2019 Birželio 16 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tarybos posėdyje – kolegijos studentų desantas

  • Įkelta: 2018-11-07

Eglės Červinskaitės nuotraukos 

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien rajono Taryba svarsto 34 darbotvarkės klausimus. Į posėdį atvyko Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė su keliolika studentų, mat vienas iš parengtų sprendimo projektų liečia savivaldybės paramą studijuojantiems Tauragėje.

Posėdyje dalyvauja 23 Tarybos nariai, neatvyko opozicijos atstovai Vidas Bičkus ir Algirdas Mosėjus. Tradiciškai posėdis prasidėjo Tautiška giesme bei sveikinimais – šį mėnesį savo gimtadienį šventė Tarybos narė Iveta Skurvydienė, jai posėdžio pirmininkas Sigitas Mičiulis įteikė puokštę gėlių.

Numatyta svarstyti 34 sprendimų projektus, tarp kurių: miesto erdvių puošimas mažosios architektūros sprendimais, svarbūs švietimo klausimai – Pažangos premijos moksleiviams ateinantiems mokslo metams, studentų rėmimo tvarka, švietimo įstaigų vadovų atlyginimai. Taip pat daug dėmesio miesto infrastruktūrai – Žalgirių mikrorajono kvartalinės renovacijos projektas, gatvių asfaltavimas, žvyravimas. Taryba perskirstys biudžetą, spręs dėl ilgalaikės paskolos M. Mažvydo progimnazijos renovacijai.

 

Seimo patvirtintas rinkimų kampanijos startas – jau trečiadienį, lapkričio 7-tąją. Nors aiškėja vis daugiau kandidatų 2019-ųjų Tauragės savivaldos rinkimuose, pretendentus patvirtino dar ne visų partijų skyriai – paskutinės dienos laukia „tvarkiečiai“. Pretendentą į mero postą jau išsirinko „valstiečiai-žalieji“ bei „darbiečiai“, o socialdemokratai pakartotinėje konferencijoje vairą perdavė jaunesniam kandidatui. Konservatorių ir liberalų stovyklose tuo tarpu vyksta sąrašų reitingavimas – pretendentai į mero postą patvirtinti jau seniai. 

„Galimybė pasidalinti – štai kas gyvenimą daro įdomesnį ir prasmingesnį“. Taip rašoma Tauragės ligoninės „Facebook“ puslapyje, kviečiant tauragiškius lapkričio 6 dieną, nuo 10 iki 13 val. atvykti į Tauragės ligoninės pirmojo aukšto koridorių prie Greitosios pagalbos priėmimo skyriaus, pasivaišinti ligoninės darbuotojų keptais pyragais. Pyrago „kaina“ – prisidėti prie Tauragės ligoninės kolektyvo iniciatyvos „Pasidalink. Mama – mamai“. Laukiami visi daiktai, reikalingi naujagimiams. Taip ligoninės kolektyvas pradeda gražią akciją, kuria siekiama paskatinti dalytis išaugtais vaikiškais drabužėliais ar kitais kūdikiams reikalingais daiktais.

Tauragės rajono savivaldybės tarybos svarstymui teikiamas dar vienas kvartalinės renovacijos projektas. Žalgirių mikrorajone, kuriame yra 89 daugiabučiai, numatyta atnaujinti 69 pastatus.  50 mln. vertės grandiozinis projektas aprėptų ne tik renovuojamus daugiabučius, bet ir gatvių šaligatvius, apšvietimą, parkavimo vietų įrengimą, vaikų žaidimų aikšteles.