2019 Kovo 26 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Neblaivaus kario kišenėje – narkotikai

  • Įkelta: 2018-03-12
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Savaitgalį į Tauragės ligoninės priėmimo skyrių atgabentas neblaivus 24 metų karys savanoris. Jo kišenėje aptiktos žalios tabletės, kaip įtariama, narkotikai. 

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį į Tauragės ligoninę greitosios pagalbos automobiliu pristatytas neblaivus (1,35 prom.), nesiorientuojantis aplinkoje vaikinas. Paaiškėjo, kad tai Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos karys V. Š.

Kario kelnių kišenėje rastas plastikinis maišelis su dviem žalios spalvos tabletėmis. Įtariama, kad tai narkotinės medžiagos. Vyras 48 val. uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, neturint tikslo jas platinti.

Ar tai narkotikai, pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Aušrinės Valantiejienės, paaiškės po ekspertizės. Pirmadienį savanoris buvo apklausiamas.

KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės Klaipėdos Štabo viršininkas mjr. Rimantas Jasinevičius apie kario poelgį sužinojo tik  iš „Tauragės žinių“ žurnalistės.

– Pagal vardą pavardę matau, kad tai ne profesinės karo tarnybos karys, tai karys savanoris. Savanoriai kario statusą įgyja, kai yra pašaukti į tarnybą. Aišku, apie savo poelgį jis turėtų pranešti kuopos vadui. Ar buvo pranešta, dar nežinau, bandysiu išsiaiškinti.  Paprastai, jeigu neblaivus karys padaro administracinį teisės pažeidimą, yra inicijuojamas tarnybinis tyrimas. Vertinamas kario poelgis, sprendžiamas tolimesnis jo likimas, – teigė R. Jasinevičius ir pridūrė, kad iki šio įvykio  savanoriai bėdų su narkotikais  nėra turėję.

Jau šią savaitę didesnio atlygio sulauks 59 savivaldybės darbuotojai, turintys valstybės tarnautojo statusą. Atlyginimai didės atsižvelgiant į kasmetinio tarnautojų veiklos vertinimo rezultatus. Sotesnėms darbuotojų algoms per mėnesį teks atseikėti 8 tūkstančius eurų.

 

Tauragės pilies aikštę papuošė spalvingai išmarginti paukščiai. Paaiškėjo, kad tai Tauragės vaikų  reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“ bendruomenės kūrybinio projekto „100 laisvės paukščių“ galutinis rezultatas.

Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, „Tele2“ siūlo atsinaujinti savo telefonus ir skelbia nuolaidas. Visuose operatoriaus salonuose bei internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt klientų laukia itin viliojantys pasiūlymai.

Šį savaitgalį Tauragės rajone vėl gausu įvairiausių renginių. Penktadienį B. Baltrušaitytės bibliotekoje pristatoma V. ir J. Almonaičių knyga „Pietų karšuva“, šeštadienį šurmuliuos krepšinio šventė, sekmadienį – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiai.

Į „Tauragės žinių“ redakciją kreipėsi sunerimę Žemaitės gatvės 34 numeriu pažymėto daugiabučio gyventojai. Jie pasakojo, kad įvykus gedimui, karštas buitinis vanduo maišėsi su termofikaciniu ir galiausiai iš karšto vandens čiaupo pradėjo tekėti žalias vanduo.