2018 Rugsėjo 23 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Spalio 6-osios numerio anonsas

  • Įkelta: 2017-10-05
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Spalio 6-osios numeryje – daug švietimo naujienų: kodėl naujai parengta rajono sporto strategija nudžiugino ne visus vardan to paties tikslo – vaikų sportinio ugdymo dirbančius Tauragės pedagogus? Laikraštyje – apie tai, kodėl su siūloma nauja sistema nesutinka Sporto mokyklos direktorius Audrius Bitinas. Taip pat visas puslapis, skirtas  Mokytojams – jų patirtys ir sveikinimai jiems profesinės šventės proga.  Atskleisime, ir kas tapo dviejų rajono švietimo įstaigų vadovėmis, su kokiomis problemomis susiduria Tauragės ligoninė ir visa kita, kas svarbaus nutiko šią savaitę. Malonaus skaitymo!

A. Bitinas: sporto strategija – akibrokštas Mokytojų dienos proga. Nuo praėjusių metų rengta rajono sporto strategija įgavo realų pavidalą. Ketvirtadienį mero patarėjas Dovydas Kaminskas žiniasklaidos priemonėms išplatino spaudos pranešimą, kuriuo kviečiama susipažinti su parengtu galutiniu dokumentu. Kodėl juo nepatenkintas Vaikų ir jaunių sporto mokyklos vadovas – penktadienio laikraštyje.

Išrinktos dviejų mokyklų vadovės. Trečiadienį, Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse, paaiškėjo, kas vadovaus dviem rajono ugdymo įstaigoms – daugiau nei metus be vadovo dirbusiai Tarailių progimnazijai ir Lauksargių kaimo pagrindinei mokyklai. Kas tapo mokyklų direktorėmis, sužinosite „Tauragės žiniose“.

Tauragėje užpultas „Tauro“ legionierius iš Belgijos. Vėlų antradienio vakarą, Tauragės centre užpultas ir apiplėštas „Tauro“ komandos futbolininkas iš Belgijos Bahas Habibas. Skaitykite apie tai, kokių nuostolių futbolininkui pridarė užpuolikai.

Lietuvos radijo, spaudos ir televizijos rėmimo fondo finansuojamame projekte „Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Praverkime krašto lobių skrynią“: Al. Matulevičiaus dovana Lietuvos šimtmečiui – nauja knyga. Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, verta atsigręžti ne tik į Vasario 16-osios signatarus, bet ir į ankstyvąją lietuvių tautinio atgimimo žiniasklaidą. Pirmiausia, į „Aušros“ ir „Varpo“ žurnalus. Apie juos – naujas Algirdo Matulevičiaus leidinys.

„X Faktoriuje“ triumfavo tauragiškė Sofija. Sekmadienio vakarą „X Faktoriaus“ teisėjus ir žiūrovus pakerėjo 18-metės tauragiškės Sofijos Eitutytės balsas. Ar visi teisėjai jai ištarė „taip“ – skaitykite laikraštyje.

Taip pat apie verslumo skatinimo iniciatyvas nuo mokyklos suolo, auto sportininkų laimėjimus, kiek merginų pradėjo privalomąją karo tarnybą, bei kiek mokėsime už šildymą – naujausiose „Tauragės žiniose“

 

 

 

Ketvirtadienį atidaryta nauja krepšinio aikštelė Tarailiuose, kurią įrengė Tauragės rajono savivaldybė kartu su Lietuvos krepšinio federacija ir „Lidl“.

Praėjusią savaitę ekskavatorius nugriovė miesto centre, Dariaus ir Girėno bei Vasario 16-osios gatvių sankryžoje esantį medinį pastatą. Vos tik apleistas medinis namas virto griuvėsių krūva, socialiniame tinkle „Facebook“ sentimentus išliejo būrys žinomų tauragiškių. Muziejaus direktorius Romualdas Vaitkus apgailestavo, jog  „negailestingas laikas ir nūdienos iššūkiai“ privertė atsisveikinti su vienu įspūdingiausių prieškariu statytų pastatų.

Žuvininkystės tarnyba turi gerų naujienų žvejams – kitais metais Tauragėje ir rajone planuojama pradėti trijų žuvitakių įrengimo darbus. Šie įrengimai padeda išsaugoti migruojančių žuvų – ypač lašišinių, populiaciją vietose, kur plaukti neršti joms sudėtinga dėl pastatytų užtvankų. Naujutėlaičiai žuvitakiai bus įrengti Jūros upės užtvankoje Tauragės mieste, taip pat Skaudvilėje, Ančios upės užtvankoje, ir Lomiuose, Šunijos upėje. Darbus tikimasi baigti iki 2020 metų. 

Pirmadienį paskelbtas konkursas Tauragės rajono Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti. Dokumentai per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą priimami iki spalio 6 dienos. Daugiau nei pusmetį laisvas postas jau spėjo tapti bene karščiausia rajono kėde – viešoje erdvėje spėliojama, kas galėtų į jį pretenduoti.

Pirmadienio popietę trys ugniagesių autocisternos skubėjo į Joniškės sodų Rožės gatvę. Gaisras įsiplieskė nedideliame ūkiniame pastate. Įtariamas padegimas.