2019 Gruodžio 12 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Huawei“ ekrano remontui – nuolaidos net iki 35 proc.

  • Įkelta: 2019-01-29
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Išmaniųjų įrenginių remonto servisas „Smart Master“ skelbia gerą žinią „Huawei“ telefonų savininkams. Dabar daugelio šio gamintojo modelių ekranų taisymas čia atliekamas net iki 35 proc. pigiau.

„Telefonų gedimų pasitaiko įvairių, tačiau vienas dažniausių yra įskilęs ekranas. Ypač žiemos metu – slysta ne tik kojos, bet ir telefonai iš rankų. Reaguojame į šias tendencijas ir kurdami pasiūlymus savo klientams. Šiuo metu suklusti turėtų „Huawei“ telefonų savininkai – daugeliui šio gamintojų telefonų ekrano keitimui galioja ypač didelės nuolaidos“, – sakė Evaldas Viselga, „Smart Master“ vadovas.

„Smart Master“ servisų ilgai ieškoti nereikia – jie įsikūrę kiekviename iš beveik 70-ties „Tele2“ salonų visoje Lietuvoje.

Kuriems modeliams galioja nuolaida?

Visuose „Smart Master“ centruose ekrano keitimo paslaugai iki 35 proc. nuolaida taikoma net 6 „Huawei“ telefonams: „Huawei P20“, „Huawei P20 Lite“, „Huawei P20 Pro“, „Huawei P Smart“, „Huawei Mate 20 Lite“ bei „Huawei Mate 20 Pro“.

„Vykdydami šią akciją norime paskatinti vartotojus įrenginių remontą atlikti tik originaliomis detalėmis ir tik autorizuotuose servisuose. Tokiu būdu bandome pakeisti nusistovėjusį požiūrį, jog ekranų remontas originaliomis detalėmis yra brangus“, – pasakojo E. Viselga.

Išmaniems įrenginiams – tik išmanus taisymas

Pasak „Smart Master“ servisų vadovo, yra ir kita priežastis, kodėl vykdoma tokia akcija – šiuolaikinių išmaniųjų remontui reikalinga profesionali ir inovatyvi priežiūra. Tai ne tik originalios detalės, bet ir jas parenkantys šios srities ekspertai, sugebantys profesionaliai įvertinti telefono gedimą ir pritaikyti geriausią remonto sprendimą.

„Vartotojams svarbu žinoti, kad atlikus remontą neautorizuotoje taisykloje, telefono garantija nebegalios, be to, jei po remonto gedimas atsiras vėl, už pakartotinį taisymą teks mokėti dar kartą. Atlikus remontą „Smart Master“ centre, telefono garantija liks galioti, o jos neturint, taisymui bus suteikiama 90 dienų serviso garantija“, – sakė E. Viselga.

„Smart Master“ servisų profesionalai ne tik pakeis įrenginio ekraną ar sutaisys kitą gedimą, tačiau papildomai patikrins ir visus esminius parametrus: ryšį, įrenginio jutiklius, ekrano jautrumą, kamerą. Tai yra daroma tam, kad telefonas klientui būtų atiduodamas nepriekaištingos būklės.

Tai dar ne viskas. Jei taisymo išlaidų nepadengia garantija ar draudimas – „Tele2“ klientams visuose „Smart Master“ servisuose yra suteikiama galimybė atsiskaityti dalimis.

„Smart Master“ klientai remonto metu nelieka be ryšio

Norėdami klientams padėti išvengti nepatogumų, kol jų įrenginys yra taisomas, „Smart Master“ meistrai, jei tik turi galimybę, pasiūlo jiems pakaitinį telefoną. Tačiau prie jo ilgai pratintis nereikia – išmanusis savininkui grąžinamas itin greitai – per 2–5 darbo dienas nuo jo pridavimo remontui.

Klientams sukurta ir itin patogi internetinė svetainė www.smartmaster.lt. Joje, sugedus įrenginiui, galima patikrinti preliminarią taisymo kainą, sužinoti artimiausio priėmimo salono adresą, o vėliau ir sekti atliekamų darbų statusą. Be to, svetainėje galima rasti ir naudingos informacijos, kaip prižiūrėti bei apsaugoti savo įrenginius.

„Smart Master“ servisuose galima taisyti visus „iPhone“, „Samsung“, „Huawei“ „LG“, „Getnord“, „Coolpad“, „Meizu“, „Sony“ ir „Xiaomi“ įrenginius bei mygtukinius „Nokia“ telefonus.

Užs. Nr. 8

Kai skaudi nelaimė ištiko Gaurės seniūnijos Girgždų kaimo gyventojus – vidury nakties kilęs gaisras pasiglemžė visą šeimos turtą, šeima liko kaip stovi. Vos sužinoję apie nelaimę, neabejingi žmonės ėmė siūlyti pagalbą. Dabar nuo gaisro nukentėję žmonės jau ne tik turi kur prisiglausti, bet ir tikisi dar šiemet turėti naujus namus. Ugnies sunaikinto namo šeimininkė Aleksandra Rimkienė, atsigavusi po patirto šoko, atėjo į redakciją, norėdama padėkoti visiems, kurie ištiesė pagalbos ranką. Ji iki šiol negali atsistebėti, kiek daug aplink gerų žmonių.  

 

Liko vos daugiau nei mėnuo iki savivaldybių tarybų ir tiesioginių mero rinkimų. Tauragėje ir jos rajone vis ryškiau šviečia politinės reklamos stendai, kurie politikams kainuoja dešimtis tūkstančių eurų. Kaip skelbia vrk.lt, kai kurių kandidatų partijai pervesti pinigai buvo grąžinti. Paaiškėjo, kad keturių socialdemokratų oficialių deklaruojamų pajamų neužtenka, kad šie galėtų paaukoti partijos politinei kampanijai tokio dydžio sumas.