2018 Rugsėjo 19 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Joniškės soduose padegtas ūkinis

  • Įkelta: 2017-10-03
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Pirmadienio popietę trys ugniagesių autocisternos skubėjo į Joniškės sodų Rožės gatvę. Gaisras įsiplieskė nedideliame ūkiniame pastate. Įtariamas padegimas.

Kaip informuoja Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, atvykus ugniagesiams, pastatas, kuriame buvo laikomos statybinės medžiagos, jau degė atvira liepsna. Vos už kelių metrų nuo gaisravietės statomas namas. Tad ugniagesių pagrindinis tikslas ir buvo kuo greičiau užgesinti gaisrą, kad liepsnos nepersimestų į statomą pastatą.

Anot Tauragės apskrities priešgaisrinės valdybos vyresniojo inspektoriaus Žydrūno Pūdžiuvio, gaisro metu ugnis sunaikino ūkinį pastatą ir jame buvusius daiktus.

– Laimė, pavyko išsaugoti statomą gyvenamąjį namą, esantį 5 m atstumu. Labiausiai tikėtina, kad gaisras kilo nuo pašalinio ugnies šaltinio. Įtarime padegimą, apie šį įvykį ketiname pranešti policijai, – teigė pareigūnas.

Gaisro metu šeimininkų sode nebuvo. 

Pirmadienį devynių mėnesių pradinę privalomąją karo tarnybą Kęstučio pėstininkų batalione pradėjo 495 šauktiniai. Tarp pasiryžusių paragauti kario duonos – 16 merginų. 

Tauragės ligoninės Vaikų ligų skyriuje jau pluša statybininkai – prasidėjo remonto darbai, truksiantys iki kitų metų vasaros. Įstaigos direktorius Liutauras Indriuška žada, jog atnaujinus patalpas, mažiesiems pacientams sveikti padės ne tik vaistai ir atsidavusių gydytojų komanda, bet ir žaisminga aplinka bei erdvesnės palatos. Bus atnaujinti ir baldai bei įsigyta moderni medicininė įranga, leisianti mažiesiems ligoniukams teikti kokybiškesnes diagnostikos ir gydymo paslaugas. 

Į daugiabučių administravimo rinką atėjusio naujo žaidėjo „Tauragės būstas“ veikla gyventojams sėja abejones. Nauja Tauragėje įsikūrusi bendrovė siūlo namų savininkams sudaryti jungtines veiklos sutartis ir naudotis kito administratoriaus paslaugomis, galimai pažeidžiant tvarką. 

Jau vienuoliktus metus iš eilės visi Lietuvos piliečiai kviečiami laikyti konstitucijos egzaminą. Dalyvauti Konstitucijos egzamine ir pasitikrinti savo žinias gali visi Tauragės miesto ir rajono gyventojai. Egzaminas rytoj 12 val. vyks Tauragės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje. Egzamino trukmė 45 minutės. Per šį laiką teks įveikti trisdešimt klausimų.