2020 Birželio 02 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Platinamas įvažiavimas į „Maxima“

  • Įkelta: 2018-04-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Prie naujojo prekybos centro „Maxima“ pluša darbininkai. Platinamas daug piktų  vairuotojų replikų sulaukęs siauras įvažiavimas į prekybos centrą.

Kad Prezidento ir Gedimino gatvių sankryžoje prie prekybos centras „Maxima“ įrengtas įvažiavimas per siauras, buvo matyti plika akimi nuo pirmos parduotuvės atidarymo dienos.

– Saugumo salelė įrengta pagal projektą, tačiau buvo akivaizdu, kad ji trukdys vairuotojams, nes pravažiavimas siauras. Ypač sudėtinga įsukti didesnėms transporto priemonėms, kurios net kliūdavo už salelėje įrengto ženklo.  Todėl buvo kreiptasi į projekto rengėjus, kurie pažadėjo praplatinti įvažiavimą ir kaip matome – pažadai vykdomi. Darbuotojai jau nuardė saugumo salelės trinkeles. Ardo ir dalį šaligatvio. Manau, kad dabar viskas bus atlikta tinkamai ir daugiau prie šio klausimo grįžti neteks, – teigė Tauragės miesto seniūno pavaduotojas Žilvinas Majus, kuris yra ir Saugaus eismo komisijos sekretorius.

Į miesto infrastruktūrą, pastatų tvarkymą investuoti Europos Sąjungos milijonai, tačiau galvos skausmas dėl suremontuotų objektų tampa jau taisykle, o ne išimtimi. Kaip žinia, nepraėjus nė metams po renovacijos ėmė byrėti Kultūros rūmų fasadas, praėjus vos 2 metams po sutvarkymo, ėmė griūti Meilės alėjos takas. Šiemet vėl, lyg žibutės iš po žiemos sniego, lenda statybininkų darbo brokas. Šį kartą klaidas, praėjus aštuonetui metų, atvėrė nutrupėjęs Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios fasadas.

Po žiemos spalvų įsiilgusias akis Tauragėje džiugina pirmieji gėlių žiedai. Pirmiausia miestas puošiamas našlaitėmis. Šį kartą – smulkiažiedėmis. Apželdinimo specialistai atskleidė ir planus paminėti Valstybės šimtmetį. Šia proga Pilies aikštėje turėtų sužydėti trispalvės spalvų gėlės.

Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi Tauragės rajono Molynų kaimo gyventoja.  Žurnalistams moteris skundėsi išmaurotu kaimo keliuku, kuris primena bekelės trasą.

Sekmadienį Kauno rajone, Aleksandro Stulginskio universitete įvyko Lietuvos automobilių sporto meistrų-veteranų autoslalomo varžybų antrasis etapas. Ant nugalėtojų pakylos taurės buvo įteiktos Tauragės lenktynininkams.

Lietuvos paštas tauragiškiams pristatė šalies rekordu pripažintą iš daugiau nei 10 tūkst. pašto ženklų suklijuotą tautos patriarcho dr. Jono Basanavičiaus portretą. Jaunosios menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtas paveikslas iki gegužės bus eksponuojamas Tauragės centriniame pašte.