2019 Balandžio 24 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Šio įrašo komentavimas nėra leidžiamas, nes straipsniui daugiau nei 30 dienų.

Komentarai
Ar tai gali buti tiesa,kad mokykloje mieste nera silto vandens.Juk 21 amzius.Mokinys,ateidamas i mokykla,atsinesa pinigu krepseli.Tai negi tevai su tuo taikstosi,kad mokykloje nera silto vandens.Negi nera Taurageje mokyklu kur yra silto vandens.
- 2018-09-09 21:04:18
Už tai yra tiltas į niekur!
Raudona godi kiaulė - 2018-09-10 11:47:42
O jūs nueikite ir įsitikinsite, kol direktorius savo narko ir rūkorių bei alaus gėrėjų kartelį neaptvėrė aukšta tvora. Yra šilto vandens, kur po kakutės direktorius ir mokytojai nusiplauna rakytes. Pagal Kaminską vaikams nereikia net šaltą žiemą šilto vandens ir prieš valgį rankoms nusiplauti, ir ypač klasėje, kur mergaitės mokamos gamintis maistą ...Kaminsko sukurtas akmens amžius. Turbūt dėl jo šalto požiūrio į vaikus ir Kaminsko įpatingos meilės savo kėdei, čia mokosi daugiausia degeneratų. Įdomu kokiius kyšius turi gauti rajono valdininkai ir visokios ponios tikrintojos, kad dėl to nekelia triukšmo?
Roma - 2018-09-11 20:37:44
Kaip tėvai gali nesitaikstyyti, jei į tėvų komitetą renkami ne klasių tėvų išrinkti paprastų ir gerai besimokančių vaikų tėvai, kaip yra normaliuose mokykluose, o poniutės iš policijos, ir kitų reikšmingų ( Kaminskui naudingų) valdžios vietų, kurios galimai ir "stoguoja" direktorių nuo nemalonumų.
Martynas - 2018-09-11 20:41:50
Kažkaip tais nesuvokiama, Ažuoliuko direktorė - PASIPRAŠĖ BŪTI ATLEIDŽIAMA IR KAD IŠMOKĖTŲ IŠEITINĘ KOMPENSACIJĄ :D už ką ta išeitinė kompensacija jei nori išeiti iš savo noru????? Nejau Tauragės Taryba išmokės kompensacija?
VALDIŠKAI - 2018-09-06 11:12:52
Jovarų pagrindinėje ponas Kaminskas demonstruoja"investiciją" į vaikus, pastatydamas boilerį šiltam vandeniui jo ir mokytojų tualete, vaikams ir pirmokėliams ledinis vanduo nuo rudens tualetuose ir valgykloje, net per gripo epidemiją... Kuom ne nuostabus ir nepakeičiamas direktorius, tik kiek tas "aklumas" Kaminskui kainuoja san. epideminės(senoviškai) ponių tylai palaikyti metų metais? Gal Meras gali tėvams atsakyti į šį klausimą? O kad net mergaitėms valgių gaminimo klasėje nėra šilto vandens net rankoms nusiplauti, tai ponas Kaminskas matyt nežino... Gal ir jo žmona su dūkra plauna riebaluotus indus ir rankas naudodamos vien šaltą vandenį? Na nuostabus ir nepakeičiamas direktorius, nieko nepridursi, ar ne ponas Švietimo skyriaus vedėjau ir ponas Mere?
Regina - 2018-09-05 20:24:40
Ar tai tiesa?Ar taip gali buti?Juk dabar 21 amzius.O tevai ko tyli?Juk mokinys paskui save atsinesa pinigu krepseli.Reikia nevesti mokiniu i ta mokykla.Yra kitu mokyklu kuriose yra silto vandens.Kai nebus mokiniu ,nebus ir pinigu,nereiks ir tokio direktoriaus.
Dalia - 2018-09-09 20:59:15
Geriausia "investicija"į vaikus yra pavogti milijonai iš mokyklos!
Sena,godi,sovietinė kiaulė - 2018-09-05 14:18:36
Čia ne visos Kaminsko patyčios iš vaikų ir tėvų - jo mokykloje nebeliko nei maisto ubagams , nei ponams, nei lėkščių iš ko valgyti. Dabar vaikai pusdienį sėdi gurgiančiais pilvais, ką šiandien filmavo vietinė TV, nes matyt per savo biznius užmiršo kad dar turi ir maitinimą ruošianti įmonbė būti , o vaikai turi kvailą būdą valgyti... Visą savaitę jie bus nevalgę ir Kaminskui tai kaip nuo žasies vanduuo, juk jis tėvų komitete tokius"stogus"susirinkęs.
Mama - 2018-09-05 13:51:13
Aišku geriau pavogti Mažvydo milijonus ir mirksėti a le nekaltomis kiaulės akimis pro akinius.
