2019 Birželio 25 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Gaisrą bute savininkė užgesino pati

  • Įkelta: 2018-03-01
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienio vakarą budrus kaimynas Bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešė, kad Tauragėje, Vytauto gatvėje esančiame daugiabutyje yra uždūmintos kaimyninio buto patalpos. Atvykus nustatyta, kad vonios kambaryje sprogo metalinis aerozolinis oro gaiviklio balionėlis.

Buto savininkė gaisrą užgesino pati panaudodama miltelinį gesintuvą. Greita reakcija ir turimas gesintuvas išgelbėjo buto savininkę nuo didesnių nuostolių. Gaisro metu apsilydė vonios kambaryje stovinti plastikinė lentynėlė, aprūko siena.

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai primena, kad gesintuvas būtinas gyvenamosiose patalpose, esą bet kada gali nutikti nelaimė. Tai ypač aktualu, jei kūrenama krosnimis. Nelaimė gali nutikti ir virtuvėje.

Gesintuvai turi būti laikomi lengvai prieinamose ir matomose vietose, ne arčiau kaip per 1 metrą nuo šildymo prietaisų ir būti techniškai tvarkingi.

Pareigūnai primena, kad nuo šių metų gegužės 1-osios gyvenamuosiuose būstuose bus privaloma turėti autonominius dūmų signalizatorius – dūmų daviklius.

 

Praėjusią savaitę viena tauragiškių šeima pateko į nemalonią situaciją. Kviesta greitoji medicinos pagalba atvyko, tačiau, kaip pasakojo sirgusią mamą slauganti mergina, įvykiai klostėsi ne taip, kaip galima būtų tikėtis. Su žurnalistais bendravę šeimos nariai tikino vietoje pagalbos sulaukę riksmų, nemalonaus elgesio ir liepimo patylėti. Pas ligonę apsilankiusi felčerė Rima Jurgutienė apgailestavo dėl savo neetiško elgesio ir viešai atsiprašė visos šeimos.

Tarybos posėdyje trečiadienį patvirtintos savivaldybės mero ir tarybos bei administracijos direktoriaus 2017 metų veiklos ataskaitos. Ataskaitose akcentuojami svarbiausi praėjusių metų pokyčiai ir nuveikti darbai, taip pat planai ateinantiems metams. Administracijos veiklos ataskaita labiau praktinė – joje matyti įvykdyti, vykdomi ir būsimi projektai, savivaldybės finansinė situacija, lėšų skirstymas ir pagrindiniai savivaldybės strateginių programų įgyvendinimo rezultatai. Mero ir Tarybos veiklos ataskaita nušviečia politines savivaldybės institucijų gaires bei sprendimų priėmimo procesus, bendrą Tauragės regiono demografinę ir socialinę situaciją.

Savaitgalį, darbo metu, metalo konstrukcijų gamybos įmonėje UAB „Apasteel“ mirtinai susižalojo jaunas vyras. 35 metų darbuotojas buvo prispaustas 200 kilogramų svorio metalinės sijos ir, dėl patirtų sužalojimų, mirė ligoninėje. Nelaimėlis įmonėje dirbo keturis mėnesius. Įvykį tiria Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyrius ir policijos pareigūnai. Įmonės vadovai užuojautą dėl darbuotojo mirties priėmė, tačiau nuo bet kokių komentarų atsisakė.