2019 Vasario 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Šimtametei tauragiškei Elenai – sveikinimai jubiliejaus proga

  • Įkelta: 2017-08-07
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienį, rugpjūčio 5 d., Tauragės mieste gyvenanti Elena Žumbakienė šventė garbingą 100 metų jubiliejų.

Guvi, gyvybinga, turinti gera atmintį, jubiliatė gyvena su dukterėčia.  Jubiliatę aplankė bei pasveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, Seimo narės Aušrinės Norkienės padėjėja Sandra Valinčienė.

Tremtį išgyvenusiai šimtametei bei jos artimiesiems palinkėta stiprios sveikatos, širdies šilumos, artimųjų meilės, rūpesčio ir gerumo.

Plačiau apie pažintį su tauragiške – naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje.

Dariaus ir Girėno gatvėje, priešais  prekybos centrą „Lidl“, kyla mūrinio pastato sienos. Komercinės paskirties pastate kitąmet ketina įsikurti vaistinė ir atvažiuojantys medikai. 

Netrukus prasidės intensyvūs Jūros krantinės šlaito sutvirtinimo ir Meilės alėjos tako atstatymo paruošiamieji darbai. Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad jau parengtas projektas šiems darbams atlikti.

Prisipažinsiu, ketvirtadienio vakarą organizuotas mitingas Pilies aikštėje, buvo laukiamiausias šios savaitės renginys. Nuo skalūnininkų protestų laikų, nieko panašaus Tauragėje nėra buvę. Tikėjęsis įsibrauti į plazdančią demokratijos bangą ir išvysti tauragiškių demonstruojamus pilietiškumo raumenis, išgirdau viso labo demagogą iš Kauno bei pajutau sklindantį nemalonų politinį kvapelį.

Nuo vakar Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariate informaciją žiniasklaidai teiks šilališkė Lina Banienė. Komisariatas be atstovo spaudai dirbo nuo balandžio mėnesio, nes norinčių užimti šias pareigas nebuvo.

Pirmajame rugpjūčio numeryje skaitykite: ar verta prieš Tauragės butų ūkio privatizavimą gyventojams skubėti keisti daugiabučių administratorių, apie tai, kaip baigėsi šernams baidyti pririšto keturkojo istorija, kodėl vienytis nusprendė Tauragės futbolo treneriai, o taip pat verslo naujienos, kultūrinio gyvenimo apžvalga ir kitos miesto aktualijos.