Sovietų partinės mokyklos auklėtinis, kolxoznikas-pensininkas - 2018-09-05 14:16:04
Dabartinį direktorių Lapę,profesinės mokyklos ,tai pat turėtų atleisti ir paskirti nauju.Ten tai pat palaida bala.Vaikai vaizduoja ,kad mokosi ,o mokytojai ,kad moko.
skaitytoja - 2018-09-05 11:52:01
Negalima nes bagotas, o žmona daktarė.
baik juokus - 2018-09-05 20:26:20
Kaminskui turbūt giliai spjauti ir į tėvus ir į vaikus - šeštadienį padarė "rugsėjo 1-ąją",kur susirinko maža dalis vaikų ir tėvų - jie ne negrai ir ilsisi per nedarbo dienas. Didžiausiuose Lietuvos miestuose, kur dirba ne vien dėl šiltos ir pelningos kėdės sėdintys su visa šeimynėle, vadovai, ji buvo švenčiama pirmadienį. Gaila kad niekas neparašė kaip jis leidžia kuo daugiau vaikų susargdinti ir tėvams pasikankinti, kai visoje Lietuvoje mokyklas uždarinėjo dėl gripo epidemijos, jis po klasę uždarinėjo kol beveik visa mokykla neužsikrėtė. Ar tai ne pasityčiojimas iš vaikų ir jų tėvų? Ar čia nežmogaus sveikatos tyčinis sutrikdymas, baudžiamas įstatymo? O kas baus , kai jis į tėvų komitetą, galimai paspaudęs mokytoją, metų metais vieną ir tą pačią policijos tyrėją išsirenka?
buvęs mokinys - 2018-09-05 11:11:40
Susidorojimas, bitinai, kaip tai pažįstama ir girdėta!O kaip pats elgeisi su tais, kurie "savo noru "į praniaus partiją nenorėjo stoti?
Be gėdos jausmo - 2018-09-04 21:43:11
Į dešimtuką.
Ne tuos atleidžiate - 2018-09-05 10:49:50
O gal reikėjo pagaliau atleisti Jovarų ,manytina banditų ir išsigimėlių kalvės ir narko kartelio direktorių, kuris nemato, kaip jau antra karta baigia jo mokyklą, ramiai vykstant narkotikų prekybai joje( lsabai aukštiems rajojo valdininkams valdant šį biznį) . Mirtį nešantys milteliai net koridoriuose ant grindų barstomi. Visokios pažereckienės už kancarą numestą ant žemės baudžia snarglius, o narkotikų, kaip ir apsvaigusių snarglių, 20 metų niekas taip ir "nemato". Mokyklos pašonėje trinasi būsimoji parduotuvė, kurioje bus koncervantų chemija nuodijami vaikai, ir Kaminsko tyla...O gal geriau toje mokyklos katilinėje vaikams reikėjo kokias nemokamas pramogas įrengti? Į tėvų komitetą, matyt kad Kaminsko bizniams netrukdytų, renkami ne tėvų išrinkti atstovai, o pagal tylią Kaminsko komandą pasiūlyti poniukai, kurie jam |"stogą" atstoja, ir kuriems pofik vaikų likimai, patiems auginant išlepintus ir nebaudžiamus banditus ir besmegenius. Išvargšių nuoširdžių ir įbaugintų nesiskūsti mokytojų, tyčiojamasi į akis - jos snarglių ( kurių tėveliai sulindę prie lovio) žeminamos, koliojamos, įžeidinėjamos iki ašarų, ir bijo direktoriui tai pasakyti, o jei ir pasakys, bus pasiūlyta arba išeiti iš mokyklos , arba užsičiaupti ir kentėti kol pražils ar išprotės nuo ponų ir alkoholikų besmegenių atžalų teroro. Neapsikentę patyčių, vaikai patys būreliais eina pas itin arogantišką soc. pedagogę, kuri matyt lašiniam auginti tik ir tūno dyka, nes siunčia pas direktorių, kuris "aklas" , dešimtmečiais jo mokykloje vykstančiam banditizmui ir narkomanijai, kaip ir policija. Didžiuokis Kaminskai, tavo mokykloje, narkomane tapo vieno aukčiausių rajono temidės tarnų dūkra, kas vieša paslaptis jau daug metų, o motina kenčia ir dabar. Manau jos motinos ašaros tave, kaip ir "aklą" policiją pasieks bent aname pasaulyje, nes čia tu reikaliukus gerai pasitvarkęs, jei koridoriuose viešai rūkoma prie mažų mokinukų, ir milteliais ( ne skalbimo) grindys išbarstytos. Apie atliekoms prilygstantį soc. remtinų vaikų maistą, ir akis badančius karbonadus elito besmegeniams, bei ponui direktoriui, , nėra prasmės rašyti. Dejuoja Kaminskas kad kameroms neturi piningų...O kam tau tos kameros? Gal parduotų miltelių apskaitai ar narkomanais bei alkoholikais virtusių vaikų apskaitai? Jei galėtumei, manytina kaip konclagerį , metaline tvora aptvertumei mokyklą, kad kartais netyčia tėvai užklydę tavo bardako nepamatytų.
Ne tuos atleidžia... - 2018-09-04 17:35:52
kazkas jau kliju prisiuoste ir griebe kopjuteri i rankas.Prasiblaivyk
lt - 2018-09-05 06:07:57
Tai galvoji, kad tik tu uostai?
Nesusireikšmink - 2018-09-05 07:42:07
Klijų uostymas Jovarų pagrindinėje jau nuo atidarymo populiarus stadiono pakrūmėse, kaip ir rūkymas, narkotikų vartojimasn ir alaus gėrimas už mokyklos galo, nors Kaminskas tenai kameros pavidalo geležį pakabino, o čia matyt neapsikentusi viso brudo mokytoja, teisybę šauniai parašė, ką mbijojo padaryti daugelis baigę šią mokyklą. Lt nicku pasirašė matyt pats direktorius, pastoviai pusgirtis metų metais šlitinėjantis po mokyklą.
buvęs mokinys - 2018-09-05 10:54:42
Paprasta sistema. vienus atleis o savo partiecius lochus priims. Ateis socdemai lochus ismes prisiims savus.
Gedas - 2018-09-04 16:33:12
kas vieitoj Bitino, gal bandzinaite?
klausimas - 2018-09-04 13:46:27