2019 Birželio 25 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Broliai Optai iškovojo auksą ir bronzą

  • Įkelta: 2018-03-02

Vasario 23–25 dienomis Ukrainoje Žitomiro mieste vyko Ukrainos Jaunimo ir sporto ministerijos organizuojamos tarptautinės svarsčio kėlimo varžybos. Varžybose aukščiausios prabos medalius iškovojo tauragiškiai, pasaulio bei Europos čempionai broliai Julius ir Justas Optai.
Ukrainoje dalyvavo LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės šauliai, Justas ir Julius Optai. Rinktinės vyriausiojo mokymų specialisto (koviniam rengimui) Ričardo Dapkaus teigimu, broliai gavo asmeninius pakvietimus, kaip aukšto meistriškumo sportininkai. Justas ir Julius Optai – kariai savanoriai, varžybose Ukrainoje atstovavo Šaulių sąjungos vėliavą, mat, pastaroji finansiškai rėmė sportininkus. Į šias svarsčio kėlimo varžybas buvo pakviesta daug karių iš įvairių valstybių.

Iš viso Žitomire dalyvavo 285 sportininkai. Justas Optas savo svorio kategorijoje tapo varžybų nugalėtoju ir  iškovojo pirmąją vietą. Julius Optas kitoje svorio kategorijoje iškovojo trečiąją vietą.

Batakiškiai Optai – tituluoti svarsčio kėlimo rungties sportininkai. Justas Optas pernai vykusiose pasaulio čempionato varžybose Pietų Korėjoje iškovojo pirmąją vietą ir pagerino svarsčio rovimo pasaulio rekordą. Brolis Julius jaunimo grupėje iškovojo sidabrą, o vyrų grupėje – bronzą.

Sausio mėnesį vykusiuose Tauragės metų sportininko rinkimuose Justas Optas buvo pripažintas geriausių 2017 m. sportininku.
„Tauragės žinių“ inform.

Naujausiame numeryje skaitykite: nors iki savivaldybių merų tiesioginių rinkimų liko dar visi metai, partijos jau svarsto galimas kandidatūras. Pirmieji kandidatą į merus paskelbė socialdemokratai – slaptu balsavimu jie išrinko savo gerai žinomą politiką. „Tauragės žiniose“ skaitykite apie preliminarius finansinius valdiškų įmonių rezultatus. Jau žinoma, kad UAB Tauragės butų ūkis, UAB Tauragės šilumos tinklai, UAB „Dunokai“ ir UAB Tauragės autobusų parkas metus užbaigė pelningai. Prastesnė padėtis tik UAB „Tauragės vandenys“, įmonė neišbrenda iš nuostolių. Naujausiame numeryje nagrinėjome, kaip vertinamas siūlomas donorystės modelis, o už lango įsismarkavusį šaltuką kviečiame pamiršti keliautojo Juliaus reportaže iš egzotiškosios Gvatemalos.

Praėjusią savaitę viena tauragiškių šeima pateko į nemalonią situaciją. Kviesta greitoji medicinos pagalba atvyko, tačiau, kaip pasakojo sirgusią mamą slauganti mergina, įvykiai klostėsi ne taip, kaip galima būtų tikėtis. Su žurnalistais bendravę šeimos nariai tikino vietoje pagalbos sulaukę riksmų, nemalonaus elgesio ir liepimo patylėti. Pas ligonę apsilankiusi felčerė Rima Jurgutienė apgailestavo dėl savo neetiško elgesio ir viešai atsiprašė visos šeimos.

Tarybos posėdyje trečiadienį patvirtintos savivaldybės mero ir tarybos bei administracijos direktoriaus 2017 metų veiklos ataskaitos. Ataskaitose akcentuojami svarbiausi praėjusių metų pokyčiai ir nuveikti darbai, taip pat planai ateinantiems metams. Administracijos veiklos ataskaita labiau praktinė – joje matyti įvykdyti, vykdomi ir būsimi projektai, savivaldybės finansinė situacija, lėšų skirstymas ir pagrindiniai savivaldybės strateginių programų įgyvendinimo rezultatai. Mero ir Tarybos veiklos ataskaita nušviečia politines savivaldybės institucijų gaires bei sprendimų priėmimo procesus, bendrą Tauragės regiono demografinę ir socialinę situaciją.