2019 Kovo 26 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Savivaldybės tarnautojams keliami atlyginimai

  • Įkelta: 2018-03-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Jau šią savaitę didesnio atlygio sulauks 59 savivaldybės darbuotojai, turintys valstybės tarnautojo statusą. Atlyginimai didės atsižvelgiant į kasmetinio tarnautojų veiklos vertinimo rezultatus. Sotesnėms darbuotojų algoms per mėnesį teks atseikėti 8 tūkstančius eurų.

Pasak Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio, vasario 27 d. savivaldybėje vyko valstybės tarnautojų veiklos vertinimas. Buvo sudaryta penkių narių komisija. Vertinimo metu 11 valstybės tarnautojų suteiktos aukštesnės kvalifikacijos klasės, 44-iems pakelta kategorija, keturiems už puikius metinius rezultatus nuspręsta skirti vienkartines išmokas.

M. Petraičio teigimu, atsižvelgiant į vertinimą, mėnesio atlygis darbuotojams didės nuo 40 iki 200 eurų neatskaičius mokesčių.

– Šiems tarnautojams papildomai kas mėnesį prireiks 8 tūkstančių eurų. Dalis lėšų algoms bus skirta iš sutaupytų biudžeto lėšų, sumažinus darbuotojų etatų skaičių, o kita dalis bus paimta iš valstybės biudžeto. Papildomų lėšų algoms nebus prašoma, – paaiškino M. Petraitis.

„Sodros“ skelbiamais duomenimis, vidutinis Tauragės rajono savivaldybės darbuotojų atlyginimas, neatskaičius mokesčių, sausio mėnesį siekė 920 Eur.

Tauragės pilies aikštę papuošė spalvingai išmarginti paukščiai. Paaiškėjo, kad tai Tauragės vaikų  reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“ bendruomenės kūrybinio projekto „100 laisvės paukščių“ galutinis rezultatas.

Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, „Tele2“ siūlo atsinaujinti savo telefonus ir skelbia nuolaidas. Visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt klientų laukia itin viliojantys pasiūlymai.

Šį savaitgalį Tauragės rajone vėl gausu įvairiausių renginių. Penktadienį B. Baltrušaitytės bibliotekoje pristatoma V. ir J. Almonaičių knyga „Pietų karšuva“, šeštadienį šurmuliuos krepšinio šventė, sekmadienį – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiai.

Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi sunerimę Žemaitės gatvės 34 numeriu pažymėto daugiabučio gyventojai. Jie pasakojo, kad įvykus gedimui, karštas buitinis vanduo maišėsi su termofikaciniu ir galiausiai iš karšto vandens čiaupo pradėjo tekėti žalias vanduo.

Drabužių dizainerių iš Tauragės Monikos Paulikaitės ir Kotrynos Armonaitės įkurtas prekės ženklas „MK Drama Queen“ skaičiuoja jau ketvirtus gyvavimo metus. Sparčiu žingsniu įžengusios į mados pasaulį, merginos visiems žinomos kaip „dramistės“, kurioms negaili pagyrų ir Lietuvos žinomi stilistai bei garsenybės. Pokalbio metu stiliaus ir mados duetas  pasakoja šiek tiek apie save bei, žinoma, apie artėjančio pavasario-vasaros sezono mados tendencijas ir naujoves. Ką šį sezoną privalu turėti ir kaip atrodyti subtiliai, bet stilingai, pasakoja Monika ir Kotryna.