2019 Vasario 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Molynų kaimo gyventojus į neviltį varo išmaurotas kelias

  • Įkelta: 2018-04-10
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi Tauragės rajono Molynų kaimo gyventoja.  Žurnalistams moteris skundėsi išmaurotu kaimo keliuku, kuris primena bekelės trasą.

Redakcija praėjusią savaitę sulaukė Molynų kaimo gyventojos elektroninio laiško su nuotrauka, įrodančia, kad situacija išties sudėtinga – kelias šlapias, išvažinėtas, apsemtas tiesiai per jį tekančio šaltinio vandens. Esą keliu net eiti sunku, ką jau kalbėti apie važiavimą automobiliu. Molynų kaimo gyventojų automobiliai klimpsta ir namus pasiekia visiškai purvini ir aplamdyti.

Tauragės seniūnė Danguolė Jatautienė, situacijos nedramatizuoja.

– Pavasaris yra pavasaris, – trumpai pakomentavo seniūnė ir pridūrė, kad nepravažiuojamų ir užmirkusių kelių seniūnijoje yra ir daugiau. Tiesa, teigė, jog šio kelio remontas – seniūnijos artimiausiuose planuose. – Gavome šiek tiek lėšų iš savivaldybės administracijos. Šiuo metu vyksta viešųjų pirkimų procedūra paslaugai pirkti. Šį kelią reikia pažvyruoti ir įdėti pralaidą, – situaciją pakomentavo  D. Jatautienė.

Pasak Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio, praėjusią savaitę savivaldybė kiekvienai seniūnijai papildomai skyrė po 5000 eurų, kelių ir gatvių remontui.

– Problemą puikiai žinau, pats su pavaduotoju ten esu buvęs ne kartą. Lėšos seniūnijai skirtos. Kiek žinau seniūnijos remontuojamų kelių sąraše šis kelias įrašytas pirmu numeriu, tik reikia trupučio kantrybės, – teigė M. Petraitis.

„Tauragės žinių“ inform.

Lietuvos paštas tauragiškiams pristatė šalies rekordu pripažintą iš daugiau nei 10 tūkst. pašto ženklų suklijuotą tautos patriarcho dr. Jono Basanavičiaus portretą. Jaunosios menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtas paveikslas iki gegužės bus eksponuojamas Tauragės centriniame pašte.

Tauragės rajono savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjos Redutės Masolienės elgesiui tirti sudaryta komisija. Administracijos direktorius Modestas Petraitis teigė, jog specialistė įtariama paviešinusi konfidencialią informaciją apie savivaldybės pirktas teisines paslaugas, nors tam neturi įgaliojimo. Komisijos pirmininkas Vytautas Navickas raštu pareikalavo R. Masolienės paaiškinti, kodėl ši atskleidė konfidencialią informaciją žurnalistams. Tačiau nutekėjo ir šis raštas – jo nuotrauka socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo „Tauragės kurjerio“ direktorius Renaldas Malychas.  Pati R. Masolienė teigia savo kaltės neįžvelgianti, tik išsakiusi nuomonę. Kitus duomenis žurnalistai esą susiradę patys.

Nors gyvename švaros ir higienos amžiuje, pedikuliozės arba utėlėtumo užkrato vis dar pasitaiko, ypatingai vaikų kolektyvuose. Specialistų teigimu, utėlės galvų nesirenka – iš mokyklos ar darželio tokių lauktuvių gali parsinešti net ir švariausias vaikas. Tokią nemalonią problemą neseniai sprendė keturių mergaičių, lankančių  Tauragės vaikų lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ šeimos.

Šiandien vidurdienį gaisras įsiplieskė Pramonės gatvėje esančiose automobilių remonto dirbtuvėse. Pirminiais duomenimis, gaisrą sukėlė užsidegęs taisomas automobilis.