2019 Sausio 21 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Neblaiviai paauglei prireikė medikų pagalbos

  • Įkelta: 2018-04-03
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Policijos suvestinėse skelbiama, kad kovo 29 dieną, Šilalės gatvėje namuose rasta neblaivi nepilnametė. Paauglė paguldyta į Tauragės ligoninės reanimacijos skyrių.

Praėjusio ketvirtadienio vakarą Šilalės gatvėje esančio daugiabučio namo bute mama aptiko neblaivę paauglę. Mergaitė nugabenta į ligoninę ir paguldyta į reanimacijos skyrių. Girtumui nustatyti paimtas kraujas. Policijos atstovė ryšiams su visuomene Aušrinė Valantiejienė informavo, kad keturiolikos metų mergaitės šeimoje nebuvo girtaujama. Esą tai pirmas kartas, kai paauglė rasta neblaivi. Kokiomis aplinkybėmis mergina vartojo alkoholį, aiškinasi policijos pareigūnai, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Tauragės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji Specialistė Elena Jurgilienė, paprašyta pakomentuoti situaciją, informavo, kad šiuo metu skyriaus vedėja atostogauja. Todėl informacijos, susijusios su vaiku, atsisakė teikti. Tik tarstelėjo, kad įvykis jų skyriui žinomas, su šeima dirbama.

Praėjusį trečiadienį Tarybos posėdyje turėjo būti svarstomi klausimai dėl projektų, kuriuose Tauragės rajono savivaldybė dalyvautų partnerio teisėmis kartu kaimyninėmis Rusijos federacijos savivaldybėmis – Sovetsko ir Gvardeisko. Šie projektai rengiami siekiant gauti ES struktūrinių fondų finansavimą per kaimynystės programas Lietuva-Rusija, kurio bendra suma sudarytų apie milijoną eurų. Tačiau, svarstant šiuos klausimus, Tarybos nariams iškilo abejonių, ar pasikeitus geopolitinei situacijai – ES griežtina sankcijas Rusijai, kelios šalys išsiuntė Rusijos diplomatus, dalyvavimas tokiuose projektuose nekelia grėsmės nacionaliniam saugumui.

Didžiojo penktadienio vakarą Tauragės miesto gatvėmis vyko iškilminga Kryžiaus kelio procesija. 17 val. į ekumentines pamaldas tikintieji rinkosi Švč. Trejybės katalikų bažnyčioje, nuo 18.00 Kryžiaus kelio procesija, vedama visų trijų krikščioniškųjų  konfesijų kunigų, pajudėjo link evangelikų liuteronų  bažnyčios.