visgi baudinių serijoje „Versmės“ komandos žaidėjos sužaidė tiksliau ir iškovojo „Ladygolo“ bronzą.

Penkis įvarčius pelniusi Laura Kubiliūtė pripažinta geriausia Tauragės komandos žaidėja. Tiek pat kartų pasižymėjo Emilija Daugalaitė. Nugalėtojomis taip pat tapo Meda Dubauskaitė, Gabija Gruzdytė, Ugnė Jasaitytė, Airida Juškytė, Kamilė Kiupelytė, Ernesta Trijonytė, Ema Uginčiūtė ir Patricija Ziekytė.

Prizininkės namo grįžo su dovanomis – futbolo aprangomis, kamuoliais ir sėdmaišiais.

Praėjusiais metais Tauragei trečiąją vietą šiame turnyre iškovojo Žalgirių gimnazijos futbolininkės.

„Ladygolas“ – tai tarpmokyklinės merginų salės futbolo žaidynės, kurios vis labiau populiarėja ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Vienas pagrindinių žaidimo tikslų – sudominti futbolui iki tol nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites ir suteikti galimybę turiningai bei sportiškai praleisti laisvalaikį. Tuo pačiu tai galimybė futbolo treneriams atrasti gabių žaidėjų.

„Ladygolo“ žaidynėse šiemet dalyvavo apie 300 komandų.

Vartoti Q10 preparatą, kurio Jūsų organizmas neįsisavina, yra tikras pinigų švaistymas, deja, neįsisavinamų preparatų rinkoje yra stebėtinai daug. Daugybė žmonių nė nenutuokia, kad Q10 preparato biologiniam įsisavinimui įtakos turi ne vien žaliavos kokybė. Kur kas svarbesnis yra to preparato pagaminimo būdas.

Iš arčiau susipažinti su populiariu aktoriumi visada įdomu. Į vakar Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje surengtą susitikimą su teatro ir kino aktoriumi Mariumi Repšiu susirinko daug žmonių, juo labiau, kad ir susitikimo progos būta išties neeilinės – aktorius pristatė savo knygą „Heraklis Nr. 4“.

Penktąjį gimtadienį pasitinkančios UAB „Šaukštelis“ veiklą drąsiai galima vadinti sėkmės istorija – bendrovei priklausančią kavinę-sušių barą „Šaukštelio studija“, įsikūrusią pačiame miesto centre, tauragiškiai ir miesto svečiai pamėgo jau seniai. Nors verslas klesti, bendrovei vadovaujanti Justina Visockienė sustoti neketina – neseniai ji įsigijo „Vilkyškių pieninės“ franšizę. Kokie verslininkės planai, sužinosite paskaitę naujausią numerį.

Antroje savaitės pusėje temperatūra stiebsis aukščiau, ypač savaitgalį. Penktadienį per šalį praslinks nedidelis lietus, tad dar bus kiek gaiviau, tačiau poilsio dienomis dažniau šildys saulė.

Šiandien sukanka 15 metų, kai Lietuva tapo Europos sąjungos nare. Tauragė Europos dieną, kurios tema šiemet – „Nebūk plastikas!“, pradėjo švęsti dar vakar. Vaikų darželiuose „Ąžuoliukas“, „Kodėlčius“, „Žvaigždutė“ ir „Pušelė “ E-snaiperių būrio nariai sekė pasaką apie „Babaisą Plastiką“. Vaikai, klausydami inscenizuotos pasakos, sužinojo, koks žalingas vienkartinis plastikas gamtai, žiūrėjo nuotraukas bei filmuką. Šventė tęsiasi ir šiandien. Visą dieną Pilies aikštėje karaliaus vaikai, o suaugusieji vakare kviečiami pažiūrėti, ką vaikai sukūrė. Jiems bus demonstruojamas ir nemokamas filmas.