2018 Lapkričio 19 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Šauktinio būklė stebima ligoninėje

  • Įkelta: 2017-12-06
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Kaip praneša Policijos departamentas, antradienio naktį į ligoninę paguldytas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono šauktinis. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Antradienį, apie 22 val., į Tauragės ligoninę iš Sakalinės kaimo pristatytas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono šauktinis K. Z. Policijos departamento suvestinėje teigiama, kad devyniolikmetis jaunuolis patyrė galvos traumą. Vėliau jis pervežtas bei paguldytas į Klaipėdos ligoninę, kur toliau stebima jo būklė.

Anot suvestinės, šauktinis paaiškino, kad Sakalinės kaime, miške, pratybų metu, pargriuvo ir susižalojo galvą. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas majoras Andrius Jagminas trečiadienį „Tauragės žinioms“ teigė, kad ligoninėje gulinčiam tauragiškiui nieko rimto nenutiko.

„Mūsų medikai jau buvo pas jį ligoninėje ir nieko rimto nenustatė. Jis kol kas ir toliau guli ligoninėje, yra stebima jo būklė. Vaikinas pratybų metu pasijuto prastai ir dėl to išvežėme jį į ligoninę“, – kalbėjo majoras A. Jagminas.

Daugiabučius namus administruojančių įmonių Tauragės butų ūkis ir „Tauragės būstas“ konkurencinė kova primena absurdo teatrą. Rinkos dalį atsiriekti pastaroji bando tikrąja to žodžio prasme – pjaustydama šilumos mazgų spynas. Nors Tauragės butų ūkis teismui yra pateikęs septynis ieškinius, reikalaudamas jungtinės veiklos sutartis, pasirašytas tarp Tauragės daugiabučių gyventojų ir  „Tauragės būsto“ pripažinti negaliojančiomis, UAB „Tauragės būstas“ skuba perimti valdžią – spynos keičiamos filmuojant antstoliui. Tuo tarpu trijų daugiabučių namų gyventojai prašosi, kad jų namus vėl administruotų UAB Tauragės butų ūkis. 

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija skelbia, kad spalio mėnesį, lyginant su rugsėju, vidutinė šilumos kaina šalyje augo 2,84 proc. Neženkliai ji didėjo ir Tauragėje, tačiau yra viena žemiausių iš daugiau nei 50 Lietuvos šilumos tiekėjų.

Sekmadienį „Tauragės“ viešbutyje siautėjo neblaivūs jaunuoliai – laužė daiktus, išmušė skylę sienoje. Tramdyti girtų tauragiškių atskubėjo keturi policijos pareigūnų ekipažai.  Kai kuriuos agresyvius viešbučio lankytojus pareigūnai išprašė tik panaudodami antrankius.

Sekmadienio vakarą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams pranešta, kad Dacijonų kaime neblaivi mama neprižiūri mažamečių vaikų. 

Lietuvos Respublikos energetikos ministerija, įgyvendindama 2016 m. lapkričio 3 d. Lietuvos Respublikos energijos vartojimo efektyvumo didinimo įstatymo, „Susitarimai dėl vartotojų švietimo ir konsultavimo“ nuostatas, su  UAB Tauragės šilumos tinklaispasirašė „Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimą“. Bendrovė įsipareigoja šviesti ir konsultuoti vartotojus energijos vartojimo efektyvumo didinimo klausimais. UAB Tauragės šilumos tinklų direktoriaus Mindaugo Nevardausko teigimu, nuo Europos šilumos vartotojų efektyvumo tauragiškiai dar gerokai atsilieka.