2018 Spalio 19 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Dar kartą įrodyta – A. Komskis pasieniečių šunį nušovė tyčia

  • Įkelta: 2017-12-29
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Prieš du metus pasieniečių šunį nušovusiam Pagėgių mero Virginijaus Komskio ir „tvarkiečio“ Kęsto Komskio broliui Arvydui Komskiui Klaipėdos apygardos teismo nepavyko įtikinti, kad mirtina kulka buvo paleista netyčia.

Klaipėdos apygardos teismas, išnagrinėjęs bylą  A. Komskio apeliacinį skundą atmetė, pritardamas gegužę Tauragės apylinkės teismo paskelbtam nuosprendžiui –  skirti daugiau nei 5,4 tūkst. eurų baudą ir konfiskuoti ginklą. A. Komskis taip pat turės atlyginti daugiau nei 8 tūkst. eurų žalą pasieniečiams už nušautą šunį.

Spaudoje daug kartų eskaluotos bylos duomenimis, A. Komskio reikalai su teisėsauga prasidėjo  2016 metų rugsėjo 28 d. kai Pagėgių savivaldybėje medžiojęs vyras nušovė VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardoje tarnavusį belgų aviganį Ramzį. Bitėnų kaime Ramzis sekė kontrabandininkų pėdsakais, tačiau už posūkio keturkojį pakirto A. Komskio paleistas šūvis. Šuo vilkėjo specialią liemenę, buvo su skiriamaisiais ženklais ir atšvaitais.

Nors pats A. Komskis atkakliai įrodinėjo, kad šunį nušovė netyčia, nesitaikydamas, du teismai nepatikėjo jo versijomis. Klaipėdos apygardos teismas paskelbė, kad atmeta A. Komskio skundą ir pritaria Tauragės rajono apylinkės teismo paskelbtam verdiktui.

Užbaigdami 2017-uosius parengėme praėjusių metų kaleidoskopą. Jame – jau tradiciniu tapęs interviu su rajono vadovu Sigitu Mičiuliu apie tai, kuo kvėpuoja Tauragės rajonas, taip pat simbolinės laikraščio ryškiausiųjų nominacijos. Be abejo – visų laukiamas 2018-ųjų Geltonojo Žemės Šuns metų horoskopas visiems zodiako ženklams bei dar daug įdomybių – kur ir kaip tauragiškiai sutiks Naujuosius, stiuardesės dienoraštis, sportininkų nominacijos, idėjos Lietuvai ir gimnazistų įžvalgos artėjančio Valstybės atkūrimo šimtmečio tema. 

Šiandien Rotušėje šeštą kartą vyks „Globalios Lietuvos 2017“ apdovanojimai, kurių metu bus pagerbti tarptautinėje srityje dirbantys asmenys. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvaus ir Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas, kuris nominuotas „Už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams“.  

Vienišus senelius trečius metus lankantis ir jiems maistą vežiojantis maltietis Saulius Oželis atviras – senoliai labiau laukia ne sriubos ar dovanų, o žmogaus, gero žodžio ir paprasčiausio bendravimo. Ypač vienatvė skaudi artėjant šventėms. Kartu su Sauliumi antradienį senolius lankė ir „Tauragės žinių“ kolektyvas. Keliaujant nuo vienų durų prie kitų, Saulius pasakojo sukrečiančias žmonių istorijas apie palaidotus vaikus, nepakeliamą fizinį skausmą, stiprybę ir užkrečiantį optimizmą.