2019 Rugsėjo 19 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai: plūstels net +27 laipsnių šiluma, kuri trauktis neskubės

  • Įkelta: 2018-09-07
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antroje savaitės pusėje į šalį plūstels vasariška šiluma. Penktadienį ir savaitgalį išsilaikys labai šilti orai, o gausių kritulių nebus, truputį palis tik vietomis.  

Penktadienio naktį be žymesnių kritulių, vietomis matomumą mažins rūkas. Temperatūra svyruos tarp 11–16 laipsnių šilumos. Dienos metu kritulių tikimybė taip pat bus menka, negausiai ir trumpai palis tik kai kur. Pūs nesmarkus rytų, pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 23 laipsnius šilumos. Kaune, Šiauliuose ir prie jūros oras šils iki 24 laipsnių.

Šeštadienio naktis bus mažai debesuota, vietomis galimas vos vienas kitas lietaus lašas. Temperatūra svyruos tarp 11–16 laipsnių, kai kur prie jūros gali išsilaikyti ir 17 laipsnių šiluma. Dienos metu, ypač popietinėmis valandomis, didesnė lietaus tikimybė vyraus vakariniuose, šiaurės vakariniuose šalies rajonuose, kai kur griaudės perkūnija. Likusioje šalies dalyje diena bus rami, šilta ir ganėtinai saulėta. Vilniuje ir Kaune vyraus 25, Panevėžyje 26 laipsnių šiluma. Šiauliuose bus apie 24, pajūryje apie 23 laipsnius šilumos.

Sekmadienį vietomis galimas trumpas lietus, išsilaikys maloniai šilti orai. Nakties valandomis kai kur suboluos rūkai, temperatūra beveik nesiskirs nuo šeštadienio nakties ir sieks 11–16 laipsnių. Dieną Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose oras sušils iki 25, Panevėžyje iki 26 laipsnių. Prie jūros jau bus gaiviau, teliks 21–22 laipsniai šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, pirmadienį šiluma neskubės trauktis. Gaiviausia bus vakariniuose šalies rajonuose, kur numatomi krituliai, likusioje šalies dalyje išsilaikys ramūs ir mažai debesuoti orai.   

Praėjusį sekmadienį daugiavaikei mamai Jurgitai Ambrozevičiūtei iš Tauragės rajono, Dirvėnų kaimo, nusišypsojo tikra sėkmė. Visą gyvenimą vaikams pašventusi moteris loterijoje „Teleloto“ laimėjo 120 tūkst. eurų.

Naujausiame numeryje skaitykite: nuo šių metų rugsėjo Tauragės rajone pradeda veikti Neformaliojo mokinių sporto ugdymo (NMSU) programa, kurios finansavimo aprašą trečiadienį patvirtino Tauragės rajono savivaldybės taryba. Pagal ją, klubai už kiekvieną sportuojantį vaiką gaus 27 eurus per mėnesį. Nauja sistema ne tik iš direktoriaus krėslo išvertė Sporto mokyklos direktorių Audrių Bitiną, bet ir nubraižė naujos Tauragės sporto strategijos gaires, pagal kurią pinigai keliaus paskui vaiką. Penktadienio numeryje skaitykite apie šypseną keliančias politikų diskusijas rajono Tarybos posėdyje, taip pat parengtą atlyginimų kitimo apžvalgą bei kitas svarbias aktualijas.

Nuo naujų mokslo metų duris atveria naujas, privatus vaikų darželis „Debesų vaikai“. Tiesa, sakyti „atveria duris“ pristatant šį darželį kaip ir netiktų – durų šiame darželyje (kol kas) net nėra – tai naujoviškas, didmiesčiuose jau populiarėjantis – lauko darželis. Vaikai jame didžiąją dalį dienos praleidžia lauke.

Nors oficiali kampanija kitą pavasarį vyksiantiems savivaldos rinkimams dar neprasidėjo, Tauragėje jau pasirodė pirmosios politinės kregždės – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų reklaminis stendas. Jame mokslo metų pradžios proga kandidatė į merus Giedrė Stulginskienė kreipiasi į tauragiškius.