2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Versmės“ gimnazistai pristato šimtadieniui skirtą vaizdo klipą (video)

  • Įkelta: 2019-02-19
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tradicinį šimtadienį moksleiviai stengiasi atšvęsti vis išradingiau. „Versmės“ gimnazistai, trečiokai, ruošdamiesi išlydėti abiturientus, ne tik rengia jiems šventę, primenančią, kad mokyklos suolą „trinti“ beliko 100 dienų, bet ir kuria muzikinius vaizdo klipus. Nuo pernai tokiu klipu nustebinusių bendramokslių nusprendė neatsilikti ir šių metų trečiokai – nuotaikingą vaizdo klipą, pavadintą „Versmės šimtadienio repas“ susuko jiems patiems.

Projekto „Praeities atgarsiai“ įkūrėjas Andrius Pleikys  „Tauragės žinioms“ sakė, kad vaizdo klipas nufilmuotas pačių gimnazistų jėgomis. Šių metų trečiokai nusprendė nenuleisti pernai bendramokslių iškeltos kartelės ir nufilmuoti ne prastesnį repą. Kad tokio formato šimtadienio įamžinimas pasiteisina, rodo filmuko Youtube peržiūrų skaičiai. Vos prieš 4 dienas ten patalpintą šių metų XIX gimnazijos laidos „Versmės šimtadienio repą“ jau spėjo pamatyti 15 tūkst. žmonių. Greičiausiai tai tik pradžia, nes pernai „susuktą“ pirmąjį repą apie Tauragės „Versmės“ gimnazijos XVII kartos dvyliktokus ir mokytojus peržiūrėjo net 225 tūkst. Youtube lankytojų.

„Vos prieš kelias dienas Tauragės „Versmės“ gimnazijoje vyko nuostabi šimtadienio šventė. Neturėję galimybės sudalyvauti gali pažiūrėti trečiokų sukurtą repą apie mokyklos abiturientus, kuris dar ilgai primins vykusį renginį. Dalinamės nuotaikingu filmuku ir kviečiame paklausyti jaunųjų gimnazistų sukurtos dainos!“ – skelbia gimnazistai.

Dainoje moksleiviai atskleidė dvyliktokų nuodėmes, kurias ištaisyti jie dar turi 100 dienų. Patys vienuoliktokai sako, jog ruošimasis šventei ne tik leido geriau pažinti vieniems kitus, bet ir suteikė galimybę atskleisti savo kūrybiškumą. Mokiniai patys rašė dainos tekstą, kurį įgarsino jų nuomone vieni iš charizmatiškiausių mokinių: Greta Laurinavičiūtė, Titas Kakštys ir Gvidas Poška. Vaizdo klipą montavo bei filmavo gimnazijos moksleivis, projekto „Praeities Atgarsiai“ įkūrėjas Andrius Pleikys. Filmavimas vyko neseniai įrengtose Pilies menėse ir Tauragės pilotų klube.

Neturėję galimybės sudalyvauti šventėje, gali peržiūrėti trečiokų sukurtą repą apie mokyklos abiturientus, kuris dar ilgai primins vykusį renginį.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia, jog Tauragės rajone yra tik dvi šeimynos. Redakciją pasiekė informacija, kad iš 30 metų veikusios Jono ir Seliutės Puodžiuvių šeimynos, kuriai ministras Donatas Jankauskas yra įteikęs „Gerumo žvaigždę“ ir padėkos raštą, antradienį paimti keturi globotiniai. Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba informavo, jog vaikai iš šeimynos paimti remiantis teismo sprendimu baudžiamojoje byloje dėl smurto bei apgyvendinti saugioje aplinkoje. Vaikų globoti šeimyna nebegalės. Patys Puodžiuviai su žurnalistais kalbėti nesutiko.

Šios savaitės pradžioje šalyje orai ir toliau primins pavasarį. Tačiau tai tęsis neilgai. Permainos mus pasieks antroje savaitės pusėje, kuomet įsiverš šaltesnės oro masės ir neigiama temperatūra vyraus ne tik naktimis, bet ir dienomis. Galime sulaukti ir snaigių, pūs žvarbus vėjas.

Technologijų lyderės „Tele2“ klientai naudojasi sparčiausiu internetu. Tai paaiškėjo Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybai (RRT) sausį ir vasarį atlikus pirmuosius 2019 m. matavimus šalies miestuose ir keliuose.

1919 m. vasaris. Sugriautas miestas-vaiduoklis kyla iš pelenų. Žmonių jame dar labai nedaug, geriausiu atveju gal bus koks 1000. Sunku patikėti, kad dar 1913 m. čia gyveno dešimt kartų daugiau. Gyvenimas po karo sunkus. Visgi lygiai prieš 100 metų Tauragėje įvyko įdomus ir svarbus Lietuvos kariuomenės istorijai nutikimas. Tai 1919 m. vasario 16 d. – Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės paskelbimo metinės. Skamba iškilmingai ir gražiai, tačiau realybė tuomet buvo kita.

Minime vieną svarbiausių datų savo šalies istorijoje – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, 101-ąsias metines. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė jau septintus metus kviečia prisijungti prie akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“. Tauragėje renginių, ir tradicinių, ir originalių, tądien planuojama tiek, kad teks gerai pasukti galvą renkantis, kur eiti. Vyks šventiniai koncertai, autoslalomas, linksmos pramogos mažiesiems, iškiliausių mūsų krašto žmonių apdovanojimai, kuriems šiemet pasirinkta netradicinė erdvė – Švč. Trejybės bažnyčia.