2018 Rugsėjo 23 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tarailių gyventojams – krepšinio aikštelė

  • Įkelta: 2017-10-05

Ketvirtadienį atidaryta nauja krepšinio aikštelė Tarailiuose, kurią įrengė Tauragės rajono savivaldybė kartu su Lietuvos krepšinio federacija ir „Lidl“.

„Viešosios erdvėse esančių aikštelių atnaujinimui daugelį metų nebuvo skiriama dėmesio ir lėšų, todėl labai džiaugiamės, kad krepšinio mėgėjai jau netrukus Tarailiuose turės gerai įrengtą aikštelę. Per pastaruosius 2 metus iš pagrindų atnaujinome 3 mokyklų sporto sales, pirmą kartą įrengti nauji sportiniai parketai per 20 metų, atnaujinome 7 lauko krepšinio aikšteles kaimuose. Mūsų tikslas, kad jaunimas leistų savo laisvalaikį aktyviai ir prasmingai. Norime, kad ne tik jaunimas, tačiau ir viso rajono gyventojai galėtų netoli namų esančiose aikštelėse kokybiškai sportuoti. Išties džiugu, kad prie šios iniciatyvos prisidėjo ir Lietuvos krepšinio federacija ir prekybos tinklas „Lidl“, – sakė Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

„Mūsų parduotuvė Tauragėje veikia jau daugiau kaip metus. Labai branginame mūsų pirkėjų pasitikėjimą. Siekiame ne tik siūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį atitinkančias prekes, bet ir dalyvauti bendruomenės gyvenime kaip atsakingas bei draugiškas kaimynas. Tad sužinoję, kad miestui reikalinga moderni sporto aikštelė, nedvejodami nusprendėme prisidėti“, – sakė Agnė Gaižauskienė, bendrovės „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė. 

„Lidl“ prekybos tinklas – Lietuvos moksleivių lygos rėmėjas, ypač vertina bendradarbiavimo projektus, skatinančius jaunimo užimtumą, aktyvų šeimų laisvalaikį ir sveiką gyvenimo būdą. Bendrovės atstovė A. Gaižauskienė linkėjo, kad kiekvienos rungtynės šioje aikštelėje dovanotų gerus įspūdžius tiek žaidėjams, tiek jų palaikymo komandoms.

Prie šios trišalės iniciatyvos prisidėjo ir Lietuvos krepšinio federacija, kurios vadovai džiaugėsi dar viena galimybe jaunimui turiningai praleisti laisvalaikį.

 

Praėjusią savaitę ekskavatorius nugriovė miesto centre, Dariaus ir Girėno bei Vasario 16-osios gatvių sankryžoje esantį medinį pastatą. Vos tik apleistas medinis namas virto griuvėsių krūva, socialiniame tinkle „Facebook“ sentimentus išliejo būrys žinomų tauragiškių. Muziejaus direktorius Romualdas Vaitkus apgailestavo, jog  „negailestingas laikas ir nūdienos iššūkiai“ privertė atsisveikinti su vienu įspūdingiausių prieškariu statytų pastatų.

Žuvininkystės tarnyba turi gerų naujienų žvejams – kitais metais Tauragėje ir rajone planuojama pradėti trijų žuvitakių įrengimo darbus. Šie įrengimai padeda išsaugoti migruojančių žuvų – ypač lašišinių, populiaciją vietose, kur plaukti neršti joms sudėtinga dėl pastatytų užtvankų. Naujutėlaičiai žuvitakiai bus įrengti Jūros upės užtvankoje Tauragės mieste, taip pat Skaudvilėje, Ančios upės užtvankoje, ir Lomiuose, Šunijos upėje. Darbus tikimasi baigti iki 2020 metų. 

Pirmadienį paskelbtas konkursas Tauragės rajono Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti. Dokumentai per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą priimami iki spalio 6 dienos. Daugiau nei pusmetį laisvas postas jau spėjo tapti bene karščiausia rajono kėde – viešoje erdvėje spėliojama, kas galėtų į jį pretenduoti.

Pirmadienio popietę trys ugniagesių autocisternos skubėjo į Joniškės sodų Rožės gatvę. Gaisras įsiplieskė nedideliame ūkiniame pastate. Įtariamas padegimas.

Pirmadienį devynių mėnesių pradinę privalomąją karo tarnybą Kęstučio pėstininkų batalione pradėjo 495 šauktiniai. Tarp pasiryžusių paragauti kario duonos – 16 merginų.