2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Iš Šakių grįžo su visų spalvų medaliais

  • Įkelta: 2018-11-21

Neringos Šventeckienės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Sekmadienį Tauragės badmintono mėgėjai dalyvavo „Zanavyko“ taurės antrojo etapo varžybose. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro aikštėje varžėsi 80 dalyvių iš visos Lietuvos.

„Zanavyko“ taurės varžybos iš kitų badmintono turnyrų išsiskiria savita sistema. Užsiregistravę varžyboms, badmintonininkai savo varžovą ir dvejeto patnerį sužino ne iš anksto, kaip įprasta, o atvykę į sporto salę. Tokie susitikimai gerokai apsunkina dalyvių užduotis, nes įvertinti varžovo galimybes tenka tik prasidėjus susitikimams.

Šiemet Šakiuose rungtyniavo septyni Tauragės badmintono mėgėjai. Didžioji dalis jų treniruojasi „Volano“ klube. Šio sporto entuziastai patirties semiasi iš legendinio Tauragės trenerio Jono Šilerio. „Volano“ klubo vadovo pareigas šiuo metu užima Tadas Jarutis.

Sekmadienį „Zanavyko“ taurės varžybose pergalingai žygiavo tauragiškio Tomo Raulinavičiaus ir Šakių klubo atstovo Tado Staniulio tandemas. Vyrų dvejetų B grupės varžybose badmintonininkai rimtesnio pasipriešinimo sulaukė tik pusfinalio dvikovoje, kuriame teko sužaisti tris setus. Po pusės valandos trukusios atkaklios kovos T. Raulinavičius ir T. Staniulis įrodė esantys pranašesni ir pateko į finalą, o jame be didesnio vargo įveikė Klaipėdos atstovus ir pasidabino aukso spalvos medaliais.

Moterų dvejeto B grupės varžybose puikiai rungtyniavo „Volano“ atstovė Sigita Flaksienė ir klubo „Smešas“ badmintonininkė Gerda Geršvaltaitytė. Šis dvejetas nužygiavo iki finalo, tačiau jame turėjo pripažinti tituluotų varžovių Vidos Gorienės ir Violetos Slušnienės pranašumą. Tauragės komandos atstovė S. Flaksienė varžybose iškovojo sidabro medalį.

Vyrų dvejeto A grupės varžybose trečiąją vietą iškovojo „Volano“ žaidėjas Giedrius Stasiulis. Tauragiškis su kauniečiu Arūnu Morkūnu tik pusfinalyje nusileido turnyro nugalėtojams Ramūnui Biliui ir Aidui Poderiui ir kovojo dėl trečiosios vietos. Mažajame finale G. Stasiulis ir A. Morkūnas trijų setų kovoje įveikė Kelmės žaidėjus ir iškovojo „Zanavyko“ taurės bronzos medalius.

Vyrų vienetų grupėje puikiai startavo „Volano“ žaidėjas Vaidas Turolevičius. Pirmajame susitikime tauragiškis įveikė patyrusį badmintono mėgėją bei žinomą grupės „Studija“ vokalistą Stepą Janušką. Kitame etape V. Turolevičiaus varžovas Andrius Valantiejus įrodė pranašumą ir eliminavo tauragiškį iš kovos dėl medalių.    

„Zanavyko“ taurės antrojo etapo varžybose dalyvavo 80 sportininkų iš 15 Lietuvos badmintono klubų. Gruodžio 1 dieną geriausi šalies badmintonininkai rinksis Tauragėje. „Bastilijoje“ įvyks 55-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas, kuriame varžysis stipriausi Lietuvos sportininkai.

Žiema vairuotojams – tikras išbandymų metas. Spustelėjęs šaltukas tikrina ne tik imuniteto stiprumą, pastatų šildymo sistemų pajėgumą, bet ir transporto priemonių galimybes. Pastarųjų iššūkių baiminasi dažnas vairuotojas, ypatingai naudojantis senesnį – prieš 10–15 metų pagamintą automobilį. Mechanikos specialistai teigia, kad akumuliatoriai yra pagrindinė stabilų transporto priemonės darbą šaltuoju metų laiku užtikrinanti detalė. Jeigu ji nėra patikrinta prieš prasidedant vėsiems oras – didelė tikimybė, kad vieną rytą teks susidurti su nemalonumais. Teks ne tik gramdyti apšalusius langus, bet ir ieškoti draugiško kaimyno, kuris sutiks padėti užvesti automobilį. Tokios baigties gali padėti išvengti keli patarimai.

Tauragėje telkiamos pajėgos pagalbai skurstantiems ir likimo nuskriaustiems visuomenės nariams. Kitą savaitę organizuojamas labdaros renginys, kurio metu tikimasi suburti miesto bendruomenę kilniam tikslui – prisidėti prie „Carito“ teikiamos paramos vargstantiems. Anot organizatorių, lėkštė sriubos bei reikiamu metu ištiesta pagalbos ranka skurstančiam – dalykai, prie kurių galime ir turėtume prisidėti kiekvienas.

Technologijų lyderė „Tele2“ su artėjančiomis Kalėdomis jau pasveikino savo pagal sąskaitą mokančius klientus. Operatorius jiems padovanojo po 10 GB nemokamų duomenų šiam ir gruodžio mėnesiui.

Sekmadienį, valanda prieš vidurdienį, apie dvi dešimtys tauragiškių moterų, kai kurios – su vaikais, prisijungė prie per šalį vilnijančios protestų „STOP „Raudonas balionas“, nukreiptos prieš vaikų atiminėjimą iš šeimų, bangos. Rankose jos laikė raudonus balionus. Prieš savivaldybės administracijos pastatą susirinkusios moterys vėliau patraukė prie Vaiko teisių apsaugos tarnybos (buvusio „Šiaulių banko“) skyriaus pastato ir ten balionus paliko, pririšusios prie laiptų turėklų.

Jūros upės pakrantėje restoraną-viešbutį „Banga“ valdanti verslininko Vytauto Kiminiaus šeima planuoja plėtrą. Ardomas stogas, jo vietoje jau statomas trečiasis pastato aukštas. Pagal projektą čia bus įkurta 10 papildomų kambarių, kurių šiuo metu trūksta atvykstantiems užsieniečiams.