2018 Liepos 20 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Komisariato atstovė spaudai – šilališkė

  • Įkelta: 2017-08-04

L. Banienės asmeninio albumo nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Nuo vakar Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariate informaciją žiniasklaidai teiks šilališkė Lina Banienė. Komisariatas be atstovo spaudai dirbo nuo balandžio mėnesio, nes norinčių užimti šias pareigas nebuvo.

Iš Žemaitijos sostinės, Telšių kilusi 33 metų Lina Banienė Šiaulių universitete įgijo ekonominės analizės ir planavimo specializacijos bakalaurą. Susipažinusi su būsimu vyru, apsigyveno Šilalėje. Nuo 2012 m. pradėjo dirbti Šilalės policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus migracijos grupės specialistės pareigose. Po dviejų metų buvo paskirta į organizacinės grupės vyresniosios specialistės pareigas.

– Nuo 2016 m. dėl policijos įstaigoje vykusių pertvarkų buvau paskirta į Tauragės policijos komisariato Valdymo organizavimo skyriaus vyresniosios specialistės pareigas. O nuo rugpjūčio 3 d. pradėjau eiti komunikacijos grupės vyresniosios specialistės pareigas. Naujose pareigose tikiuosi geranoriško ryšio su visuomene ir geros vidinės komunikacijos su Tauragės komisariato darbuotojais,  – vylėsi L. Banienė.

Naujoji atstovė spaudai pasakojo mėgstanti aktyvų laisvalaikį. Ypač jai patinka kelionės.

Komisariatas atstovo spaudai neturėjo nuo balandžio mėnesio, kai pareigas paliko šilališkė Rūta Janavičiūtė. 

Pirmajame rugpjūčio numeryje skaitykite: ar verta prieš Tauragės butų ūkio privatizavimą gyventojams skubėti keisti daugiabučių administratorių, apie tai, kaip baigėsi šernams baidyti pririšto keturkojo istorija, kodėl vienytis nusprendė Tauragės futbolo treneriai, o taip pat verslo naujienos, kultūrinio gyvenimo apžvalga ir kitos miesto aktualijos.

Praėjusią savaitę nerimusios aistros dėl „Šaltinio“ progimnazijos direktorės Jūratė Lazdauskienės pasitraukimo iš užimamų pareigų kulminaciją pasiekė liepos 26-osios Tarybos posėdyje. Politikai turėjo apsispręsti, ar tenkinti mokyklos vadovės prašymą atleisti ją iš darbo nuo rugsėjo 4-tos dienos. Nors Tarybos nariai žodžiu vieningai išreiškė palaikymą direktorei, tiesaus atsakymo, nori toliau dirbti ar ne, J. Lazdauskienė vengė iki pat pabaigos. Po emocingų kalbų ir teisės aktų nagrinėjimo, Vyriausybės atstovės prie sienos remiama J. Lazdauskienė pagaliau ištarė svarbiausią savaitės frazę: „jei Taryba parodys pasitikėjimą, taip, aš  lieku „Šaltinyje“. „Tauragės žinių“ duomenimis, prašymą likti darbe direktorė pateikė jau kitą dieną.

Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad plečiantis Dunokų kapinių plotui, planuojama gerinti jų infrastruktūrą. Esą dabar gyventojams sudėtinga prieiti prie naujai suformuotų kapaviečių, iš toli reikia parsinešti vandenį, skirtą gėlių laistymui.