2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Globos namų vadovo konkursą laimėjo Lina Baziliauskienė

  • Įkelta: 2017-09-01
Linos Baziliauskienės asmeninio archyvo nuotrauka
Tomas RAULINAVIČIUS
tomas@taurageszinios.lt

Antradienį įvyko pakartotinai skelbtas atrankos konkursas Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ direktoriaus pareigoms eiti. Išrinkta viena iš dviejų į šias pareigas pretendavusių kandidačių.

„Tauragės žinių“ duomenimis, konkursą laimėjo Kęsčių bendruomenės pirmininkė Lina Baziliauskienė. Surinkusi daugiau konkursinių balų, ji aplenkė pretendavusią šilališkę.

Antradienį telefonu L. Baziliauskienė pripažino dalyvavusi konkurse, tačiau kalbėti apie naujus iššūkius „Šaltinėlio“ globos namuose atsisakė, nes laukia STT pažymos.

Kaip informavo konkursui pirmininkavęs savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis, komisija teigiamai įvertino laimėjusios pretendentės pasirengimą eiti šias pareigas.

Atlikus visas privalomas procedūras,  „Šaltinėlio“ globos namų direktorė oficialiai pareigas turėtų pradėti eiti jau spalio pradžioje.

L. Baziliauskienė 9 metus ėjo Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Tauragės skyriaus vedėjos pareigas. Meldikviršiuose gyvenanti moteris žinoma kaip aktyvi Kęsčių bendruomenės „Elbenta“ pirmininkė. 

– Socialinė sritis man artima. Kaip tik rugsėjo mėnesį bus lygiai 9 metai, kai dirbu su neįgaliaisiais, – teigė L. Baziliauskienė.

Tauragės „Šaltinėlio“ globos namai be direktoriaus dirba nuo pavasario. Daugiau nei 25 metus įstaigai vadovavusi Regina Judzinskienė išėjo į užtarnautą poilsį. 

​Pirmajame rugsėjo numeryje skaitykite: apie ką svarsto atleidimo iš pareigų neišvengsiąs Tauragės miškų urėdas Robertas Piečia, kaip Tauragės miesto tvarką įvertino garsus rusų tinklaraštininkas Ilya Varlamovas, kam ketinama perduoti daugiabučių renovacijos programos įgyvendinimą. Taip pat apie miesto šviesulius – Jovarų ir Taurų bendruomenes, Tauragės muzikos festivalį, sporto naujienas ir kitas aktualijas. Ir, be abejonės, džiaugsmingi sveikinimai pasitinkant mokslo metų pradžios šventę!

Savo produkcijos skyrių „Molupio“ firminėje parduotuvėje, Šilalės gatvėje turėję UAB „Kintai“ jį uždaro. Bendrovės generalinis direktorius Rimgaudas Višinskas informavo, kad parduotuvei ketinama ieškoti geresnės vietos.

Artėja rugsėjo pirmoji – data, kuri skelbs naujųjų mokslo metų pradžią. Kokios naujovės ir pakeitimai pasitiks mūsų miesto ir rajono moksleivius bei jų tėvelius, teiravomės Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo Egidijaus Šteimanto.

Trečiadienį įvyko Sigito Kancevyčiaus ir Tauragės rajono savivaldybės teismo posėdis, kuriame, ieškovui atsisakius pasirašyti taikos sutartį, byla nagrinėta iš esmės. Išklausytos baigiamosios kalbos, sprendimą teismas paskelbs rugsėjo 7 dieną. Taikos sutartį pasirašyti atsisakęs S. Kancevyčius teigė, jog su buvusiu darbdaviu bylinėjasi iš principo – reikalauja būti grąžintas į darbą, esą jį palaiko kolektyvas ir visuomenė, be to, kai kurių dalykų už pinigus nenupirksi.

Šiandien Lietuvoje viešintis Portugalijos Respublikos Prezidentas Marcelo Rebelo de Sousa, lydimas Lietuvos ir Portugalijos gynybos ministrų ir kariuomenės vadų, lankosi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mototizuotajame pėstinikų batalione, kur susitinka su čia dislokuotais Portugalijos rotacinių pajėgų kariais.