2018 Birželio 20 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Šilalės gatvėje „Kintų“ žuvis neprigijo

  • Įkelta: 2017-08-31
Autorės nuotrauka
Daiva KYBARTIENĖ
daiva@taurageszinios.lt

Savo produkcijos skyrių „Molupio“ firminėje parduotuvėje, Šilalės gatvėje turėję UAB „Kintai“ jį uždaro. Bendrovės generalinis direktorius Rimgaudas Višinskas informavo, kad parduotuvei ketinama ieškoti geresnės vietos.

Daugiau nei metus tauragiškius šviežia ir rūkyta žuvimi džiuginę UAB „Kintai“  užsidaro – verslui bus ieškoma tinkamesnių patalpų.

– „Kintų“ žuvis Tauragėje neprigijo. Matyt, tauragiškiai labiau linkę valgyti mėsą, nei žuvį, o gal kaltos patalpos. Nors, tiesą sakant, iš pradžių atrodė, kad vieta tobula. Manėme, žmonės atėję į „Molupio“ parduotuvę pirkti duonos, susigundys žuvimi, juolab, kad  siūlomas šviežios ir rūkytos žuvies asortimentas itin platus. Tačiau tokios viltys nepasiteisino, – nusivylimo neslėpė R. Višinskas.

Daugiau nei dvidešimt metų gyvuojanti bendrovė savo užaugintą ir jūroje pagautą šviežią ir rūkytą produkciją pardavinėja septyniose šalies parduotuvėse. Ateityje planuojama parduotuvių tinklą plėsti.

– Gavome labai viliojantį pasiūlymą „Kintai“ parduotuves atidaryti prekybos centre „Akropolis“. Manau, tai dėmesio vertas pasiūlymas, – sakė  R. Višinskas.

UAB „Kintai“ žuvies auginimo srityje dirba nuo 1993 metų, o turimų tvenkinių plotas apima 1000 ha. Tvenkiniuose veisiami ir auginami karpiai, lydekos, šamai, baltieji amūrai, karosai, margieji plačiakakčiai eršketai ir kitokios lietuvaičių mėgstamos žuvys. Bendrovei priklauso 600 hektarų gamybinių tvenkinių, juose per metus užauginama apie 300 tonų žuvies. 

Artėja rugsėjo pirmoji – data, kuri skelbs naujųjų mokslo metų pradžią. Kokios naujovės ir pakeitimai pasitiks mūsų miesto ir rajono moksleivius bei jų tėvelius, teiravomės Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo Egidijaus Šteimanto.

Trečiadienį įvyko Sigito Kancevyčiaus ir Tauragės rajono savivaldybės teismo posėdis, kuriame, ieškovui atsisakius pasirašyti taikos sutartį, byla nagrinėta iš esmės. Išklausytos baigiamosios kalbos, sprendimą teismas paskelbs rugsėjo 7 dieną. Taikos sutartį pasirašyti atsisakęs S. Kancevyčius teigė, jog su buvusiu darbdaviu bylinėjasi iš principo – reikalauja būti grąžintas į darbą, esą jį palaiko kolektyvas ir visuomenė, be to, kai kurių dalykų už pinigus nenupirksi.

Šiandien Lietuvoje viešintis Portugalijos Respublikos Prezidentas Marcelo Rebelo de Sousa, lydimas Lietuvos ir Portugalijos gynybos ministrų ir kariuomenės vadų, lankosi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mototizuotajame pėstinikų batalione, kur susitinka su čia dislokuotais Portugalijos rotacinių pajėgų kariais. 

Rugpjūčio 23-osios, Juodojo kaspino dienos vakarą, Seimo narys, genocido bei represinių struktūrų tyrinėtojas Arvydas Anušauskas paviešino nuotrauką, kurioje, jo teigimu, užfiksuoti Tauragės rajono KGB padalinio kadriniai darbuotojai. Vieną jų atpažino „Tauragės žinių“ skaitytojas. Esą tai galėtų būti Valdas Kunikauskas, 1986–1991 m. buvęs įtrauktas į KGB operatyvinių įgaliotinių sąrašą. Pasak A. Anušausko, šis vyras galėjo būti siunčiamas į prie A. Mickevičiaus paminklo vykusį laisvės mitingą 1987-ųjų rugpjūčio 23-ąją.