2019 Lapkričio 16 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Trečiojo gimtadienio proga „Rūsys“ keičia interjerą

  • Įkelta: 2018-11-23
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vienintelis Tauragėje veikiantis muzikinis klubas „Rūsys“ savaitgalį švęs trečiąjį gimtadienį. Svečių laukia staigmena, nauji baldai bei kitos interjero detalės.

– Pokyčiai matysis vos pravėrus klubo duris. „Rūsiui“ jau reikėjo remonto, todėl perdažėme sienas, grindis. Nupirkome ir modernesnius baldus, atnaujinome baro detales, – teigė klubo vadovas Šarūnas Paulikas.

Per trejus metus „Rūsys“ į Tauragę pakvietė ne vieną žinomą atlikėją. Šiemet jaunimo pamėgtoje vietoje lankėsi grupės „Freaks on floor“ lyderis Justinas Jarutis, kiti žinomi didžėjai. Vasarą naktinio klubo terasoje ne kartą vyko linksmi vakarėliai iki paryčių, Tauragėje mėgstami dainuojamosios poezijos pasirodymai.

– Pripažinkim, tai vienintelė vieta Tauragės mieste, kur jaunimas gali susitikti, pašvęsti. Manau, patogu, kad nereikia niekur važiuoti, į kitus miestus – Kauną, Klaipėdą, Vilnių ar Palangą. Pastebime, kad „Rūsyje“ savaitgalį susitinka namo sugrįžę studentai, – teigė Š. Paulikas.

Klubo vadovas pripažino, jog „norint išlaikyti šią vietą reikia tuo gyventi“. Š. Paulikas pats rūpinasi muzikantų paieškomis, reklama, personalu ir kitais organizaciniais darbais, kurių čia netrūksta. Vyras kaskart ieško naujų idėjų, kad klientai atėję atrastų naujų potyrių.

Šiemet „Rūsys“ ketina nustebinti „Žalgirio“ krepšinio fanus. Artimiausiu metu patalpose bus sumontuoti du televizoriai, tad penktadieniais bus galima nevaržomai kartoti žaliai baltų skanduotę.

Penktadieniais ir šeštadieniais veikiantis „Rūsys“ gimtadienį švęs lapkričio 24 dieną. Vakaro svečius linksmins žinomas pop ir elektroninės muzikos duetas „Viktorija & Martin Lu“. Iš Šilutės kilę muzikantai yra išleidę ne vieną hitą, kaip „Noriu vėl“ ir „Leisk“, kuriuos „Youtube“ platformoje peržiūrėjo keli milijonai muzikos gerbėjų.

Gimtadienio proga klubas rengia ir dar daugiau staigmenų, kurių Š. Paulikas išduoti nenorėjo. Tiesa, pridūrė, jog jau gruodžio mėnesį į „Rūsį“ atvyksta sparčiai Lietuvoje kylanti hip hopo grupė „8 kambarys“.

„Juodasis penktadienis“ (angl. „Black Friday“) JAV ir Didžiojoje Britanijoje – viena geriausių dienų metuose masiniam apsipirkimui. Būtent šią dieną mažos ir didelės parduotuvės ne tik šiuose, bet ir daugelyje kitų šalių, tarp jų ir Lietuvoje, rengia didžiausius išpardavimus. Neatsilieka ir Tauragė: šiandien nemažai mūsų miesto parduotuvių irgi žada tikrą nuolaidų lietų.

Rusijos tankai  įžlega į Lietuvą, dangų užtemdo lėktuvai. Užklupti lietuviai tik žagteli. NATO neria į krūmus ir net nemano kištis. Lietuva parklupdoma per dieną. Manote, toks scenarijus įmanomas?

Sekmadienį Tauragės badmintono mėgėjai dalyvavo „Zanavyko“ taurės antrojo etapo varžybose. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro aikštėje varžėsi 80 dalyvių iš visos Lietuvos.