2019 Vasario 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (video)

  • Įkelta: 2018-04-06
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Regionų krepšinio lygos (RKL) B diviziono pusfinalyje sunkią pergalę iškovojo Tauragės „Fortūna-Agava“. Išvykoje tauragiškių ekipos žaidėjas Tadas Rapolavičius paskutinę sekundę nulėmė mačo nugalėtoją.

Pirmasis pusfinalio, serijos iki 2 pergalių, susitikimas prasidėjo kibia gynyba. Aikštės šeimininkus – „Kelmę“ į priekį vedė patyrę krepšinio veteranai: Arvydas Čepulis, Valdas Pauliukėnas. Pirmąją rungtynių puse kelmiškiai laimėjo 12 taškų persvara, tačiau po pertraukos tauragiškiai pakeitė taktiką.

Sustiprinę gynybą „Fortūna-Agava“ krepšininkai pasivijo varžovus. Po kelių taiklių Simo Andraičio tritaškių tauragiškiai perėmė iniciatyvą. „Šeštuoju žaidėju“ Kelmėje buvo gausus būrys sirgalių, atvykusių iš Tauragės, Skaudvilės, Batakių ir Raseinių.

Pusfinalio rungtynių nugalėtojas paaiškėjo paskutinių sekundžių metu. Švieslentėje degant rezultatui 66:66, tauragiškiai kontroliavo kamuolį. Paskutinės atakos metu iš vidutinio nuotolio 2 taškus pelnė patyręs aukštaūgis Tadas Rapolavičius ir padovanojo Tauragei pergalę.

Po paskutinės atakos aikštės šeimininkai prašė peržiūrėti varžybų video įrašą, teisėjai konstatavo, kad metimas buvo atliktas laiku.

„Fortūna-Agava“ krepšininkai iškovoję pergalę 68:66, sekmadienį 16 val. sužais atsakomąjį mačą. Pergalės atveju tauragiškiai patektų į finalą, tuo pat metu užsitikrintų teisę rungtyniauti aukštesniame, Regionų krepšinio lygos A divizione.

Tauragės kultūros centro Kultūrinių renginių organizatorius Justas Kirstukas nusprendė nustebinti ne tik savo draugus, bet ir muzikos mylėtojus. Minėdamas savo kūrybinės veiklos dešimtmetį, jis tauragiškiams dovanoja nemokamą žinomų atlikėjų koncertą „Susitikimai“.

Šiandien, penktadienį, Tauragės rajono taryba susirinko į neeilinį posėdį. Sušaukti jį prireikė dėl dviejų projektų, sukėlusių Tarybos nariams abejonių dėl bendradarbiavimo su Rusija ES kaimynystės programose. Valstybės saugumo departamentas pateikė neraminančias išvadas – esą turima duomenų, jog bendradarbiavimo per sieną programomis bando pasinaudoti Rusijos žvalgyba. Todėl paliko teisę Tauragės rajono tarybai nuspręsti, ar programoje dalyvauti, savo nuožiūra, tačiau nurodė laikytis atsargumo priemonių ir kilus įtarimams informuoti VSD. 

Naujausiame numeryje skaitykite: į miesto infrastruktūrą, pastatų tvarkymą investuoti Europos Sąjungos milijonai, tačiau galvos skausmas dėl suremontuotų objektų tampa jau taisykle, o ne išimtimi. Kaip žinia, nepraėjus nė metams po renovacijos ėmė byrėti Kultūros rūmų fasadas, praėjus vos 2 metams po sutvarkymo ėmė griūti Meilės alėjos takas. Visai neseniai – Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios fasadas. Naujausiame numeryje taip pat skaitykite apie į Tauragę įžengusią verslo ir eksporto skatinimo organizaciją „Versli Lietuva“. „Tauragės žiniose“ taip pat rasite straipsnius apie neramumus savivaldybėje ir galutinį Sigito Kancevyčiaus pralaimėjimą teisminių ginčų grandinėje.

Būsto energijos taupymo agentūra baigė vertinti pagal paskutinį aplinkos ministro kvietimą daugiabučiams atnaujinti pateiktas 577 paraiškas iš 50 šalies savivaldybių. Į finansuojamų projektų sąrašą didžioji dalis projektų (168) pateko pagal savivaldybių parengtas kvartalų energinio efektyvumo didinimo programas. Tokio tipo programas, apimančias vieno, dviejų ir daugiau miesto kvartalų atnaujinimą, yra pasirengusios ir artimiausiu metu pradės įgyvendinti 23 šalies savivaldybės. Viena jų – Tauragė, kuri 2017 m. gruodžio mėn. 20 d. Tarybos sprendimu patvirtino centrinio miesto kvartalo atnaujinimo poreikį. Naują rūbą įgis ne tik 7 šios teritorijos daugiabučiai, bet ir Martyno Mažvydo progimnazija. Modernizacija palies kvartalo kiemus, automobilių stovėjimo aikšteles, žaliąsias zonas, apšvietimo tinklus bei požeminius vamzdynus.