2018 Gruodžio 17 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Pirmajam metų kūdikiui – Šimtmečio tauragiškio marškinėliai

  • Įkelta: 2018-01-02
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiais metais pirmasis naujagimis Tauragėje pasaulį išvydosausio 1-osios rytą. Beveik devintą valandą Tauragės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje sūnaus susilaukė tauragiškiai Alina ir Mantas Barkauskai. Tradiciškai pasveikinti pirmojo metų kūdikio suskubo ir Seimo narė Aušrinė Norkienė bei Tauragės rajono valdžia.

Pirmasis šiais metais gimęs tauragiškis – 3600g svorio ir 52 cm ūgio berniukas. Naujagimiui jau išrinktas Karolio vardas.

–Ilgai nežinojome, kas gims, todėl ir vardą teko galvoti tik nėštumo pabaigoje, kuomet jau buvo aišku, kad laukiame berniuko. Norėjau, kad vardas būtų šventas. Nutarėme sūnelį pavadinti Karoliu, – pasakojo 25 metų Alina. 

Antradienį į Tauragės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyrių pasveikinti pirmojo šiais metais tauragiškio atvyko Seimo narė Aušrinė Norkienė, Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, mero pavaduotoja Virginija Eičienėbei padėjėja Rasa Liorančienė. Seimo narė A.Norkienė pirmojo šių metų Tauragės naujagimio mamai įteikė sidabrinį Vytį ir akcentavo, kad tai – pirmasis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio kūdikis. Linkėjo augti sveikam ir tvirtam. Prie sveikinimų prisidėdamas Tauragės rajono savivaldybės meras S.Mičiulis mažyliui įteikė „Šimtmečio tauragiškio“ atributais išpuoštus marškinėlius bei kitų dovanų.

Antrojo sūnelio susilaukusi Alina dirba Tauragės ligoninėje, slaugytoja. Jos vyras Mantas – statybininkas. Jauna šeima augina ketverių metų Dominyką.

–Vyresnėlis jau buvo atvažiavęs aplankyti broliuko. Dominykas nekantrauja, nori kuo greičiau vežtis broliuką namo, – džiaugėsi dviejų vaikų mama.

Akušerijos ginekologijos skyriaus vedėjos, gydytojos Irenos Narbutienės teigimu, 2017 metais  skyriuje gimė 443 kūdikiai.

Policijos departamentas informuoja, kad  gruodžio 31 d. į Tauragės ligoninę dėl šautinės žaizdos galvoje kreipėsi 29 metų tauragiškis. 

Į Tauragės rajono mero pareigas Sigitas Mičiulis buvo išrinktas tiesioginių rinkimų metu 2015-ųjų kovą. Baigiantis dar vieniems jo kadencijos metams, paprašėme stabtelėti ir pažvelgti į praėjusius metus, pavykusius ir nepavykusius darbus bei ateities planus ir lūkesčius. Klausėme, kas rūpi rajono merui, kokia jo akimis yra Tauragė bei ką jis daro, kad ji pasikeistų, turėdamas rankose miesto vairą. 

Skaičiuojame paskutines 2017 metų valandas. Turbūt daugelis jau suplanavo, kaip ir su kuo pasitiks 2018-uosius – Geltonojo Žemės Šuns metus. „Tauragės žinios“ pasidomėjo, kokią šventinę programą lankytojams siūlo Tauragės miesto ir rajono maitinimo ir apgyvendinimo įstaigos, kiek tai kainuos? Ar dar yra laisvų vietų?

Prieš du metus pasieniečių šunį nušovusiam Pagėgių mero Virginijaus Komskio ir „tvarkiečio“ Kęsto Komskio broliui Arvydui Komskiui Klaipėdos apygardos teismo nepavyko įtikinti, kad mirtina kulka buvo paleista netyčia.