2018 Birželio 23 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Kapinėse ties taką ir vandentiekį

  • Įkelta: 2017-08-01

„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragės rajono savivaldybė skelbia, kad plečiantis Dunokų kapinių plotui, planuojama gerinti jų infrastruktūrą. Esą dabar gyventojams sudėtinga prieiti prie naujai suformuotų kapaviečių, iš toli reikia parsinešti vandenį, skirtą gėlių laistymui.

Administracijos direktorius Modestas Petraitis teigė, kad naujasis laidojimo kvartalas Dunokų kapinėse yra žemesnėje vietoje ir gyventojams pavasario ir rudens sezonų metu dėl susikaupusio vandens nelengva pasiekti šiame kvartale esančias kapavietes.

Atsižvelgdama  į esamą padėtį, Tauragės rajono savivaldybė iš biudžeto skyrė dalį lėšų, kad Dunokų kapinėse naujai suformuotame laidojimo kvartale būtų pradėti tako ir vandentiekio trasos įrengimo darbai. 5 tūkst. eurų skirta tako įrengimo darbams atlikti, vandentiekio trasai – 3 tūkst. eurų.

Pasak administracijos direktoriaus M. Petraičio, praėjusiais metais savivaldybė skyrė 42 tūkst. Eur: Tauragės miesto senosioms kapinėms (8429 Eur), Papušynės (1250 Eur), Staiginės (9804 Eur) kapinėse tvoroms įrengti ir remontuoti, Joniškės (10 754 Eur), Staiginės (11 814 Eur) kapinių takams įrengti. 

Praėjusį antradienį Tauragės apylinkės teisme turėjo vykti Batakių vidurinės mokyklos direktoriaus Rimvydo Varanavičiaus teismo posėdis. Tačiau, neatvykus kaltinamojo advokatui, jis buvo atidėtas. R. Varanavičius teigė tikintis būsiąs nubaustas tik administracine tvarka ir ketinantis dirbti toliau.

Trečiadienį baigėsi terminas, iki kurio galėjo taikiai susitarti Tauragės rajono savivaldybė ir pernai iš pareigų atleistas B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorius Sigitas Kancevyčius. Tačiau planuotas teismo posėdis neįvyko, nes, kaip informavo Tauragės rajono apylinkės teismo atstovai, buvo gautas ieškovo advokato prašymas atidėti posėdį dėl jo atostogų. Nepaisant to jau aiškėja situacijos kontūrai – taikos sutarties šalys nepasirašys. Su politikų siūlomomis salygomis buvęs bibliotekos vadovas nesutinka, savivaldybė kompromiso ieškoti taip pat nenusiteikusi. Abi proceso šalys tvirtina, jog vienintelis likęs ginčo sprendimo būdas – teismas. 

Paskutiniame liepos numeryje skaitykite: tikrą dramą primenančią „Šaltinio“ direktorės apsisprendimo likti istoriją, išsamų Pagėgių kraštą galimai apraizgiusio korupcijos tinklo tyrimą, apie tauragiškius, garsinančius gimtąjį miestą visame pasaulyje, teismų slenksčius toliau minsiančius įstaigų vadovus ir dar daug kitų įvairenybių. Įdomaus skaitymo!

Į „Tauragės žinių“ redakciją atėjęs tauragiškis klausė, ar į parduotuvę galima vestis šunį? Vyras piktinasi, kad į prekybos centrą žmonės ateina nešini ne tik mažų veislių šuneliais, tačiau kartais atsiveda ir didesnį augintinį, nors tai daryti draudžia ir prie įėjimo esantys ženklai. Situaciją paprašėme pakomentuoti trijų prekybos centrų atstovų spaudai. Visi jie tvirtino, kad su augintiniais pirkėjai į parduotuvę neįleidžiami, nes tai daryti draudžia LR įstatymais reglamentuotos higienos normos.