2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai: vis dažniau sulauksime lietaus

  • Įkelta: 2019-05-13
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šią savaitę numatomi ganėtinai permainingi orai. Pirmadienį šalis bus padalinta į dvi dalis: vieną dalį lepins šiluma, o kitoje bus gerokai vėsiau ir drėgniau. Kitomis paromis temperatūra po truputį kils, protarpiais palis, o dar daugiau kritulių galima tikėtis savaitei baigiantis.

Šiandien šalyje numatomi temperatūrų kontrastai. Nors daugelyje vietovių palis, visgi, šiluma labiau lepins vieną šalies šoną – rytinius, pietrytinius šalies rajonus. Šalies vakaruose bus vėsu, visą dieną dangų niaukstys lietaus debesys, čia vyraus 8–11 laipsnių šilumos. Pūs žvarbokas šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje oras sušils iki 20, Panevėžyje iki 17 laipsnių. Kaune bus apie 15, Šiauliuose ir Klaipėdoje apie 10 laipsnių šilumos.

Antradienį danguje ir toliau sukiosis pilki debesys, tačiau lietaus tikimybė jau bus maža. Sustiprės šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas, gūsiai sieks 8–12 metrų per sekundę. Nakties valandomis dangus dar varvės vakariniuose, šiaurės vakariniuose šalies rajonuose, tačiau ryte krituliai pasitrauks. Temperatūra svyruos tarp 5–9 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje išsilaikys 18 laipsnių šiluma. Kaune bus apie 16, Panevėžyje apie 15 laipsnių šilumos. Šiauliuose vyraus 13, Klaipėdoje 12 laipsnių šiluma.

Trečiadienį vyraus permainingas debesuotumas, praslenkantys lietaus debesys gal užkabinti pietinį šalies pakraštį. Pasisuks vidutinio stiprumo šiaurės rytų krypties vėjas. Nakties metu bus kiek šilčiau, vyraus 6–12 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje ir Panevėžyje temperatūra kils iki 18, Kaune iki 20 laipsnių. Šiauliuose bus apie 17, Klaipėdoje apie 15 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį be didesnių pasikeitimų: vyraus nepastovus debesuotumas, trumpas lietus prapliups vietomis pietiniuose, pietvakariniuose šalies rajonuose. Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 6–12 laipsnių šilumos. Dieną Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 20, Kaune apie 21 laipsnį šilumos. Šiauliuose ir Klaipėdoje oras šils iki 18 laipsnių.

Penktadienį į šalį atkeliaus gausesnis lietus, truputį atvės, įsismarkaus rytų krypties vėjas, kurio gūsiai vietomis sieks 18 metrų per sekundę. Naktį numatoma 8–13 laipsnių šiluma. Dienos metu temperatūra svyruos tarp 14–18 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį, tikėtina, jog temperatūra vėl pakils aukščiau, tačiau daug kur nuvilnis trumpi lietūs, grūmos perkūnija.

Iš Druskininkų kilusią, o dabar Vilniuje gyvenančią dizainerę Rivą Elmantę prie piešimo sugrąžino trimetis sūnelis, o išgarsino originalios iliustracijos ant marškinėlių. Pirmiausia tai buvo politikų karikatūros, o vienas paskutinių projektų – Lietuvos miestams skirti printai ant marškinėlių. Jau sukurti ir mūsų miestui skirti marškinėliai. Idėjos, sako ji, nesibaigia – kai jau atrodo, kad nebeįmanoma sukurti nieko naujo, išaušta nauja diena ir idėjos vėl puola prie pieštuko.

Lietuvos merginų salės futbolo (Futsal) žaidynėse „Ladygolas“ dešimtokių amžiaus grupėje antrus metus iš eilės prizininkėmis tapo Tauragės moksleivės.
 

Vartoti Q10 preparatą, kurio Jūsų organizmas neįsisavina, yra tikras pinigų švaistymas, deja, neįsisavinamų preparatų rinkoje yra stebėtinai daug. Daugybė žmonių nė nenutuokia, kad Q10 preparato biologiniam įsisavinimui įtakos turi ne vien žaliavos kokybė. Kur kas svarbesnis yra to preparato pagaminimo būdas.

Iš arčiau susipažinti su populiariu aktoriumi visada įdomu. Į vakar Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje surengtą susitikimą su teatro ir kino aktoriumi Mariumi Repšiu susirinko daug žmonių, juo labiau, kad ir susitikimo progos būta išties neeilinės – aktorius pristatė savo knygą „Heraklis Nr. 4“.

Penktąjį gimtadienį pasitinkančios UAB „Šaukštelis“ veiklą drąsiai galima vadinti sėkmės istorija – bendrovei priklausančią kavinę-sušių barą „Šaukštelio studija“, įsikūrusią pačiame miesto centre, tauragiškiai ir miesto svečiai pamėgo jau seniai. Nors verslas klesti, bendrovei vadovaujanti Justina Visockienė sustoti neketina – neseniai ji įsigijo „Vilkyškių pieninės“ franšizę. Kokie verslininkės planai, sužinosite paskaitę naujausią numerį.