2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Sutriko šviesoforų darbas

  • Įkelta: 2017-07-21
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ketvirtadienio vakarą ir penktadienio rytą ratuotų tauragiškių laukė nemaloni staigmena – dviejose sankryžose sutriko šviesoforų darbas. Paaiškėjo, kad gedimui įtakos turėjo sutrikęs elektros tiekimas

Šiandien prie Dariaus ir Girėno ir Vytauto gatvių sankryžos šviesoforų valdymo skydinės darbavosi bendrovės „Gatas“ darbininkas. Jis informavo, kad gedimui įtakos turėjo vakar dingusi elektra, kuri išderino programą.

– Gali būti, kad teks pagalbos kreiptis į rimtesnius meistrus Vilniuje, kad perprogramuotų, – trumpai situaciją apibūdino bendrovės „Gatas“ darbuotojas. 

Į redakciją atėjęs tauragiškis liejo pyktį, ne tik dėl ne pirmą kartą gendančių šviesoforų, bet ir todėl, kad piko valandomis eismo sankryžų nereguliuoja policijos pareigūnai.

Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius sakė, kad sugedus šviesoforams vairuotojai privalo vadovautis kelio ženklais, o ar sankryžose reikalingas eismą reguliuojantis pareigūnas – sprendžia patys policininkai.

– Juk pareigūnai eismą sankryžose mato per vaizdo stebėjimo kameras, todėl pagal eismo intensyvumą patys gali nuspręsti, ar reikalingas pareigūnas eismui reguliuoti, ar ne, – teigė V. Žilius.

 

Atskirtis tarp savivaldybių išlieka didelė, o socialiniai rodikliai gerėja netolygiai, parodė Lietuvos laisvosios rinkos instituto analizė. Skirtumai tarp regionų didžiuliai: nedarbo lygis skiriasi 3 kartus, pašalpų gavėjų – 23 kartus, o vidutinis atlyginimas – šimtais eurų.

Praėjusį savaitgalį vyko bene pati įsimintiniausia abiturientų šventė – brandos atestatų įteikimo ceremonija. Iškilmingo renginio metu atestatus gavo 333 moksleiviai, sėkmingai išlaikę mokyklinius ir valstybinius brandos egzaminus. Aukščiausius valstybinių brandos egzaminų įvertinimus gavusieji buvo kviečiami į susitikimą savivaldybėje, kurio metu diskutuota apie ateities perspektyvas.

Naujausiame numeryje skaitykite: turgaus prekeiviai rugpjūčio mėnesį rengs piketą Pilies aikštėje, viešame susirinkime Tauragės gyventojai bus kviečiami išsakyti savo nuomonę apie miesto problemas. Švietimo komisija paskelbė išvadas dėl „Šaltinio“ progimnazijos vadovės Jūratės Lazdauskienės veiksmų. Šio laikraščio numeryje daug verslo naujienų: sužinokite, kiek per metus paaugo atlyginimai mūsų mieste, taip pat koks naujas maisto prekybos taškas prekiaus gruziniškais patiekalais. Pramonės gatvėje dygsta naujo autoserviso pastatas, o miesto centre veikusi kavinė „Old Grill“ išgyvena ne pačius geriausius laikus. „Tauragės žinių“ laikraštyje tradiciškai rasite straipsnį apie mūsų krašto lobį bei kitas netikėtas akimirkas, kurias užfiksavo žvejai ir grybautojai.

Savaitei baigiantis pradžiugins šiltesni ir sausesni orai. Nors danguje dar sukiosis debesys, visgi gausių kritulių jie neatneš, kai kur iškris tik vžvos vienas kitas lašas. Savaitgalį, panašu, kad bus galima mėgautis vasara – kritulių nenumatoma, vyraus maloni šiluma. 

Liepos 1-ąją baigėsi Tauragės ligoninės direktoriaus Irmanto Mockaus kadencija. Paskelbus konkursą, jį laimėjo daugiausiai balų surinkęs buvęs Šilutės Pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovas Liutauras Indriuška.