2020 Sausio 23 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Į senolės „VW Golf“ trenkėsi BMW

  • Įkelta: 2017-11-27

Daivos Kybartienės nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šiandien Taurų kaime, už degalinės „Bonsa“ susidūrė BMW ir senučiukas „VW Golf“. Pastarasis nuo smūgio nulėkė nuo kelio ir apvirto ant šono. Garbaus amžiaus „Golf“ vairuotoja atsipirko išgąsčiu, tačiau automobilis aplamdytas gerokai.

Nelaimė nutiko, kai Verslininkų gatve  važiavęs BMW nepraleido pagrindiniu keliu nuo Trakininkų kaimo atvažiuojančio „VW Golf“.

– Aš važiavau, lėtai, o į mane iš Verslininkų gatvės atlėkė ir dideliu greičiu trenkėsi BMW. Mano mašina tapo nevaldoma – apsisuko ant kelio, nulėkė į griovį ir apsivertė ant šono. Gerai, kad pati gyva, sveika likau, tik labai išsigandau, – sakė „VW Golf“ vairuotoja, 77 m. Marta.

Moteris pasakojo ryte buvusi tėviškėje, Trūkiškės kaime. Prisiruošė malkų ir važiavo namo į Tauragę. Iš bagažinės matėsi kyšantys pagaliai.

– Nuo 1983 metų vairuoju, bet į avariją papuoliau pirmąkart. Gaila mašinos, kaip aš dabar be jos, – guodėsi moteris.

Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnų ekipažas ir ugniagesiai gelbėtojai. Automobilis buvo atverstas ir  užkeltas ant pagalbos kelyje automobilio tralo. Tiesa, moteris, atkakliai tvirtino, kad pati sės už apgadinto automobilio vairo ir tęs kelionę namo. 

Tarybos narys, „tvarkietis“ Silverijus Statkus, dėl atostogų metu panaudotų kanceliarinių išlaidų, užsitraukė savivaldybės administracijos nemalonę. Politiko elgesį tyrė savivaldybės Tarybos Etikos ir Antikorupcijos komisijos, svarstoma informaciją perduoti Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai. Pats S. Statkus pripažino galimai netinkamai panaudojęs su tarybos nario veikla susijusias išlaidas ir įsipareigojo savivaldybei padarytą žalą atlyginti. 

Daugiau nei per du mėnesius pasiūlyta  beveik pusantro tūkstančio idėjų, kaip Lietuva galėtų padaryti proveržį ir gyventi geriau. Iniciatyvoje „Idėja Lietuvai“ pasiūlymus pateikė ir du tauragiškiai – Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis ir verslininkas Romas Stasytis.