2020 Sausio 23 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Valymo paslaugos - viskas ką reikia žinoti

  • Įkelta: 2018-12-05

Valymo paslaugos vieniem gali pasirodyti kaip pinigų švaistymas, o štai kietiems – būtinybė. Nors dažniausiai lietuviai savo namus yra linkę tvarkytis patys, o valytojus kviečiasi išvalyti tik biurus, darbo ar kitas, daugiau komercinei veiklai skirtas patalpas. Vis dėlto, tenka pripažinti, kad valymo paslaugos vis sparčiau populiarėja ir privačiame sektoriuje.

Kada verta rinktis namų valymo paslaugas?

Nors mes, lietuviai, esame linkę daug ką pasidaryti patys (ne išimtis ir namų tvarkymas), vis dėlto kartais geriau kreiptis pagalbos į specialistus.

Daugelis iš mūsų dirba ilgas valandas, namo grįžta tik vėlai vakare, tad vien pagalvojus apie namų ruošą – apima neviltis. Žinoma, bent minimaliai apsitvarkyti laiko rasime, bet kruopštesnis, gilesnis namų valymas gali atimti išties daug laiko. Todėl bent kartą per mėnesį pasisamdžius namų tvarkytoją ar valymo paslaugas teikiančią įmonę, galėsite džiaugtis švariais namais, o laisvą laiką skirti tikram poilsiui, po kurio į darbus kibsite kupini jėgų.

Neretai valymo paslaugos žmonėms tampa itin aktualios prieš didžiąsias šventes ar organizuojant generalinę tvarką (pavyzdžiui, atėjus pavasariui), kurios metu planuojate sutvarkyti bei išvalyti namus iš pagrindų: pradedant kilimais, baigiant langais. Toks valymasis reikalauja nemažai laiko ir pastangų, todėl bent kartą ar porą kartų per metus pasikviesti specialistus itin naudinga. O vėliau bus kur kas lengviau tvarką namuose palaikyti patiems.

Dar viena priežastis rinktis profesionalias valymo paslaugas teikiančias įmones – tai faktas, kad ne visas dėmes ir ne visus paviršius galite kokybiškai išvalyti patys. Pavyzdžiui, jei jūsų sofa yra sutepta – vargu ar jums pavyks patiems, namų sąlygomis gerai pašalinti dėmę. O nepamirškite ir rizikos negrįžtamai sugadinti audinį. Tas pats galioja ir kitiems paviršiams, tokiems, kaip kilimai ar kiti medžiaginiai paviršiai.

Ar tikrai valymo paslaugos yra tokia prabangi paslauga?

Vis dėlto tenka pripažinti, kad valymo paslaugas teikiančios įmonės samdymas daugeliui lietuvių vis dar atrodo, kaip nereikalingas pinigų švaistymas. Tačiau šiuo atveju neretai bandydami sutaupyti pinigus, žmonės švaisto savo laiką. Kartais yra naudinga sau patiems įsivertinti, kas yra naudingiau: ar sumokėti valytojai, už tai, kad sutvarkytų namus, o tą laiką galėtumėte skirti darbui, šeimai, draugams, ar naudingiau vis dėlto susitvarkyti patiems.

Žinoma, jei valytoją kviesitės į namus kviesitės kasdien – tai gali kainuoti nemažai. Tačiau jei planuojate kviestis kartą per savaitę, per mėnesį ar net kartą per kelis mėnesius – finansiniu atžvilgiu tai nekainuos itin daug, o sutaupytą laiką galėsite panaudoti kur kas efektyviau bei naudingiau. Juk laikas yra kur kas vertingesnis už pinigus.

Ar galima pasitikėti į namus ateinančiu svetimu žmogumi?

Kartais abejonių gali sukelti ir klausimas, ar galima pasitikėti svetimu žmogumi, kuris ateis į jūsų namus. Įsileisti nepažįstamą žmogų į asmeninę erdvę ne visada yra taip paprasta, kaip tai atrodo iš pirmo žvilgsnio. Juk jūsų namai yra itin asmeninę erdvė, kurioje yra visi jūsų daiktai. Tačiau į ateinančią valytoją verta žiūrėti kaip į savo srities profesionalę, kuri tiesiog ateina išvalyti namus ir jokios įtakos jūsų asmeninei erdvei nepadarys.

Išsirinkite valymo paslaugų įmones visos Lietuvos mastu Visa Lietuva įmonių kataloge.

Užs. Nr. 120

 

Tauragės apylinkės teismo pirmininko pareigas nuo gruodžio 3-osios pradėjo eiti teisėjas Egidijus Mockaitis, pakeitęs laikinai keletą mėnesių šias pareigas užėmusią Gražiną Gudžiūnienę.

Trečias kartas nemelavo – praėjusią savaitę surengtas savivaldybės valdomų įmonių akcijų aukcionas buvo iš dalies sėkmingas. Parduota viena iš dviejų bendrovių – Tauragės butų ūkis. Šimto procentų akcijų paketą įsigijo didžiausio Tauragės butų ūkio konkurento „Tauragės būsto“ „sesė“, visoje Lietuvoje daugiabučių administravimo veiklą vykdančio „Mano būsto“ dukterinė įmonė „Šilutės būstas“, kuri praėjusį kartą aukcioną sustabdė, paduodama Tauragės rajono savivaldybę į teismą.