2018 Gruodžio 17 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Surinktos eglutės virs biokuru

  • Įkelta: 2018-01-05
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šventiniam laikotarpiui pasibaigus daugeliui kraštiečiui kyla natūralus klausimas – kur dėti nupuoštą Kalėdų eglutę? Specialistai ragina žmones elgtis atsakingai – nemesti eglučių į konteinerius, pakeles, nešiukšlinti miesto, o palikti prie konteinerių. Žaliaskares surinks UAB „Dunokai“.

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius informuoja, kad eglučių į konteinerius mesti  negalima.

– Tegul gyventojai eglutes ir šakas sudeda prie daugiabučių namų komunalinių konteinerių. Jas gyventojai gali palikti iki sausio 8 d. Jokiu būdu nemeskite eglučių į konteinerius. Eglutės ir jų šakos bus surinktos ir išvežtos į žaliųjų atliekų aikštelę, susmulkintos biokurui, kuriuo bus šildomi  gyventojų būstai. Taip pat bus pasielgta ir su Pilies aikštėje stovinčia eglute. Pagrindinę miesto puošmeną ketinama nupuošti ir išardyti jau pirmadienį. Šakos bus susmulkintos ir panaudotos biokuro gamybai, – teigė V. Žilius.

Tauragės rajono savivaldybės administracija, gyventojus taip pat ragina būti supratingais ir pasirūpinti, kad eglutės būtų tinkamai ir laiku išmestos.

Teismų slenksčius mynęs Sigitas Kancevyčius liko it musę kandęs. Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija atmetė buvusio Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus apeliacinį skundą dėl neteisėto atleidimo iš darbo, palikdamas galioti buvusiam vadovui nepalankų Tauragės rajono apylinkės teismo sprendimą. Jis buvo priimtas po to, kai S. Kancevyčius atsisakė su savivaldybe pasirašyti taikos sutartį. 

Šiais metais pirmasis naujagimis Tauragėje pasaulį išvydosausio 1-osios rytą. Beveik devintą valandą Tauragės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje sūnaus susilaukė tauragiškiai Alina ir Mantas Barkauskai. Tradiciškai pasveikinti pirmojo metų kūdikio suskubo ir Seimo narė Aušrinė Norkienė bei Tauragės rajono valdžia. 

Policijos departamentas informuoja, kad  gruodžio 31 d. į Tauragės ligoninę dėl šautinės žaizdos galvoje kreipėsi 29 metų tauragiškis. 

Į Tauragės rajono mero pareigas Sigitas Mičiulis buvo išrinktas tiesioginių rinkimų metu 2015-ųjų kovą. Baigiantis dar vieniems jo kadencijos metams, paprašėme stabtelėti ir pažvelgti į praėjusius metus, pavykusius ir nepavykusius darbus bei ateities planus ir lūkesčius. Klausėme, kas rūpi rajono merui, kokia jo akimis yra Tauragė bei ką jis daro, kad ji pasikeistų, turėdamas rankose miesto vairą.