2018 Rugsėjo 19 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Molupis ir Ko“ kepykloje darbuotoja susižalojo ranką

  • Įkelta: 2017-10-06
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Trečiadienio vakarą, UAB „Molupis ir Ko“ kepykloje, 52 metų moteris, fasuodama bandeles, susižalojo ranką. Bendrovės vadovai nuo komentarų susilaiko. Įvykį tiria policija.

Kaip praneša Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas, nelaimė atsitiko trečiadienio vakarą, UAB „Molupis ir Ko“. 

52 metų moteris paaiškino, kad fasuojant bandeles, užstrigo įrenginys ir sužalojo dešinę ranką. Moteris iškart po nelaimės pristatyta į gydymo įstaigą. Jai nustatyti stiprūs dešinės rankos nudegimai. Nukentėjusi darbuotoja teigė įmonėje dirbanti daugiau nei dešimt metų, todėl mokėjo naudotis įrenginiu, laikėsi darbo saugos taisyklių. UAB „Molupis ir Ko“ vadovai pakomentuoti įvykio nesutiko.

– Kol vyksta ikiteisminis tyrimas, nuo komentarų susilaikome, – „Tauragės žinioms“ sakė UAB „Molupis ir Ko“ administratorė.

Valstybinės darbo inspekcijos Tauragės skyriaus vedėjas Raimundas Leonavičius sakė, kad įvykio tarnyba netiria, nes sužalojimus nepriskiriamas prie sunkių. 

– Įvykis mums žinomas, tačiau šio atvejo netirsime, nes moters patirti sužalojimai nėra sunkūs. Tyrimą atliksime ne mes, o dvišalė komisija, sudaryta iš darbdavio ir darbuotojo atstovų. Ikiteisminį tyrimą savo ruoštu yra pradėjusi ir policija, – teigė R. Leonavičius. 

 

Šįryt miesto centre partrenktas garbaus amžiaus dviratininkas. 85 metų vyras didelių sužalojimų išvengė, atsipirko kūno sutrenkimu ir nosies nubrozdinimu.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio įsakymu ketvirtadienį  Tauragėje pradėtas šildymo sezonas. Pirmiausia pradėtos šildyti ikimokyklinės įstaigos, mokyklos bei gydymo įstaigos. Ar jungti šildymą daugiabučiuose sprendžia patys daugiabučio gyventojai. 

Spalio 6-osios numeryje – daug švietimo naujienų: kodėl naujai parengta rajono sporto strategija nudžiugino ne visus vardan to paties tikslo – vaikų sportinio ugdymo dirbančius Tauragės pedagogus? Laikraštyje – apie tai, kodėl su siūloma nauja sistema nesutinka Sporto mokyklos direktorius Audrius Bitinas. Taip pat visas puslapis, skirtas  Mokytojams – jų patirtys ir sveikinimai jiems profesinės šventės proga.  Atskleisime, ir kas tapo dviejų rajono švietimo įstaigų vadovėmis, su kokiomis problemomis susiduria Tauragės ligoninė ir visa kita, kas svarbaus nutiko šią savaitę. Malonaus skaitymo!

Ketvirtadienį atidaryta nauja krepšinio aikštelė Tarailiuose, kurią įrengė Tauragės rajono savivaldybė kartu su Lietuvos krepšinio federacija ir „Lidl“.