2018 Liepos 19 d.
Ketvirtadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Mobilusis telefonas: paprastas ar išmanus?

  • Įkelta: 2017-09-05
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Gyvename laikais, kuomet be mobilaus telefono išsiversti yra praktiškai neįmanoma – jų dėka visuomet galime susisiekti su aplinkiniais, nepriklausomai nuo to, kur šiuo metu esame. Naujosios technologijos šių įrenginių gamintojams dabar leidžia pasiūlyti ir kur kas funkcionalesnius išmaniuosius telefonus, todėl renkantis tinkamiausią prietaisą, dažnai iškyla klausimas, koks variantas geriausiai pateisins visus lūkesčius. Į kokius kriterijus tuomet vertėtų atkreipti dėmesį?

Lyginant su įprastais mobiliaisiais, išmanieji telefonai gali pasiūlyti kur kas daugiau funkcijų, tad dėl šios priežasties jų kaina taip pat būna gerokai didesnė. Vis dėlto, šį prietaisą renkamės pakankama ilgam laikotarpiui, todėl ši investicija netrunka atsipirkti. Svarstantiems, ar verta turimą telefoną pakeisti išmaniuoju, pirmiausia reikėtų įvertinti savo poreikius ir atsižvelgti į tai, kokiems tikslams dažniausiai šis prietaisas bus naudojamas.

Ieškote paprasčiausio varianto, su kuriuo būtų patogu paskambinti ar parašyti trumpąją žinutę? Tuomet Jums gali užtekti ir paprasto mobiliojo telefono, kuris leis patogiai atlikti šias procedūras ir neapsunkins sudėtingu valdymu ar kitomis nereikalingomis funkcijomis. Tokie variantai ypač tinkami mažesniems vaikams ar senjorams, kai reikalingas prietaisas, suteikiantis galimybę palaikyti ryšį. Tuomet dažnai pasirenkami mobilieji telefonai su didesniais mygtukais – toks sprendimas užtikrina itin paprastą šių prietaisų naudojimą. Juose taip pat galima rasti ir paprastesnį fotoaparatą ir dar keletą papildomų funkcijų, tad jeigu tokių galimybių užtenka patogiai kasdienybei – paprastas mobilusis telefonas visiškai pateisins Jūsų lūkesčius.

Vis dėlto, tuomet, kai norisi kur kas daugiau, vertėtų pasižvalgyti, ką šiuo metu gali pasiūlyti išmaniųjų telefonų gamintojai – šie prietaisai gera kaina parduodami ir Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje. Spartus interneto ryšys, itin kokybiška kamera, nedidelis svoris, liečiamas ekranas ir dar daugiau papildomų funkcijų sudomina ne tik naujųjų technologijų gerbėjus, bet ir tuos, kurie ieško patogaus prietaiso, leidžiančio atlikti kur kas daugiau užduočių. Naudodami išmanųjį telefoną, galėsite rašyti elektroninius laiškus, susirasti reikalingą informaciją internete, o vykstant į kelionę papildomai nereikės pasirūpinti fotoaparatu ar kamera, kadangi visos šios funkcijos jau yra integruotos į šį įrenginį.

Šių prietaisų asortimentas itin gausus, todėl priklausomai nuo poreikių ir galimybių, galima išsirinkti tinkamiausią išmanųjį telefoną – galbūt prioritetą teiksite aukštos kokybės kamerai, o gal nuspręsite, jog kur kas svarbesnės yra kitos jų savybės. Šiuolaikiniai išmanieji telefonai džiugina savo funkcionalumu, tad Jums beliks nuspręsti, kurios iš siūlomų galimybių iš tikrųjų yra reikalingos – tuomet bus paprasčiau apsispręsti, ar verta rinktis šį įrenginį, ar užteks to, ką siūlo paprastesni mobilieji telefonai.

Platų mobiliųjų bei išmaniųjų telefonų pasirinkimą rasite internetinėje pigu.lt parduotuvėje.

Šiandien miesto centrą sukaustė karinės taktinės pratybos „Tauragė 2017“. Apie dešimtą valandą karinių veiksmų simuliacija prasidėjo ties tiltu per Jūros upę.

Automobiliuose gerą matomumą užtikrina žibintai. Tinkamai juos pasirinkus vairuoti transporto priemonę kur kas saugiau ne vien tamsiuoju paros metu, bet ir blogomis oro sąlygomis. Įmonės UAB „Autoaibė“ specialistai primena automobilių žibintų paskirtį ir rūšis. 

Praėjusį antradienį iš Vilniaus į 55 savivaldybes išriedėjo 82 nauji mokykliniai autobusai. 21 savivaldybė jų gavo po du, tarp šių laimingųjų – ir Tauragė. Pirmąją nuosavą transporto priemonę nuo šiol turės M. Mažvydo progimnazija. Antras autobusiukas bus perduotas vaikų reabilitacijos centrui-mokyklai „Pušelė“.

Garsus rusų opozicijos tinklaraštininkas Ilya Varlamov, kritikuojantis betvarkę Rusijos provincijose ir ieškantis paralelių tarp Rusijos ir kaimyninių valstybių miestų, palyginimui pasirinko Tauragės ir Tilžės (Sovetsko) miestus. Savo tinklaraštyje varlamov.ru praėjusią savaitę aptarė daugiabučius, statytus sovietiniais laikais. Jo įžvalgos susilaukė atgarsio ir iš Lietuvos žurnalistų. R. Valatka konstatavo, jog virtualiose varžybose Tauragė prieš Tilžę laimi 100:1.

Šiandien, rugsėjo pirmąją, į Tauragės mokyklas gimnazijas ir kitas švietimo įstaigas sugrįžo mokytojai ir moksleiviai. Nepabūgę lietaus jie su gėlių žiedais nudažė švietimo įstaigų kiemus.