2019 Sausio 21 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Nupjautas greičio matuoklis

  • Įkelta: 2018-03-02

Chuliganai nusitaikė į Tauragės rajone, Papušynės kaime įrengtą greičio matuoklį. Piktadariai nupjovė metalinį greičio matuoklio stulpą ir nuvertė stacionarų greičio matuoklį, praneša Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Nupjautas ir nuverstas greičio matuoklis rastas ankstyvą pirmadienio rytą – 4,35 val. Įvykio aplinkybes aiškinasi teisėsaugos pareigūnai, nuostolis nustatinėjamas.

Pasak Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus ryšių su žiniasklaida specialisto Evaldo Tamariūno, šiuo metu greičio matuoklis yra Tauragės policijos  komisariate,  jo vietoje liko styroti tik metalinio stulpelio dalis.

– Šią savaitę paslaugų teikėjas – UAB „Fima“, greičio matuoklį iš komisariato pasiims ir  artimiausiu metu sumontuos, – paaiškino E. Tamariūnas, ir pridūrė, kad greičio matuoklis apdraustas.  

Anot E. Tamariūno, jo praktikoje tai ne pirmas vandalizmo atvejis šalyje. Esą pasitaiko, kai greičio matuokliai ir vagiami, nors kur juos ilgapirščiai galėtų parduoti ar pritaikyti, sunku pasakyti.

 

Vasario 23–25 dienomis Ukrainoje Žitomiro mieste vyko Ukrainos Jaunimo ir sporto ministerijos organizuojamos tarptautinės svarsčio kėlimo varžybos. Varžybose aukščiausios prabos medalius iškovojo tauragiškiai, pasaulio bei Europos čempionai broliai Julius ir Justas Optai.

 

Naujausiame numeryje skaitykite: nors iki savivaldybių merų tiesioginių rinkimų liko dar visi metai, partijos jau svarsto galimas kandidatūras. Pirmieji kandidatą į merus paskelbė socialdemokratai – slaptu balsavimu jie išrinko savo gerai žinomą politiką. „Tauragės žiniose“ skaitykite apie preliminarius finansinius valdiškų įmonių rezultatus. Jau žinoma, kad UAB Tauragės butų ūkis, UAB Tauragės šilumos tinklai, UAB „Dunokai“ ir UAB Tauragės autobusų parkas metus užbaigė pelningai. Prastesnė padėtis tik UAB „Tauragės vandenys“, įmonė neišbrenda iš nuostolių. Naujausiame numeryje nagrinėjome, kaip vertinamas siūlomas donorystės modelis, o už lango įsismarkavusį šaltuką kviečiame pamiršti keliautojo Juliaus reportaže iš egzotiškosios Gvatemalos.