2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Mugės prekeivis: „be reikalo atvažiavome“

  • Įkelta: 2017-08-11
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Penktadienį Pilies aikštėje įsikūrė prekybininkų mugė. Iš Šiaulių, Kauno ir Vilniaus atvykę verslininkai nedžiūgauja – pirkėjų nėra.

Leidimą organizuoti mugę įsigijo vilniečių bendrovė, UAB „Sibeka“. Parduoti savo gaminius panoro daugiau nei 20 prekybininkų. Iš Vilniaus atvykęs verslininkas prekiavo turkiška chalva, iš Šiaulių atkeliavęs prekeivis – indiškais prieskoniais.

– Be reikalo atvažiavome. Žmonių nėra, – teigė vyras, paklaustas, kaip sekasi prekyba.

Per pietus mugės lankytojų skaičius išaugo. Daugiausiai žmonių būriavosi prie duonos, mėsos, sūrių gamintojų. Susidomėjimo sulaukė žuvimi prekiaujantis verslininkas bei natūralią kosmetiką siūlančios moterys.  

Mugėje taip pat pardavinėjami rūbai, šlepetės, odos gaminiai, dantų šepetėliai, batai, papuošalai. 

 

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje skaitykite: kuo vyskupo rūstybę užsitraukė keliose Tauragės rajono parapijose tarnaujantis liuteronų kunigas Edikas Šulcas, apie internautus papiktinusią lapių globėją, šimto metų sulaukusią tremtinę Eleną, taip pat sporto, verslo ir sveikatos naujienas bei kitas savaitės aktualijas.

Praėjusių metų pabaigoje į Tauragės regioną įvesto dujotiekio privalumais jau gali pasinaudoti ne tik verslas, bet ir dujas įsivesti norintys individualių namų gyventojai. Kuo dujos pranašesnės už malkomis kūrenamus įrengimus, kaip skiriasi šių skirtingų kuro rūšių naudojimo sąnaudos ir, galiausiai, ką reikėtų daryti, norint į namus įsivesti dujas, pasakoja AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) paslaugų vystymo departamento direktorius Giedrius Kvedaravičius.

UAB Tauragės butų ūkis ir buvusi įmonės vadovė Edita Vaitkutė-Zinkė pasirašė taikos sutartį dėl dalies iš jai pateikto 32 tūkst. eurų ieškinio. Savivaldybės kontroliuojama įmonė nebereikalaus iš atsakovės padengti 16 tūkst. eurų nuostolių dėl laiku neišsireikalautų delspinigių iš UAB „Tilta“, kurioje iš pareigų atšaukta buvusi Butų ūkio direktorė šiuo metu dirba. Birželio 21 d. šalys pasirašė taikos sutartį, kurioje trečiuoju asmeniu įtraukta minėta bendrovė sumokėjo 8 tūkst. eurų kompensaciją.

Tauragės miesto susisiekimo infrastruktūrai gerinti parengtas Darnaus judumo planas, kurį patvirtino rajono Taryba. Tarp iki 2020 m. numatytų įgyvendinti priemonių – šviesoforas avaringoje  Dariaus ir Girėno bei Veterinarijos gatvių sankryžoje, nauji dviračių takai, tankesni viešojo transporto maršrutai ir įkrovos stotelės elektromobiliams. Dėl dviejų su puse milijonų eurų paramos plano įgyvendinimui bus kreipiamasi į Europos Sąjungą, 5 mln. eurų skirs Kelių priežiūros fondas.