2020 Gegužės 26 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Meras pasipuošė išskirtiniu kaklaraiščiu

  • Įkelta: 2018-10-26
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Praėjusią savaitę Tauragės rajono savivaldybės merą Sigitą Mičiulį įvairių renginių lankytojai pastebėjo pasipuošusį neįprastu aksesuaru. Paaiškėjo, jog tai išskirtinio prekės ženklo „Ruty design“, Vyčiu papuoštas šventinis „žiogas“.

Sąjūdžio 30-mečio, Tauragės ligoninės renovuoto Vaikų ligų skyriaus atidaryme dalyvavęs meras S. Mičiulis nustebino neįprasta įvaizdžio detale. Renginiuose, kaip įprasta, kaklaraištį dėvintis rajono vadovas, šįkart pasipuošė dizainerės Rūtos Piekurienės „žiogu“.

Paaiškėjo, jog ši stiliaus detalė – mero komandos dovana „Boso“ dienos proga. Iš kaklaraiščio sukurtus „žiogus“ gamina „Ruty design“. Šis prekės ženklas kuria tekstilinius aksesuarus, kurie yra sodrių spalvų ir išraiškingų formų. Tai išskirtiniai papuošalai, kuriuose dera moderni klasika ir žaismingos idėjos, originalumas ir kokybė.

– Buvo puiki proga ja pasipuošti, tikrai neeilinę dieną, – apie Tauragėje surengtą Sąjūdžio 30 –mečio šventę kalbėjo S. Mičiulis.

Šiuo metu atostogaujantis meras pripažino, kad komanda jį labai maloniai nustebino bei pripažino, jog šis aksesuaras patraukė jo dėmesį vienos parodos metu.

Nors „Ruty design“ priklauso dešimtys įvairių spalvų žiogelių, merą papuošė atkurtos Lietuvos šimtmečiui skirtas kūrinys „Pavasarinis vytis“. Kaip skelbia kūrėjai, mažais rombais raštuotas atlasinis audinys sukuria puikų foną žalvariniam simboliui ir lietuviškai vėliavėlei.

Ši rankų darbo puošmena gaminama Lietuvoje. www.ruty.lt nurodyta, kad jo kaina siekia 35 eurus.

Kitų metų birželio 1-ąją galėsime džiaugtis nauju fontanu, – žada Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius. Anot jo, architektai jau dėlioja paskutinius štrichus ir artimiausiu metu bus pradėti senojo fontano griovimo darbai.

Mokytojai spalį jau gavo algas, paskaičiuotas pagal naująjį etatinio apmokėjimo modelį „Medus“. Deja, žadėtu mokytojų profesijos prestižo didinimu, kurį turėjo atnešti reforma, nekvepia. Mokytojų profsąjungos pirmininkas Gediminas Marozas atviras – atlyginimai mokytojams nekilo. Patys pedagogai atvirauja, kad ir taip vargani skatikai tiesiog perdėliojami iš vienos kišenės į kitą.

Antroje savaitės pusėje viena kritulių banga keis kitą. Krentančių lapų ir lietaus mišinį vietomis dar papildys ir šlapių snaigių būrys. Nakties ir ryto valandomis teks saugotis ne tik klastingo rūko, bet ir plikledžio. Penktadienį ir šeštadienį dienomis bus truputį šilčiau, tačiau nuo sekmadienio orai atvės, tuo metu kritulių jau bus mažiau.

Praėjusią savaitę Tauragės ligoninėje visą pusdienį netilo nuotaikingas šurmulys. Pristatytas renovuotas antrame aukšte įsikūręs Vaikų ligų skyrius. Džiugūs buvo tiek susirinkę svečiai, tiek čia dirbantys medikai – pagaliau baigtas daugiau nei metus trukęs remontas, ir jie gali sugrįžti į atnaujintas, išgražintas darbo vietas, aprūpintas naujausia reikalinga įranga. Sveikinimo kalbose ne kartą nuskambėjo žodis vakarietiškas – taip suremontuotą skyrių su naujausia įranga apibūdino svečiai ir patys medikai. Visuomenei pristatyta ir dar viena naujovė – modernus apie 300 tūkst. eurų atsiėjęs tomografas, kuris nuo šiol veikia pirmame aukšte.

Ką daryti, jei noriu parduoti nekilnojamąjį turtą? Kam priklauso palikimas? Kiek pinigų privalau skirti vaiko išlaikymui? Dažnam teisinė informacija atrodo paini, o problemos sprendimas reikalauja daugiau laiko ir išlaidų nei norėtume.