2018 Liepos 20 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Statomas vaistinės pastatas

  • Įkelta: 2017-08-07
Daivos Kybartienės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Dariaus ir Girėno gatvėje, priešais  prekybos centrą „Lidl“, kyla mūrinio pastato sienos. Komercinės paskirties pastate kitąmet ketina įsikurti vaistinė ir atvažiuojantys medikai.

Ilgus metus stovėjusiame tuščiame sklype, Dariaus ir Girėno gatvėje, verda darbai – kyla naujai statomas pastatas. Tauragės rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Šarūnė Beitaitė informavo, kad savivaldybei projektą pateikė tauragiškis verslininkas Vytautas Bernotas. Nurodoma, kad sklype ketinama statyti komercinės paskirties pastatą.

V. Bernotas „Tauragės žinioms“ sakė, kad 16 arų sklype statomas apie 330 kvadratinių metrų, vieno aukšto komercinės paskirties pastatas. Patalpas ketinama nuomoti.

– Patalpas greičiausiai nuomosis vaistinė. Tačiau konkrečiai pasakyti kokia, kol kas negaliu. Taip pat manau, kad įstaigoje pacientus priims ir atvažiuojantys medikai, – planais pasidalijo sklypo savininkas.

Verslininkas mano, kad naujasis statinys papuoš Tauragės miestą – fasadas bus iš stiklo, su kolonomis.

Netrukus prasidės intensyvūs Jūros krantinės šlaito sutvirtinimo ir Meilės alėjos tako atstatymo paruošiamieji darbai. Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad jau parengtas projektas šiems darbams atlikti.

Prisipažinsiu, ketvirtadienio vakarą organizuotas mitingas Pilies aikštėje, buvo laukiamiausias šios savaitės renginys. Nuo skalūnininkų protestų laikų, nieko panašaus Tauragėje nėra buvę. Tikėjęsis įsibrauti į plazdančią demokratijos bangą ir išvysti tauragiškių demonstruojamus pilietiškumo raumenis, išgirdau viso labo demagogą iš Kauno bei pajutau sklindantį nemalonų politinį kvapelį.

Nuo vakar Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariate informaciją žiniasklaidai teiks šilališkė Lina Banienė. Komisariatas be atstovo spaudai dirbo nuo balandžio mėnesio, nes norinčių užimti šias pareigas nebuvo.

Pirmajame rugpjūčio numeryje skaitykite: ar verta prieš Tauragės butų ūkio privatizavimą gyventojams skubėti keisti daugiabučių administratorių, apie tai, kaip baigėsi šernams baidyti pririšto keturkojo istorija, kodėl vienytis nusprendė Tauragės futbolo treneriai, o taip pat verslo naujienos, kultūrinio gyvenimo apžvalga ir kitos miesto aktualijos.