2019 Gruodžio 13 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Sugrįžęs Ignas Juškevičius įkvėpė pasitikėjimo

  • Įkelta: 2019-01-02
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujanti „Fortūna-Agava“ pradės reguliariojo sezono antrojo rato varžybas. Banguotai rungtyniavusi Tauragės ekipa prieš šventes į savo gretas susigražino traumą patyrusį komandos lyderį Igną Juškevičių.

Šio krepšinio sezono pradžioje „Fortūna-Agava“ ekipa į savo gretas pasikvietė Igną Juškevičių, kuris 2016–2017 m. sezone jau gynė komandos garbę ir buvo jos lyderis. Prieš pat pirmenybių startą iš Rokiškio kilęs vidurio puolėjas patyrė sunkią traumą, tad atrodė, jog visos tauragiškių viltys pasispardyti A divizione nueis perniek.

Tačiau prieš šventes ekipą pasiekė puikios žinios. Gruodžio 14 d. žaistoje dvikovoje su Šilalės „Lūšies“ atstovais I. Juškevičius apšilo kojas, o dar kitose varžybose pademonstravo tikrąjį savo potencialą.

Akistatoje su Akmenės SC-„Gruditos“ atstovais aukštaūgis atliko dvigubą dublį (18 tšk. ir 11 atk. kam.) ir dvikovą baigė surinkęs 31 naudingumo balą, tuo tarpu šeštadienio rungtynėse su A diviziono lyderiais „Raseinių“ krepšininkais I. Juškevičius surinko 19 taškų ir 27 naudingumo balus.

Paskutiniosios pirmojo rato varžybos su raseiniškiais nuteikė viltingai. Tauragės krepšininkai prieš čempionato lyderius pirmavo tris kėlinius. Po krepšiais karaliavo I. Juškevičius, kuriam puikiai talkino Lukas Tumpa.

Tačiau ketvirtame kėlinyje raseiniškiai atsitiesė. Tauragės žaidėjai neįstengė sustabdyti patyrusio Gedimino Butkaus reidų. Įžaidėjas pelnė 31 tašką ir iškovojo „Raseiniams“ sunkią pergalę. Nugalėtojų gretose išsiskyrė ir tauragiškiams gerai žinomas žaidėjas Jonas Levickas. Praėjusiame sezone jis atstovavo „Fortūnai-Agavai“, šiemet – Raseiniams. Pastarosiose varžybose jis pelnė 8 taškus, o po krepšiais atkovojo 9 kamuolius.

„Fortūnos-Agavos“ ekipa pirmąjį ratą baigė 11 turnyrinės lentelės pozicijoje. Tačiau traumas išsigydę Tauragės komandos žaidėjai žaidimą gali pagerinti. Penktadienį jie sužais pirmąsias antrojo rato varžybas su Marijampolės „Sūduva-Mantinga 2“ krepšininkais. Suvalkiečiai pirmose varžybose turėjo pripažinti tauragiškių pranašumą. Antrojo mačo lemtis paaiškės laisvalaikio centro „Fortūna“ salėje, 19.00 val..

Laikrodžiai jau skaičiuoja paskutines nueinančių, 2018-ųjų metų minutes. Žengiant į Naujuosius metus su nekantrumu laukiame, ką jie atneš, taigi, savotiškai tikimės pokyčių. Kad pasikeis ne tik data, su kuria pradėsime kasdienius darbus, bet ir kažkas neapčiuopiamo mumyse pačiuose. Ir, be abejo, tikimės, pokyčio į gera.

Artėjant rinkimams pareigas palieka mero patarėjas Artūras Fetingis. „Tauragės žinių“ duomenimis, mero komandoje šiandien jis dirba paskutinę dieną.

​Už 4 dienų pasitiksime Naujuosius, 2019-uosius metus. Astrologai juos žada ramius, tačiau kokie jie bus tauragiškiams, sužinosime tik metų pabaigoje. „Tauragės žinios“ kasmet rengia metų apžvalgą, į kurią patenka daugiausiai dėmesio sulaukę mūsų krašto žmonės ir įvykiai. Vieni jų pilni džiugesio, antri – liūdesio, treti verčia ironiškai šypsotis pasitinkant 2019-iuosius, Kiaulės metus.

Nuo Naujųjų keičiasi eismas Martyno Mažvydo gatvėje. Nuo sausio 2-osios bus įrengti atitinkami kelio eismo ženklai, kurie važiuojantiems M. Mažvydo gatve nebesuteiks pirmumo teisės. Tokį sprendimą, remdamasi gyventojų pageidavimu, priėmė Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija.