2019 Balandžio 22 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Tauragės žinios“ ieško reklamos vadybininko

  • Įkelta: 2019-04-05
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt
„Tauragės žinios“ ieško reklamos vadybininko
 
Darbo pobūdis:
 
Laikraščio ir interneto portalo reklamos paslaugų pristatymas ir pardavimas;
Aktyvus bendravimas su verslo klientais ir visuomeninėmis organizacijomis;
Naujų reklamos užsakovų paieška;
Komercinių pasiūlymų rengimas ir derybos;
Sutarčių bei sąskaitų paruošimas. 
 
Reikalavimai:
 
Labai geri žodinio ir rašytinio bendravimo įgūdžiai;
Puikūs kompiuterio ir informacinių technologijų valdymo įgūdžiai;
Pozityvumas, energingumas ir aktyvumas;
Orientacija į rezultatą ir savarankiškumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Ankstesnė sėkmingo pardavimo patirtis – privalumas;
 
Mes siūlome: 
 
Darbą didžiausiame savaitraštyje ir augančiame naujienų portale;
Darbo vietą dinamiškame kolektyve;
Motyvuojančią atlygio sistemą;
Galimybę tobulėti medijų reklamos srityje. 
 
CV siųskite informacija@taurageszinios.lt

 

„Tauragės žinių“ projektas „Ir kas gi mus nugalės..“, skirtas Laisvės kovotojų atminimui įprasminti ir istorinei atminčiai puoselėti sulaukia vis daugiau atgarsių. Džiaugiamės skaitytojų įsitraukimu į partizaninio judėjimo prisiminimus, kurių sulaukiame bemaž kiekvieną savaitę, išėjus projekto straipsniams. Penktadienį redakciją aplankė skaitytojas Algimantas Dukauskas. Vyras teigė su susidomėjimu skaitąs istorijas iš partizanų gyvenimo ir išsakė savo pamąstymus, kad kalbėdami apie pirmo kalibro Laisvės kovų vadus, tokius kaip Vanagas ir Žemaitis, neturėtume pamiršti ir šalia jų stovėjusių. Štai, kalbėjo Algimantas, Juozas Čeponis-Tauragis, buvo antras iš vadų po Jono Žemaičio-Vytauto Kęstučio apygardoje, bei pasiūlė panagrinėti jo gyvenimo istoriją. Ir neatsitiktinai – su šiuo partizanu dabar Tauragėje gyvenantis Algimantas susidūrė tiesiogiai – J. Čeponis slėpėsi jo tėvų namuose Raseinių rajone, po šiaudų pėdais. „Savo akim net nemačiau, lygtai kažkas praėjo su batais tik.. Bet tam pačiam urve lindėdavom,“ – intriguoja pašnekovas. 

Balandžio 7-oji – Pasaulinė sveikatos diena. Šia proga Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) sveikina gyventojus ir skelbia akciją „Sveikatos mėnuo“. Savo pacientus įstaiga kviečia nuo balandžio 8 iki 30 dienos atlikti nemokamus išsamius kraujo tyrimus. Balandžio 8–9 dienomis PSPC pradžiugins vaikus, įteikdamas jiems įspūdingus balionus. Šios gydymo įstaigos partneriai „Antėja laboratorija“ pas juos atlikusiems vitamino D tyrimą šį mėnesį kiekvienam dovanos puikų maisto papildą „Oilesen D3“.

10 metų – tokią garbingą sukaktį šiemet  skaičiuoja vienintelis Lietuvoje vyrų chorų festivalis „Užtraukim, vyrai, dainą“.  Net dvi dienas – balandžio 6 d. ir balandžio 13 d.  – Tauragės kultūros rūmuose Lietuvos vyrai susirinkusius džiugins savo skambiomis dainomis.

Klaipėdiečių statybų bendrovė „Minestas“ skelbia, jog jau šią vasarą užbaigs J. Tumo Vaižganto gatvės daugiabučio statybas. Projekte numatyta 60 įvairių dydžių butų, 3 atskiros laiptinės, automobilių stovėjimo aikštelė, apželdinta aplinka ir erdvė vaikams. Redakcijai susisiekus su įmonės direktoriumi Andriumi Eidukevičiumi, šis patikino, kad daugiabutis ne tik baigiamas įrengti, bet ketvirtadalis butų jau parduota. Verslininkas sako, jog šalia miško kylantis pastatas vilioja jaunas šeimas, kurios nori gyventi geresnėmis sąlygomis. Įdomu tai, kad tauragiškiai labiau domisi didesniais butais, nei, pavyzdžiui, Klaipėdos gyventojai.

Ketvirtadienį popiet naujai išrinktos Tarybos koalicijos partneriai paskelbė pavardes kandidatų, iškeltų į  aukščiausius politinio pasitikėjimo postus. Du iš jų, planuojama, darbus tęs toliau – tai savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis ir vicemerė Virginija Eičienė. Galutinį sprendimą priims Taryba balandžio 24-ąją vyksiančio posėdžio metu, slaptu balsavimu. Į administracijos direktoriaus pavaduotojo postą iškelta Tomo Raulinavičiaus kandidatūra, dėl kurios taryba apsispręs gegužės mėnesį.