2020 Sausio 27 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Tele2“ skelbia išpardavimą – nuolaidos telefonams siekia iki 40 proc.

  • Įkelta: 2019-01-09

Kaip ir kasmet, „Tele2“ naujuosius metus pradeda su puikiais išpardavimo pasiūlymais. Šįkart jie skirti telefonams – dabar juos operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt galima įsigyti ypač patraukliomis sąlygomis.

„Metų pradžia tradiciškai reiškia ir nuolaidų bumą. Todėl norintiems sutaupyti ir atsinaujinti išmanųjį – dabar pats metas pradėti jo dairytis, klientų pamėgtiems telefonams paruošėme itin gerų pasiūlymų“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.

Išmanieji – iki 40 proc. pigiau

„Tele2“ nuolaidos telefonams siekia net iki 40 proc. ir galioja tiek sudarant 24 mėn. sutartį su bet kuriuo operatoriaus mokėjimo planu, tiek perkant išmaniuosius be sutarties ir mokant visą sumą iš karto.

Gera žinia mėgstantiems fotografuoti – suskubus pasinaudoti išpardavimu, išmanųjį „Samsung A9“ su 128 GB atmintine ir keturguba kamera galima įsigyti net 160 Eur pigiau. Sumokėjus pradinę 66 Eur įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, šis telefonas kainuos vos 15,54 Eur/mėn. Perkant išmanųjį be sutarties, jis tekainuos 439 Eur (kaina ne akcijos metu – 599 Eur).

Puikių pasiūlymų paruošta ir „Huawei“ gerbėjams. Itin talpios baterijos, „Leica“ kamera ir dirbtiniu intelektu papildytą išmanųjį „Huawei P20 Pro“ dabar įsigyti galima net 250 Eur pigiau. Sumokėjus pradinę 90 Eur įmoką ir pasirašius 24 mėn. sutartį, telefonas kainuos tik 21,20 Eur/mėn. Perkant šį išmanųjį be sutarties, jis kainuos vos 599 Eur (kaina ne akcijos metu – 849 Eur).

Ieškantiems dar didesnės nuolaidos, verta rinktis „Huawei P20 Lite“. Šį elegantiško dizaino ir tvirto metalinio korpuso išmanųjį dabar galima įsigyti net 40 proc. pigiau. Sumokėjus 34 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį, telefonas kainuos vos 8,04 Eur/mėn. Perkant šį išmanųjį be sutarties, jis kainuos tik 227 Eur (kaina ne akcijos metu – 379 Eur).

Telefonams papildomai taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis.

Pasiūlymų ir įrenginių kiekis bei laikas – riboti.

Pirkti internetu – greičiau ir patogiau

Sužinoti apie kitus „Tele2“ išpardavimo pasiūlymus galima ne tik operatoriaus salonuose, bet ir internetinėje parduotuvė www.tele2.lt. Joje nuolaidomis pasinaudoti galima bet kuriuo paros metu ir tik kelių mygtukų paspaudimu.

Be to, užsisakius prekę, ji yra nemokamai pristatoma nurodytu adresu vos per 2–3 d. d. Kaip ir perkant salone, taip ir internetu įsigytą prekę, jei ji nepateisino jūsų lūkesčių, (laikantis numatytų sąlygų dėl pakuotės ir prekės kokybės išsaugojimo) galima grąžinti per 14 dienų.

Užs. Nr. 1

Sausio 1-oji Enaros ir Vyto šeimoje nuo šiol bus ne tik Naujųjų metų šventė. Šią dieną pasaulį išvydo trečiasis jų vaikas – mergaitė, kuriai duotas Gretos vardas. Nuo šiol Mikučiai – daugiavaikiai tėvai. Buvusio kriminalinės policijos pareigūno ir pardavėjos šeimoje krykštaus trys vaikai – naujagimė, trylikametis Deividas ir dvejų Skaistė. Tačiau pasidžiaugti naujagime dukryte tėčiui ilgai neteks – kad uždirbtų duonai, buvęs pareigūnas netrukus išvyks į reisą.

Kaip ir kasmet, sausio 25–27 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyks Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“. Parodos tema – potyrių turizmas, nes šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus, poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią emocinę patirtį.

Garsieji krepšinio aistruoliai broliai Nauris ir Normundas Maciai savaitgalį lankėsi Tauragėje. Aplankę iš JAV sugrįžusį tauragiškį Darių Baranauską, jie nusprendė susipažinti šio miesto klebonu Mariumi Venskumi ir meru Sigitu Mičiuliu.

Iki savivaldybių tarybų rinkimų liko 54 dienos, politinė kampanija įsibėgėja visu pajėgumu. Gruodžio 28-oji buvo paskutinė diena, kai partijos, kandidatų sąrašai ir savarankiškai išsikėlę kandidatai galėjo pateikti rinkimų komisijai pareiškinius dokumentus. Kitas etapas – parašų rinkimas. Vos prasidėjus parašų rinkimo vajui redakcija jau gavo nusiskundimą dėl įkyraus agitavimo pasirašyti už vieną iš kandidatų. Tauragės apygardos rinkimų komisija grūmoja pirštu – parašų rinkimas turi būti vykdomas etiškai, nepažeidžiant rinkėjų teisės į privatumą ir asmens duomenų saugumo.

Šią savaitę žiema pademonstruos savo charakterį: kasdien palaipsniui į šalį brausis vis didesnis šaltis, dažniau kris žiemiški krituliai – sniegas. Savaitei baigiantis šalčio gniaužtai taip sustiprės, kad vietomis temperatūra nukris iki –20 laipsnių. Tačiau labai greitai atkeliaus pokyčiai.