2020 Birželio 05 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai: šventinio savaitgalio pradžia bus nebloga, pabaiga – nelabai

  • Įkelta: 2018-07-05
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Antroje savaitės pusėje temperatūra stiebsis aukščiau, debesų bus mažiau, tačiau protarpiais dalis palis. Šventinio savaitgalio pradžia bus vasariškai šilta ir ganėtinai saulėta, iš šeštadienio į sekmadienį išaugs debesuotumas, daug kur palis.

Šiandien pro debesis dažniau žvilgtels saulė, vietomis dar truputį palis. Pūs nesmarkus vakarinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Kaune dieną vyraus 22 laipsnių šiluma. Šiauliuose oras sušils iki 21, pajūryje 20 laipsnių.

Penktadienis bus maloniai šiltas, žymesnių kritulių nenumatoma. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune numatomas nepastovus debesuotumas, nelis. Naktį bus apie 13, dieną apie 23 laipsnius šilumos. Šiauliuose vyraus graži ir rami diena. Naktį termometrai fiksuos 12, įdienojus 22 laipsnius šilumos. Pajūryje vyraus skaidrus dangus. Naktį temperatūra sieks 13, dieną 20 laipsnių šilumos.

Šeštadienį taip pat dar mėgausimės vasariškai šiltais orais, tačiau antroje dienos pusėje galimas didesnis debesuotumas, vietomis nuvilnis lietus. Išsilaikys vidutinio stiprumo šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune naktį bus apie 14, įdienojus 24 laipsnius šilumos. Vakarėjant gali pasirodyti debesys su lietumi. Šiauliuose pirma paros pusė bus giedra, vėliau išaugs debesuotumas, gali prakiurti dangus. Naktį vyraus 13, įdienojus 22 laipsnių šiluma. Pajūryje numatomas nedidelis debesuotumas, protarpiais negausiai lynos. Naktį termometrai fiksuos 15, dieną 19 laipsnių šilumos.

Sekmadienį daug kur prapliups gausesnis lietus. Pūs vėsokas šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniaus ir Kauno apylinkėse pirmoje paros pusėje varvės dangus. Naktį temperatūra svyruos apie 14, dieną apie 22 laipsnius šilumos. Šiauliuose protarpiais nuvilnis lietus. Naktį vyraus 12, įdienojus 21 laipsnio šiluma. Pajūryje bus vėjuota. Naktį palis bus apie 14, dieną apie 18 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, ateinančios savaitės pradžioje didesnių permainų nenumatoma: išsilaikys panaši šiluma, vyraus nepastovus debesuotumas, vietomis palis.   

Visą šią savaitę Vilniuje šurmuliuoja šimtmečio dainų šventė „Vardan tos..“ Į renginį atstovauti Tauragei išvyko 18 kolektyvų – 368 dainininkai, šokėjai, muzikantai ir jų vadovai.

Naujausiame numeryje skaitykite: Mokytojai vieninteliai viešojo sektoriaus darbuotojai, kurie atlyginimą gauna ne už etatą, o už atskiras valandas. Skaičiuojama, kad kas trečias mokytojas gauna vos 420 eurų į rankas. Vyriausybė žada, tačiau pasibaigus mokslo metams ir mokiniams pasinėrus į atostogų džiaugsmus, mokytojai vis dar nežinioje, kokias algas jie gaus nuo rugsėjo. Ketvirtadienio numeryje skaitykite apie kelininkų reformą, neįvykusį elektrobusų konkursą ir kitas savaitės naujienas.

Iš Belgijos atvykęs pakistanietis Kashif Butt ketina surengti Tauragėje neregėto mąsto dramą. Vyras teigia, jog jį apgavo tauragiškė mergina – pasisavino 10 tūkst. eurų, o policija stojo jos pusėn, todėl jis ketina susideginti viešoje vietoje ir transliuoti tai tiesiogiai per „Facebook“. Vyras, atvykęs į Tauragę, pradėjo narplioti detektyvą pats. Kashif mano, jog nelygioje kovoje jam padėti gali tik žiniasklaida.

Iš Belgijos atvykęs pakistanietis Kashif Butt ketina surengti Tauragėje neregėto mąsto dramą. Vyras teigia, jog jį apgavo tauragiškė mergina – pasisavino 10 tūkst. eurų, o policija stojo jos pusėn, todėl jis ketina susideginti viešoje vietoje ir transliuoti tai tiesiogiai per „Facebook“. Vyras, atvykęs į Tauragę, pradėjo narplioti detektyvą pats. Kashif mano, jog nelygioje kovoje jam padėti gali tik žiniasklaida.

Šiuo metu Tauragės rajone yra apie 600 į vaikų teisių apsaugos specialisčių akiratį patekusių šeimų, 220 jų – priskiriamos socialinės rizikos šeimoms. Dėl tėvų girtavimo, smurto, nepriežiūros šių šeimų vaikams nuolat kyla pavojus. Nuo liepos pirmos dienos įsigalioja padėtį visoje šalyje turėsiantis taisyti naujas, prevencinės ir kitos pagalbos vaikui ir šeimai organizavimo modelis. Deja, Tauragėje jis ­ beveik nepritaikomas: ne tik neatsiranda naujų šios srities specialistų, nuo tokio darbo bėga ir esamos, jau dantis šioje srityje atkandusios darbuotojos.