2018 Rugsėjo 23 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Perėjoje partrenktas dviratininkas

  • Įkelta: 2017-10-06
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šįryt miesto centre partrenktas garbaus amžiaus dviratininkas. 85 metų vyras didelių sužalojimų išvengė, atsipirko kūno sutrenkimu ir nosies nubrozdinimu.

Nelaimė atsitiko šiandien, apie 9.30 val., pėsčiųjų perėjoje, esančioje Vytauto gatvėje prie kebabinės „Pas Ahmedą“. Krovininį autobusą vairavęs garbaus amžiaus „Iveco“ vairuotojas nepastebėjo per perėją dviratį variusio 85 metų senolio. 

– Automobilį vairuoju jau 40 metų, nesuprantu, kaip čia viskas nutiko. Dviratininkas staiga išbėgo į gatvę. Lietus, žinot, prastesnis matomumas. Bandžiau stabdyti, bet matot, partrenkiau žmogų, sulamdžiau dviratį, – teisinosi „Iveco“ vairuotojas. 

Įvykio vietoje dirbo policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos medikai. Dviratininkas didesnių sužalojimų nepatyrė, atsipirko sutrenkimais ir nosies nubrozdinimu, tad į ligonine jo gabenti neprireikė. 

– Dviratį variausi per perėją ir staiga pajutau smūgį, – situaciją nupasakojo nukentėjęs tauragiškis.

 

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio įsakymu ketvirtadienį  Tauragėje pradėtas šildymo sezonas. Pirmiausia pradėtos šildyti ikimokyklinės įstaigos, mokyklos bei gydymo įstaigos. Ar jungti šildymą daugiabučiuose sprendžia patys daugiabučio gyventojai. 

Spalio 6-osios numeryje – daug švietimo naujienų: kodėl naujai parengta rajono sporto strategija nudžiugino ne visus vardan to paties tikslo – vaikų sportinio ugdymo dirbančius Tauragės pedagogus? Laikraštyje – apie tai, kodėl su siūloma nauja sistema nesutinka Sporto mokyklos direktorius Audrius Bitinas. Taip pat visas puslapis, skirtas  Mokytojams – jų patirtys ir sveikinimai jiems profesinės šventės proga.  Atskleisime, ir kas tapo dviejų rajono švietimo įstaigų vadovėmis, su kokiomis problemomis susiduria Tauragės ligoninė ir visa kita, kas svarbaus nutiko šią savaitę. Malonaus skaitymo!

Ketvirtadienį atidaryta nauja krepšinio aikštelė Tarailiuose, kurią įrengė Tauragės rajono savivaldybė kartu su Lietuvos krepšinio federacija ir „Lidl“.

Praėjusią savaitę ekskavatorius nugriovė miesto centre, Dariaus ir Girėno bei Vasario 16-osios gatvių sankryžoje esantį medinį pastatą. Vos tik apleistas medinis namas virto griuvėsių krūva, socialiniame tinkle „Facebook“ sentimentus išliejo būrys žinomų tauragiškių. Muziejaus direktorius Romualdas Vaitkus apgailestavo, jog  „negailestingas laikas ir nūdienos iššūkiai“ privertė atsisveikinti su vienu įspūdingiausių prieškariu statytų pastatų.

Žuvininkystės tarnyba turi gerų naujienų žvejams – kitais metais Tauragėje ir rajone planuojama pradėti trijų žuvitakių įrengimo darbus. Šie įrengimai padeda išsaugoti migruojančių žuvų – ypač lašišinių, populiaciją vietose, kur plaukti neršti joms sudėtinga dėl pastatytų užtvankų. Naujutėlaičiai žuvitakiai bus įrengti Jūros upės užtvankoje Tauragės mieste, taip pat Skaudvilėje, Ančios upės užtvankoje, ir Lomiuose, Šunijos upėje. Darbus tikimasi baigti iki 2020 metų.