2019 Spalio 21 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Laukobaldyje“ ir vėl gaisras

  • Įkelta: 2018-04-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Naktį specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų dėl gaisro Pagramančio bendrovėje „Laukobaldis“. Anot ugniagesių gaisras įmonėje kyla nebe pirmą kartą. Šįkart manoma, kad ugnis įsiplieskė dėl kamine užsidegusių suodžių.

Pranešimas apie gaisrą Tauragės rajone gautas naktį iš pirmadienio į antradienį 00.39 val. Gausios specialiųjų tarnybų pajėgos išskubėjo į bendrovės „Laukobaldis“ teritoriją Pagramančio gyvenvietėje. Pranešta, kad užsiliepsnojo medžio apdirbimo įmonės dirbtuvės.

Atvykus ugniagesiams, mūrinis pastatas degė atvira liepsna. Manoma, kad gaisras kilo dėl kamine užsidegusių suodžių. Ugniagesiams teko nuardyti  350 kv. m  stogo dangos. Gaisro metu apdegė pastato stogas (50x25 m). Išsaugotas greta esantis statinys. UAB „Laukobaldis“ direktorius Algimantas Mėlinavičius nei gaisro, nei jo padarinių nesureikšmina:

– Nieko ten baisaus nebuvo. Žiniasklaida visada viską nori išpūsti, išdidinti. Viso labo užsidegė suodžiai kamine. Nukentėjo ir stogas. Taip, teko nuardyti didelį plotą stogo dangos, tačiau svarbu, kad nenukentėjo medienos ruošiniai.

 Anot A. Mėlinavičius, jo vadovaujamoje įmonėje gaisras kyla nebe pirmą kartą. Ankstesniais metais liepsnos siautėjo džiovykloje. Tada nuo krosnies užsidegė baldų ruošiniai.

Tiksli gaisro priežastis tiriama, gaisro nuostoliai skaičiuojami.

„Tauragės žinių“ redakcijoje svečiavosi europarlamentaras Petras Auštrevičius. Visą savaitę važinėdamas po Lietuvos regionus politikas teigė matęs visko – ir atgimimo, ir stagnacijos. Tačiau, jo nuomone, svarbu, kad gerosios patirtys būtų keliamos kaip pavyzdys kitiems, o regionams patarė ne kopijuoti kaimyną, bet bandyti atrasti savo ekonominę nišą. P. Auštrevičius negailėjo gerų žodžių Tauragei, teigdamas, jog miestas turi savo dvasią, yra jaukus ir šiuolaikiškas. Pokalbyje su juo – Lietuvos mokestinės sistemos problemos, žvilgsnis į Lietuvos ir visos Europos Sąjungos finansinę ateitį, vidines ir išorines grėsmes. Kalbėdamas apie ES, politikas akcentavo bendrijos vienybę, solidarumą ir šviesias finansines perspektyvas. P. Auštrevičius pripažino, jog jam įdomūs artėjantys tiek LR Prezidento, tiek Europos parlamento rinkimai.

Prie naujojo prekybos centro „Maxima“ pluša darbininkai. Platinamas daug vairuotojų replikų sulaukęs siauras įvažiavimas į prekybos centrą.

Į miesto infrastruktūrą, pastatų tvarkymą investuoti Europos Sąjungos milijonai, tačiau galvos skausmas dėl suremontuotų objektų tampa jau taisykle, o ne išimtimi. Kaip žinia, nepraėjus nė metams po renovacijos ėmė byrėti Kultūros rūmų fasadas, praėjus vos 2 metams po sutvarkymo, ėmė griūti Meilės alėjos takas. Šiemet vėl, lyg žibutės iš po žiemos sniego, lenda statybininkų darbo brokas. Šį kartą klaidas, praėjus aštuonetui metų, atvėrė nutrupėjęs Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios fasadas.