2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Dėl ko protestuoja, neįvardino

  • Įkelta: 2019-01-09
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienį priešpiet prie Tauragėje esančio banko „Luminor“ (buvusio DNB) pastato sukinėjosi vyriškis, ant kaklo pasikabinęs plakatą su užrašu: „DNB-Luminor aferistai grąžinkit ką pavogėt“.

Praeiviai sutrikę žvilgčiojo į protestuojantį pilietį, šis savo ruožtu bendravo nenoriai. Kalbinamas žurnalistės atsisakė atskleisti savo tapatybę bei paaiškinti reikalo esmę.

– Nu jau jūs išsiaiškinkit, ačiū už dėmesį. Gerbiama žurnaliste, šiam mieste visi viską žino bet nieks nieko nežino. Rašai pareiškimus policijai, Tauragėj nieks niekam neįdomu. Bet į „psichūškę“ išvežti tai greiti yra, – mįslingai kalbėjo vyriškis.

„Luminor“ banko komunikacijos vadovė Giedrė Bielskytė apie incidentą teigė negirdėjusi bei pažadėjo tuo pasidomėti.

Anot Tauragės AVPK atstovės spaudai Gretos Kęsminaitės, į policiją dėl šio piliečio veiksmų niekas nesikreipė.

– Tokio pranešimo policija šiomis dienomis negavo. Susirinkimų įstatymas tokio piliečio veiksmų nedraudžia, – informavo pareigūnė.

Sausio 1-oji Enaros ir Vyto šeimoje nuo šiol bus ne tik Naujųjų metų šventė. Šią dieną pasaulį išvydo trečiasis jų vaikas – mergaitė, kuriai duotas Gretos vardas. Nuo šiol Mikučiai – daugiavaikiai tėvai. Buvusio kriminalinės policijos pareigūno ir pardavėjos šeimoje krykštaus trys vaikai – naujagimė, trylikametis Deividas ir dvejų Skaistė. Tačiau pasidžiaugti naujagime dukryte tėčiui ilgai neteks – kad uždirbtų duonai, buvęs pareigūnas netrukus išvyks į reisą.

Garsieji krepšinio aistruoliai broliai Nauris ir Normundas Maciai savaitgalį lankėsi Tauragėje. Aplankę iš JAV sugrįžusį tauragiškį Darių Baranauską, jie nusprendė susipažinti šio miesto klebonu Mariumi Venskumi ir meru Sigitu Mičiuliu.

Iki savivaldybių tarybų rinkimų liko 54 dienos, politinė kampanija įsibėgėja visu pajėgumu. Gruodžio 28-oji buvo paskutinė diena, kai partijos, kandidatų sąrašai ir savarankiškai išsikėlę kandidatai galėjo pateikti rinkimų komisijai pareiškinius dokumentus. Kitas etapas – parašų rinkimas. Vos prasidėjus parašų rinkimo vajui redakcija jau gavo nusiskundimą dėl įkyraus agitavimo pasirašyti už vieną iš kandidatų. Tauragės apygardos rinkimų komisija grūmoja pirštu – parašų rinkimas turi būti vykdomas etiškai, nepažeidžiant rinkėjų teisės į privatumą ir asmens duomenų saugumo.