2019 Vasario 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Trečiame Vytauto g. 85 namo aukšte vėl siautėjo ugnis

  • Įkelta: 2018-04-16
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienį ugniagesiai vėl skubėjo į Vytauto gatvėje, 85-ąjį namą, tauragiškių vadinamą „šeškynu“. Tame pačiame namo aukšte butas degė maždaug prieš mėnesį. 

Pranešimas apie „šeškyne“ kilusį gaisrą ugniagesius pasiekė šeštadienį 20.03 val. Paaiškėjo, kad trečiajame pastato aukšte, prausykloje degė kampe sukrautos šiukšlės. Į įvykio vietą atvyko dvi ugniagesių komandos, jos per kelias minutes užgesino liepsnas, išvėdino prirūkusias patalpas. Gaisras laiku pastebėtas ir didelių nuostolių išvengta.

Šiame daugiabutyje kylantys gaisrai jau nieko nestebina. Prieš mėnesį ugnis siautėjo tame pačiame aukšte, vieno  kambario bute, teko evakuoti septynis žmones. Įtariama, kad gaisrą kažkas sukėlė tyčia. Dėl padegimo ugniagesiai medžiagą išsiuntė Tauragės apskrities vyriausiam policijos komisariatui, pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. 2015 metais taip pat trečiame aukšte dėl dujų nuotėkio įvyko sprogimas, kurio metu stipriai apdegė žmogus. 

Tai ne vienintelis gaisras šį savaitgalį. Penktadienį, balandžio 13-ąją, Mažonų seniūnijos Ringailių kaime, atliekant darbus miške, bevažiuojant užsidegė traktorius „HTZ 208S“. Atvykus ugniagesiams, traktorius jau degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė traktoriaus variklio skyrius ir kabina. Manoma, kad gaisras kilo dėl elektros instaliacijos gedimo. 
 
Sekmadienį ugniagesiams teko atlikti ir gelbėjimo darbą. Ankstų sekmadienio rytą pranešta, kad   Gedimino gatvės 25-ajame name moteris negali patekti į butą – vyras neatidaro durų, viduje verkia vaikai. Panaudojus laužtuvą, ugniagesiai atidarė duris. Bute rastas kietai įmigęs vyras ir verkiantys vaikai, jiems pagalbos neprireikė. 

Apie planus sujungti Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklą ir Sporto centrą „Tauragės žinios“ rašė dar pernai. Sporto bendruomenei neradus bendro sprendimo, ši idėja buvo įšaldyta. Praėjusią savaitę dar kartą rinkosi dar 2016-aisiais sudaryta darbo grupė, atsakinga už sporto vystymo strategijos formavimą, kuri nusprendė nebemindžikuoti vietoje ir prašyti rajono Tarybos leidimo reorganizuoti Vaikų ir jaunių sporto mokyklą prijungiant ją prie Sporto centro. Šiam žingsniui vis dar prieštarauja Sporto mokyklos direktorius Audrius Bitinas, tačiau teigia nuleidęs rankas: „beviltiška, yra kaip yra“.

Balandžio 19 dieną paaiškės „Bastilijos“ komplekso sporto salės grindų remonto rangovas. Birželio mėnesį planuojama keisti 30 metų senumo dangą, kuri, pasak Sporto centro vadovo Gedimino Sakalausko, jau yra morališkai pasenusi. 

Prieš savaitę į Tilžės plente atgimusį paslaugų centrą įsikėlė vietinė įmonė „Tiko baldai“. 14 metų šioje rinkoje dirbantys baldininkai Tauragėje žinomi kaip patyrę virtuvės baldų gamintojai. Savo prekybos taškus atidarę Klaipėdoje ir Panevėžyje „Tiko baldai“  nusprendė pradžiuginti ir tauragiškius atidarydami virtuvės baldų saloną Tauragėje, kuriame pirkėjams bus suteikiami individualūs projektavimo, dizaino patarimai, o išsirinkti komplektai pristatomi laiku ir sumontuojami patyrusių specialistų.